2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sağol kuzum aminn

ay bende kütür kütür yemeyi cok severim .tabi dogumdan sonra olur mu bilmiyorum. ay bende mevsimler de şaştı

Bazi bebeklerin gücü yetmiyormus senin fındıkta çekemiyor mu acaba?

Kurban olurum yaradana yavrum benim, sen böyle yazınca düşünüyorum acaba hayatta kalsaydı çok zor günler mı yaşayacaktı bebiş,
Bizde öyle teselli ediyoruz kendimizi kuzum, acı çekmedi diyerekten.
Tabi Allah bilir orasını ama..

Normal muayne değildir canım, yoğun bakımda kaldığı için oksijen alıyor bu da göz damarlarına zarar verebilirmis ondan dolayı rop muayene yaparlar

Valla benim bu kız çok nazlı adını nazlı mı koysaydım, hamileykende çok çektirdi doğumu ayrı hikaye
ay kuzu hakkaten adini ne koydun onu sorduk mu hic hatirlamiyorum ?
Benim arkadasim da aralik ayinda dogum yapti kizi 2600 gram doğdu. neyse bebegi eve götürdüler göğsünde süt var gibi.
emzirdiğini zannediyordu ama bebek bir hafta ac kalmis. kilo kaybı ve sivi kaybi yasamis. biraz hastanede kalip geri getirdiler.mamayla ve sagdigi sütü biberonla verme seklinde devam etti. bebek memeyi emmeyi hic beceremedi. gücü yetmedi nazli prensesin.

Babam mantıklı davranmıyor, umarım halam mantıklı davranır da babamın peşine takılıp gelmez.
Gelirse de babam annemi rahat bırakmaz ki, ablam ablam derler darlar annemi eminim.
Annem babamın bile gelmesini istemiyor çünkü babam da çok eziyetli, hep hizmet bekler her şeyi eksiksiz olsun ister

Neden ısrar ediyor ben de anlamadım canım
Ablasına yaranma peşinde işte.
İki kere getirme dedik, üçüncü kez söylersek küsebilir de.

Şimdi eşim de ben de annem ne yaparsa severek yiyoruz, mutfakta küçük bir masamız var, orda yiyip topluyoruz hemen
Ama kalabalık olursa ona göre de sofra kurmak gerekecek anneme yazık

Babam ama hiç anlamıyor, yok Ankara’ya uğrarım kardeşini alırım, yok şuraya uğrarım halanı getiririm, hiç bize sorma yok
Ben de eşime karşı mahcup oluyorum
Adam sırf ben istemiyorum diye annesini bile çağırmadı, doğumda da bir gün gelir geri gider dedi

İnşallah kendi rızasıyla gelir paşalar canım iyi yapmışsın eğer her şey yolundaysa ben de dr a beklemek istediğimi söyleyeceğim risk olmadığı sürece ısrarcı bir dr değil zaten

İnşallah canım Risk olmadığı sürece sorun yok. Zaten doktorlarda riske almaz diye düşünüyorum

ay bende kütür kütür yemeyi cok severim .tabi dogumdan sonra olur mu bilmiyorum. ay bende mevsimler de şaştı

Az önce marketten aldım ince ince birazdan yiyeceğim canım çekti ya

Kızlar ben doğumun başladığı gece yatarken sanırım bu gece doğuracağım demiştim. Ondan 5 saat sonra bebeği kucağıma aldım :)
Rengin soluyor. Garip bir rahatlama geliyor. Bebek hareketleri azalıyor. Rahimdeki baskı artıyor. Bir de doğuracağını biliyorsun işte... içine doğuyor :)

Şimdi gördüm mesajını canım
Ne yaptın ne dedi doktor

Oğluşa da maşallah çocuklar ne kadar merhametli oluyorlar
Cnm dün gece karniminn agrima nedeni bebek doğum pozisyonu almış.bugun nst sancim çıkmadı çok aşağıda tasiyorum bebegi oda kaslarima ağrı yapmış.suyu azalmış yavrumun eside yaşlanmaya başlamış artık dedi.seker şeker var diyip durdular elden ayaktan düştüm yemedigimden.surekli sinir hali var bende.iste kilosu filan normale dönmüş mayısın 10 kadar bekleriz dedi olmazsa sezeryana alırım diye konuştu.tam 36 haftaligim şimdi onden giden yavrum iki haftada 200 gr almış.2760 Gr olmuş 48 cm.bugun odalara filan baktık güzeldi.ama çok gerginim gerçekten oğlanda hasta ağzına tek lokma koymuyor ne yapacaksam.

Günaydın kızlar.Bugun hic uyku tutmadı ve ben maalesef grip olmuşum.Bogazim agriyor burnum akıyor. Doğum bu kadar yaklaşmışken olacak iş degildi ama modumu düşürmekte istemiyorum.
Zaten aklima gelen başıma geliyor hep. daha birkac gun önce kendime söyleniyordum .9 ay hic hasta olmadim kendime iyi baktim diye.
su an icin cok kötü degilim .evde takviyeler yapacağım ama acile gidip ilac almali miyim ona karar veremedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…