2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
A April wind canım benim mesajları şimdi okudum çok çok üzüldüm, allah yavrunuzu size bağışlasın inşallah
Annem şimdi kuran okuyor, urasa da dua ediyoruz 🙏🏻

Rabbim Şafi isminden şifa versin inşallah, ol derse olur, olmayanları olduran mucize veren allahım size de mucize versin inşallah

Her namazımda size özel dua ediyorum
Duaların gücüyle inşallah uras paşalar gibi çıkacak hastaneden

Kizlar şükür sinavlari doğurmadan atlattım. ✌.Birde bunun sitresine girmiştim ki, o da cikti aradan.
My bayb My bayb sende doğuranlar kervanına katılıyorsun. Rabbim kolaylık versin.Kendini iyi hissedince yaz.Bizi merakta birakma.
atanamayanogretmen atanamayanogretmen yazdi mi bugün? O da doguma gitmedi degil mi ?
sbry sbry LoveAndMarriage LoveAndMarriage BellaCiao BellaCiao siz daha beklemedesiniz sanırsam.Takipteyim sizi😍

A April wind
Canım içimden neler geçiyor ama ne desem seni şuan teselli etmez biliyorum... Ama lütfen güçlü olmaya çalış, bak bana da yaşama şansı %10 demişler ama hayattayım çok şükür, doktorlar herşeyin kötüsünü söylemek zorunda ama olacakları Allahim bilir, guclu ol ve ona sigin...

Kizlar şükür sinavlari doğurmadan atlattım. ✌.Birde bunun sitresine girmiştim ki, o da cikti aradan.
My bayb My bayb sende doğuranlar kervanına katılıyorsun. Rabbim kolaylık versin.Kendini iyi hissedince yaz.Bizi merakta birakma.
atanamayanogretmen atanamayanogretmen yazdi mi bugün? O da doguma gitmedi degil mi ?
sbry sbry LoveAndMarriage LoveAndMarriage BellaCiao BellaCiao siz daha beklemedesiniz sanırsam.Takipteyim sizi😍

Buralardayım canım daha doğurmadım
Annem geldi ya onla zaman geçiriyorum, pek giremedim o yüzden
Sınavının güzel geçmesine de çok sevindim
Gözün aydın
Artık için rahat şekilde doğumunu bekleyebilirsin 😊

A April wind kuzum lütfen inanmaktan ve duadan vazgeçme
Benzer şekilde bir sürü mucize bebek var, uras da onlardan biri olacak eminim ♥️

Denk gelmiş miydin bilmiyorum, müzisyen anne vardı, oğlu Kartal kalp hastasıydı ve nakil olması gerekiyordu minicik bebekken başlamıştı onun da hikayesi
Aylarca yoğun bakımda kaldı, aylarca makinaya bağlı yaşatmaya çalıştılar, bir sürü büyük ameliyatlar geçirdi ve sonunda kalp bulundu nakil oldu
Şimdi büyüyor maşallah

Ben inanıyorum sizin için de güzel şeyler olacak ve uras hepimizin mucize bebeği olacak ♥️

Her an aklımda ve dualarımdasınız

Hadi sınav stresini atlatmışsın en azından :)
Bekliyoruz daha canım :KK48:

İnan doğum olduktan sonra o kadar rahatlıyorsun ki.. oturmayı özlemişim resmen sırt üstü yatmayı az kaldı canım hayırlısıyla sende kucağına alacaksın yavrunu❤❤❤

@Blankinfinity kızum hz yunusun duasını okudum urasa bağışladım allahım nasıl ki balığın karnından hz yunusu kurtardıysa urasa da şifa versin çaresizliklerden kurtarsın❤❤❤

Bende sırt üstü yatmanın hayalini kuruyorum canım. Sola yatsam kramp giriyor bacaklarıma sağa yatsam kan akışım yavaşlıyor sırt üstü zaten nefesimi Kesiyor 😩

Hayırlısıyla bitirmişsin sınavlarını canım 🙏🏼 Biz aynı bekliyoruz :)

A April wind cnm Rabbim Uras pasamiza şifa versin size bagislasin inş. Dualarimız sizinle..güçlü olmaya çalış inş her şey ylunda olacak sağlıkla evinize Döneceksiniz kuzum. .

