2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Deniz 3630 kilosu boyu 53cm dogdu.kilo Kaybimiz nekadar bugun belli olucak ,sarilik testi sonucunu bekliyoruz
masallah canim size.tebrik ederim bu arada
ismini deniz koymussun. en son leo demistin galiba .ama deniz de cok güzel olmus deniz le lisa oldular o zaman.Allah ikisine de uzun ve güzel ömürler nasip etsin insallah

Açılma hiç bakılmadı şimdiye kadar
Pazartesi son kontrolüm olacak o zaman bakar mı bilmiyorum
Dün kontrolüm vardı, Pazartesi gel dedi
Eğer hala Doğum olmaz da Perşembe yatışın yapılır dedi

Benim 2cm açılmam var. Ben şuan yurdışındayım burada 40 hafta olunca membrane sweep denen bir şey yapıyorlar. Ebe parmağını baya ileri sokuyor o da doğumu tetikliyormuş. Ama 2 kere yapıldı kasılma haricinde bir şey olmadı.
Diğer doğumumda önce fitil koydular, açılma yapmamıştı fakat yumuşatmış; suni sancıya hazırlamışlardı.
İkimiz içinde hayırlısı :) İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza tek dileğim bu.

İçim gitti
Kardeşim patito diyordu urasa
Geçen annemler benim yanımdaydı ya 3 gün, mecburen demişler ablan Doğuma gitti urası getirecek diye. Anneannem bakmıştı o sıra
Tabi geri döndük çocuk bakıyor göbek yok, bebek yok.
Annemde geçen güzelce dedi işte Allah verdi, Allah aldı cennete gitti diye.
Annemlere geldik şimdi, annem ablan geliyor demiş. Kuzumda sormuş ki “Allahtan patitoyu alıpta mı gelecekler”
Ah yavrum benim yaa nasıl anlayacak bilmiyorum ki yada iyi mi yapmış annem kötü mü bilmiyorum. Çocuk göbeğime bakıyor böyle İçim ayrı yanıyor

Merhaba kızlar kontrolüm vardı 39+5 im nst de sancı en fazl 6 çıktı şaka gibi

Pazartesi tekrar gideceğiz çatı muayenesi ve bebeğin durumuna göre dr bir şey söyleyecek. Doğuma gelir gibi hazırlıklı olun dedi

Her şey yolundaysa birkaç gün daha bekleyecek, suda falan azalma olursa çocuk için beklemek tehlikeliyse suni verecek, çatım uygun değil beklemenin bir anlamı yoksa da sezaryene alacak..

Yani yine belirsizlik var. Hep kendi sancım gelsin yavaş yavaş alıştıra alıştıra doğumum ilerlesin istedim iki üç gün daha vaktim var inşallah kendi isteği ile gelir oğlum

Oyyy kuzum benim ya nasıl anlatılır o yaşta bi çocuğa bilemedim.

Oyy kuzum benim o da daha çok küçük seninde acın çok taze allahım bu mübarek günde sabırlar versin size hayırlı evlatlar nasip etsin

kanadali35 canım hayırlı uğurlu olsun Gözünüz aydın denizimiz doğmuş bu arada oğlum olsaydı eğer ismini deniz koymayı düşünüyordum ismi çok güzel

Kuzum bu yaştaki çocuklara her ne kadar denmesede onlar zaten anlıyolar ve onlarda bildiklerini bizden saklıyorlar, yakınen bi akraba vefat etti torununa demediler 1baybsonra annesi demiş anneannen cennete gitti diye, ben biliyodum zaten demiş çocuk şuram acıyo deyip göğsünü gösteriyormuş ağlayabilirmiyim diye annesine soruyormuş, annen söylemekle doğru yapmış cnm kardeşin çok küçük o küçücük aklıyla da savaş verecekti bilmeseydi olanlara, acının içinde acı yaşıyosun kardeşde evlat gibi ,rabbim sana çok güzel şeyler yaşatsın cnm acıların dinsin,

Ya kıyamam yavruya
Amin kuzum

Şükür ben iyiyim canım sen nasılsın var mı bir belirti falan
Pazartesi salı emzirme için alıcak doktorumuz bir aksilik çıkmazsa çarşamba veya perşembe kızıma kavuşuyorum

f
yerlerini sevdi bizimkiler :) benim de sanci dün sıfır çıkmıştı.
Canını hic skma canim daha cok gec degil ki 40 i dolduran bebeklerde oluyor biliyorsun. Hem belli olmaz belki bir anda sanciyla gelir.

Hastaneye git gel süt sağmayla uğraşıyorum canım şu aralar :)
Sen nasılsın neler yapıyorsun

Oy kuzum ya kiyamammm. Hayirlisiyla olsun Vuslat kuzumuz insallah taburcu..
mecbur olduk kuzum :) gelen giden. Babaanne ziyaretleri hastane derken biraz perte ciktik ama cok sukur. Allahtan esim yanimda simdilik cok destek oluyor. Bakalim haftaya nasil olacagiz.

melike222 kuzum nasılsın vuslatımız nasıl oldu ne zaman çıkıyor hastaneden
İyiyim canım sen nasılsın ☺
Günün az kaldı
Kızım gün gün iyiye gidiyor çok şükür
Yoğun bakımın ağır bölümünden bugün çıktı,3-4 gün beslenmesini takip edicekler hafta ortasında taburcuyuz inşallah

f

yerlerini sevdi bizimkiler :) benim de sanci dün sıfır çıkmıştı.
Canını hic skma canim daha cok gec degil ki 40 i dolduran bebeklerde oluyor biliyorsun. Hem belli olmaz belki bir anda sanciyla gelir.
Aynen canım ya valla hiç çıkmak istemiyolar yerler rahat
en hayırlı şekilde doğsun diyorum ama gene de üzülüyorum işte sancım gelmeyecek diye ben en iyisi bir 5 kat daha merdiven inip çıkayım

A April wind canım sanmaki sana yazmıyorum inan acını en derinimde hissedip yaşıyorum...
Her yazdığını yüreğim darlanarak okuyorum
Bu acı nasıl hafifler diyorum kendi kendime...
Acısı belki bir değil diyebilirsin
İlk düşüğümü yaptığımda zaman kavramı benim için durmuştu
Balkında oturuyorum insanlar bir oraya gidiyor bir buraya iki gözüm iki çeşme ağlıyorum
Allah bana öyle bir ferahlama verdiki tek sığınıp dediğim şu oldu hayırlısı sağlıklısı değilmiş onu o yüzden yanına almış
Aradan tam 5 sene geçti acısı hiç geçmedi sadece hafifledi.
Mayısta doğacaktı her mayıs geldiğinde benim içimi bir hüzün kaplar

Rabbim en kısa zamanda seninde gönlünü feraha çıkarsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…