2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar bebekleriniz günde kaç saat uyuyor

Kızlar bebeklerinize işitme testinden hariç göz muayenesi yapıldı mı ?
Benim kıza yoğun bakımda yatıyor diye ayrıca yapılacakmış normal muayene gibi mi yoksa begonyas ın yapıldığı gibi rop muayenesi mi merak ettim

atanamayanogretmen canım okuduğum kadarıyla kızının geriliği devam ediyormuş.
İnan ki kafana takma benim kızımda biliyorsunki geriden geliyordu maşallah sonucu görünce ben bile şok olup şaşırdım
Yarın birgün doğunca ben bunu mu takmışım bile diyebilirsin ☺

Benimkinin içinden iki boy çıktı:)

Slm herkese ,hastaneden bugun cikicaz insallah,meme uclarim fena , gobekte ayni 9 aylik gibi halen dikisler fena sayilmaz ,iki gundur 5 dk bile uyumadim zombie gibiyim ,biran once eve gitmek istiyorum ,hepinize sevgiler yavas yavas okuyayim
Canım Allah analı babalı büyütsün:)

Amin kuzum inşallah inşallah hayırlısıyla raburcu olup kavuşucaz
Biraz yorucu oluyor kuzum ilk alışma evresi inşallah düzenimiz yavaş yavaş oturur kuzucuklara alışırız
Gelenin gidenin çok mu oluyor canım

1. Ayın sonunda yapılacak canım

ooo baya belirtin varmis. Peki nisanin kanli miydi yoksa beyaz miydi

Sancılar uzun süredir oluyor ama bilemiyorum, o kadar sancıya 2cm hayal kırıklığı. Gerçi aktifim oğlumdan dolayı o yüzden de kasılma vs olabilir. Son 1 saattir de vardı, şimdi yine biraz gelmiş nişan. Bazen sarımtırak bazen kirli sarı gibi. Hiç kanlı gelmedi ama oğlumda da kanlı gelmemişti.

Canım kaç artı kaçtasın

Canım benim ya kıyamam kardeşin de çok küçük
Kendi dünyasında olanları anlamlandırmaya çalışıyor
Ama açıklamakla iyi yapmışsınız, hiçbir açıklama yapılmasaydı kafası daha çok karışabilirdi

Çocuklar bizim zannettiğimizden daha da fazla olayların içinde oluyorlar aslında. Bazen öyle laflar ediyorlar ki gerçekten insanın içi yanıyor

Senin acın çok taze, kardeşinin de bu şekilde duygusal yaklaşması daha çok etkiledi tabi seni
Allah bu gecenin hürmetine içinizi ferahlatsın inşallah

Her şey kısmet. Benim ilk doğumum suni sancı ile oldu. Çok güzel geçti doğumum çok şükür. Sancım gelseydi o kadar iyi geçermiydi bilmiyorum, ben böyle birden hazırlıksız şeyleri çok sevmiyorum. Siz de kendinizi bırakın en hayırlısı olacaktır.
Sadece naçizane tavsiyem çatıyla suyla ve sezaryen ile ilgili konuları bir başka doktora daha sorun, görüş alın. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi.

Artık kafama takmıyorum canım, en geç haftaya bugün doğmuş olacak zaten görecez nasıl bir şey çıktığını

Sağlıklı olsun da kilo da alır büyür de. Biz ikiziz, doğduğumuzda kundağımızla bile iki buçuk kiloyu doldurmuyormuşuz ama sonra gayet de kilo alıp büyümüşüz.

Siz nasılsınız kuzum
Vuslat nasıl
Neden yoğun bakımda yatıyordu unuttum canım ya kusura bakma

Hastaneye gidiyorum cnm doktorum çağırdı bakalım ne olacak yola ciktim.oglumda korkma anne ben yanındayım diyor agrimi unuttum su lafindan sonra.cektigimiz şu ağrılar yorgunluklara degiyor valla.

Şimdi gördüm mesajını canım
Ne yaptın ne dedi doktor

Oğluşa da maşallah çocuklar ne kadar merhametli oluyorlar

comelip kalkarsan hizlaniyor galina. Dun aksam denedim gecesinde sancim oldu ama duzenli olmadigi icin telas etmedim

Bir şey beklemiyoruz Zaten ama bir şey yapmayıp da ilgili gibi göründüklerinde insan daha çok sinir oluyor.
Ben de önceden kaynanama yazık çok saf derdim ama hiç de öyle değilmiş sonradan anladım.
İşine geldi mi gayet de uyanık davranıp hesap kitap yapıyor

Benim kaynanam da güya kız torunu olacak diye çok sevinmişti ne aradı ne sordu aynı şehirde olmamıza rağmen.
İki kıytırık zıbın almış da bir maaş harcadım diye geziyor ortalıkta
Geçen gün bebeğe aldığı patiği gösteriyor 10 lira verdim diyor, sanki çok bir paraymış gibi

Takma canım en güzeli kafan rahat olursa o kadar rahat olursun
Aza adapte et kendini yükseği görünce mutlu olursun ☺
İkizler için 2.5 kilo maşallah dedirtir ☺

Çok şükür iyiyiz kuzum gün gün kızıma kavuşucam diye daha mutluyım
Çok şükür kızımda gümden güne daha da iyiye gidiyor
Enfeksiyonla solunum sıkıntısı var canım
Büyük insanın zatüre olması gibi düşünün dedi doktorumuz

Kızlar belki alakası vardır diye tahmin ediyorum birşey paylaşmak istiyorum..

Hamileyken normalde kızım son haftalara gelene kadar günde bazen 10dkdan dazla hıçkırırdı.
Son haftalarda bu iyice azalmaya hatta 2-3 günde bir olmaya başlamıştı.
Doğduğunda solunum sıkıntısı ve enfeksiyonu vardı demekki anne karnında başlamış sorunu diye tahmin ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…