2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar.Bugun hic uyku tutmadı ve ben maalesef grip olmuşum.Bogazim agriyor burnum akıyor. Doğum bu kadar yaklaşmışken olacak iş degildi ama modumu düşürmekte istemiyorum.
Zaten aklima gelen başıma geliyor hep. daha birkac gun önce kendime söyleniyordum .9 ay hic hasta olmadim kendime iyi baktim diye.
su an icin cok kötü degilim .evde takviyeler yapacağım ama acile gidip ilac almali miyim ona karar veremedim.
Geçmiş olsun cnm dikkat et biliyosun bende boğaz ağrısı kulak ağrısı diye gitmiştim somra gece hastanede hep ateşim çıktı ateşine dikkat et

Geçmiş olsun cnm dikkat et biliyosun bende boğaz ağrısı kulak ağrısı diye gitmiştim somra gece hastanede hep ateşim çıktı ateşine dikkat et
atesim henüz yok ama takip ederim umarim olmaz.Canm bizim hastanenin aciline hic girmedim grip oldum diye gitsem bakarlar mi? sadece kadin dogum mu yoksa diger acil hastalarina da bakiyorlar mi bilemedim . eger kötü olursam büyük ihtimal oraya giderimo_O

Günaydın kızlar.Bugun hic uyku tutmadı ve ben maalesef grip olmuşum.Bogazim agriyor burnum akıyor. Doğum bu kadar yaklaşmışken olacak iş degildi ama modumu düşürmekte istemiyorum.
Zaten aklima gelen başıma geliyor hep. daha birkac gun önce kendime söyleniyordum .9 ay hic hasta olmadim kendime iyi baktim diye.
su an icin cok kötü degilim .evde takviyeler yapacağım ama acile gidip ilac almali miyim ona karar veremedim.
Geçmiş olsun kuzum
Genelde ilaç vermiyorlar
Belki serum yaparlar ama bilemiyorum
Dolunayın dediği gibi ateşine dikkat et o önemli.
Bol sıvı ve c vitamini al.🌷

Günaydın canım çok geçmiş olsun
İnşallah evde kendi imkanlarınla hafif şekilde atlatırsın
Bol bol limonlu karabiberli ballı ılık su iç
Ve mutlaka dinlen

Kızlar Günaydın. Daha dün konuştuk bu durumu sonra bende bir şeyler olmaya başladı :)) Hafif pembe lekelenmeler başladı. Biraz sancı. Hastaneye gittim. Suyum gelmiş ve ben farketmemişim, tuvalette gitmiş demek ki 🙄 bunu da konuşmuştuk; oğlum da patlatmışlardı ve resmen hiç durmamıştı su, bu yüzden farkederim sanmıştım.

Sancılarım oldu tüm gece ama çok düzensiz. Eğer akşam 7 buçuğa kadar kendi kendine başlamazsa, suni sancı verecekler. Ayağa kalktığımda ağrılarım çok artıyor bebeğimin pozisyonundan dolayı.

Bugün 41+1'im.. benden böyle. Bekleyen herkese bir avazda doğurmalarını temenni ediyorum

Kızlar Günaydın. Daha dün konuştuk bu durumu sonra bende bir şeyler olmaya başladı :)) Hafif pembe lekelenmeler başladı. Biraz sancı. Hastaneye gittim. Suyum gelmiş ve ben farketmemişim, tuvalette gitmiş demek ki 🙄 bunu da konuşmuştuk; oğlum da patlatmışlardı ve resmen hiç durmamıştı su, bu yüzden farkederim sanmıştım.

Sancılarım oldu tüm gece ama çok düzensiz. Eğer akşam 7 buçuğa kadar kendi kendine başlamazsa, suni sancı verecekler. Ayağa kalktığımda ağrılarım çok artıyor bebeğimin pozisyonundan dolayı.

Bugün 41+1'im.. benden böyle. Bekleyen herkese bir avazda doğurmalarını temenni ediyorum

Allah tez vakitte kurtarsın inşallah 🙏🏻
Kolay ve sağlıklı bir Doğum olsun 😍
Güzel haberlerini bekliyoruz ♥️

Günaydın kızlar
Nasılsınız

Bugün 40+2 oldum, hala tık yok 😬
Rüyamda bir köpek Doğum yapıyordu, yavru hemen bana geliyordu koşarak 😍
Herkes Hilal doğdu Hilal doğdu diyordu
Nazlı Hilal bugün mü gelecek acaba 😀