Durumumuz kötü
Doktor dahi gözleri dolu konuştu
En üst düzeyde verdikleri oksijen dahi yetmiyormuş
Değerleri düzelmeden olamazmış..
Kalp damar aleti oluyormuş ona bağlamak bile riskliymiş
Ameliyata uygun hale getirmeye çalışıyorlarmış ama hiç ümitli konuşmadı
Hatta yaşınız genç bile dedi..
Çok üzgünüm.

Canımmm benimmmm mesajı okuyunca kalbim ağrıdı kendimi düşündüm Rabbim evlat acısı göstermesin evladıyla sınamasın kimseyi. Uras gücünü en başından bu zamana kadar gelerek gösterdi zaten...sadece zamana ihtiyacı var. Doktorların Ameliyat için son dedikleri ana kadar böyle olumsuz konuşmaları normal...Rabbim ne derse o olur. Lütfen umutsuzluğa kapılma Rabbim yanınızda olsun Uras için dualarımı yapacağım bugün.
Kızlar urasımıza bol dua edelim sağlığına kavuşsun, mümin kardeşin mümin kardeşe duası makbuldür, kimilerimiz hamile kimilerimiz lohusayız ben inanıyorum Rabbim bizim dualarımızı kabul edecek, tüylerim diken diken şuan çok üzgünüm, Rabbim bağışla bu yavrumuzu anasına babasına, A April wind kardeşimize güç kuvvet versin dualarımız inşalalh

Ne güzel demişsin canım ağzına sağlık Allah kabul etsin evlatlarımızı bağışlasın.

Selam kizlar nasılsınız kimler kaldi kimler yapti dogumu gerçek ten zor artik bebekten sonra buraya bakmak. Uğur böceğimim biraz sariligi var. Hafta ici. Tekrar kan vermemiz lazim. Azaldimi arttimi diye ona göre tedaviye başlıcaz pazartesi de işitme testi yapacaz. Bu arada normal dogumdan sonra idrar torbam baya sarkmış. Ve neredeyse altima yapiyorum. 40 im bittikten sonra doktora gidecem. Korkuyorum acaba nasil olur diye hatta estetik de olmak istiyorum ama doktorum tam karar ver öyle dedi. Çünkü tekrar düşünürsen ikinci sefer estetik olmaz. Ama ben en az 10 yil 15 yil düşünmüyorum çocuk. Sirf bunun ici de bu durumda kalmaka istemiyorum. Olacaksam tam olim vajen sarkmasi varsa dikişleri estik yapsin yani normal dogumun verdigi tüm o rahatsizliklari onarmak istiyorum. Bakalim. 40 im cikana kadar düşünecem.
Canım sarılık derecesi neydi ? Kaç günlük oldu?
İdrar torbam sarktı demişsin de yani şimdi şöyle diyim ben de tutamıyorum çooğunda ama ben çok sıvı alıyorum ve normalde de sürekli WC te giden biriyimdir...ilk hamileliğimde de aynısı oldu ama sonra geçti yani hani sen sarktığını nasıl anladın.

Metehan taburcu oldu çok şükür Rabbine
Sarılık 10. Şu an... Emzirmeye devam sağdığım sütü de verdim. Kuzuma kan can gelmiş. En kısa zamanda tüm kuzular toparlanır inşaallah şu 2 gün ömrümden ömür gitti

Kızlar fototerapi alan bebeklerde kızarıklık olur dediler Metehan un her yeri isilik gibi sizinkilerde de oldu mu ? Yarın kontrol yapılacak gitmeden ünv hast bi hoca görsün istedik... Dediler ki eğer sararma olursa tekrar gidip kan verin dediler... Onun dışında tavsiyeler verildi.

Sarılık 10. Şu an... Emzirmeye devam sağdığım sütü de verdim. Kuzuma kan can gelmiş. En kısa zamanda tüm kuzular toparlanır inşaallah şu 2 gün ömrümden ömür gitti

Kızlar fototerapi alan bebeklerde kızarıklık olur dediler Metehan un her yeri isilik gibi sizinkilerde de oldu mu ? Yarın kontrol yapılacak gitmeden ünv hast bi hoca görsün istedik... Dediler ki eğer sararma olursa tekrar gidip kan verin dediler... Onun dışında tavsiyeler verildi.
Umay da fototerapi sonrası cildi kurudu. Bebe yağıyla yağlamak lazım.

Çok geçmiş olsun canım. Umarım bundan sonra oğlunla güzel günleriniz olur. Bu kötü günler hepsi geride kalır 🙏🏼

X