Yediklerimden kaynaklı mı bilmiyorum, dün gün boyu dört kere büyük tuvalete çıktım.
Artık gece yattığımda popom acıyordu 🙈
Sabah da yine kalkar kalkmaz hiç zorlanmadan tuvalete çıktım

Günaydın kızlar
Nasılsınız

Bugün 40+2 oldum, hala tık yok 😬
Rüyamda bir köpek Doğum yapıyordu, yavru hemen bana geliyordu koşarak 😍
Herkes Hilal doğdu Hilal doğdu diyordu
Nazlı Hilal bugün mü gelecek acaba 😀

Yediklerimden kaynaklı mı bilmiyorum, dün gün boyu dört kere büyük tuvalete çıktım.
Artık gece yattığımda popom acıyordu 🙈
Sabah da yine kalkar kalkmaz hiç zorlanmadan tuvalete çıktım
Benim büyük kızım 40+2 de gelmişti :KK66:

Canım ben 37. gündeyim. İlk hafta olan kanama yok artık.
Yaklaşık 20 gündür damla damla pembe sarı beyaz akıntılar lekeler geliyor. Çok az. Hatta bazı günler ped kullanmıyorum bile. Yalnız kokusu bir tuhaf kötü gibi böyle, löşi deniliyormuş bu gelen akıntılara.
Kanama yok denecek kadar az yanı.
Bakalım önümüzdeki günler ne olacak. Yazarım buraya adet gibi birşey olursa.
Canim brnimde ayni sekilde geliyor kanamam ben iltihap kaptigimi dusunmustim.sende agri vs oldu mu

Günaydın Mervecim mesajını şimdi gördüm kusura bakma 🙈
İsmi belirledik daha Bebek bile piyasada yokken 😬
Nazlı Hilal olacak inşallah
Canim sadece dusuncemi soylicem yanlus anlama.hilal ismi pek iyi degildir.insanada pek iyi gelmez.iki kuzenimde ayni isim var ve ikiside bebekken ayni hastaliklari yasadi.hilal zamani insanda kan seviyesi artiyormus ve insanda sinir yapiyormus.sende bir arastir istersen

Kızlar belki alakası vardır diye tahmin ediyorum birşey paylaşmak istiyorum..

Hamileyken normalde kızım son haftalara gelene kadar günde bazen 10dkdan dazla hıçkırırdı.
Son haftalarda bu iyice azalmaya hatta 2-3 günde bir olmaya başlamıştı.
Doğduğunda solunum sıkıntısı ve enfeksiyonu vardı demekki anne karnında başlamış sorunu diye tahmin ediyorum 🤔
Benimki hep hickiriyordu ama erken dogdu son haftalarda azaliyor muydu bilmiyorum.sen eve cikinca cok dikkat et akraba bile olsa cocugun odasına alma sakin.arkadasiminda ayni kuvezde kaldi.gorumcesi gelmis oda yolda usutmus ondan anneye ve bebege gecti zature oldu tekrar kuvezde kaldi.aman sen cok dikkat et

Geçmiş olsun canım bir an önce atlatırsın inşallah 🙏

hadi bakalim sira sende demek ki. Guzel haberlerini bekliyoruz 💓

atesim henüz yok ama takip ederim umarim olmaz.Canm bizim hastanenin aciline hic girmedim grip oldum diye gitsem bakarlar mi? sadece kadin dogum mu yoksa diger acil hastalarina da bakiyorlar mi bilemedim . eger kötü olursam büyük ihtimal oraya giderimo_O
Cnm bildiğim kadın acil doğum orası o gün bende sogukalginligim var ,bebek az hareket etti dedim acil de bebekle ilgili hep sordular, ama yatış yapınca antibiyotik, parol, serum ,oksijen, bu tedavileri uyguladılar, inşallah olmaz ateşin eğer olursa hem kadın doğum olan ,hem de KBB olan bi acile git ,balli limonlu sıcak su iç iyi geliyo, bu sene grip çok kötü

merve teacher merve teacher canim ben hamileligimde iki kere grip atlattim. İkisinde de saglik ocagimdaki dr a gittim. Hatta dusun ki antibiyotik kullandim. 2 kere falan
Dr a sorunca bide bana kizdi . Ben sana zararli biseg verir miyim diye.
Kendi dr uma sordum mesajla bunu icebilir miyim diye. Evet dedi.
Biraz iyi olunca hemen kendiligimden birakip zencefil elma ihlamur ayva limon dan ihlamur kaynatip kaynatip ictim ve dinlendim.
Bebek hareketleri icin ayrica kontrole git evet ama acillere ben pek guvenemiyorum. Kadin cocuk hastaneleri haric

X