2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
LoveAndMarriage LoveAndMarriage
Kuzu içine mi doğdu sıradaki benmişim 😊
Annem geliyor, artık kızım istediği zaman gelebilir 🤗

A April wind
Canım sen nasılsın, uras nasıl
Hastanede refakatçi yasak demiştin
Tek başına zorlanıyor musun
Eşin de urası görebildi mi

melike222 melike222
Sen nasılsın canım
Bebiş nasıl gelişme var mı
Süt için hastane kendi pompa vermedi mi onlarınki çok güzel çekiyor sütü

@Heart of Gold
Canım inşallah Metehan da çabucak toparlar kavuşursunuz oğluşunla
Sen de kendine bakmayı ihmal etme bu süreçte
Kızın nasıl oldu
Sabah içimden öyle geçti kuzum hatta kk’ya girerken yazmış olabilirsin diye düşündüm 😂

Kızlar süt sağarken buhrana giriyorum ya
Normal mi bu
Dibe çöküyorum resmen
Sütüm var yavrum yok Of kötü hissediyorum

İşte buna annelik diyorlar canım 😍
Çok normal böyle hissetmen
Şimdi lohusasın ve her zamankinden daha hassassın
Ama kötü düşünme ki sütün de etkilenmesin

Canım adet tarihinden itibaren doktorlar 40 hafta dediği için annenle aynı hesaba geliyor. Eskilerde hep der 9 ay 10 gün. Yanı 40 hafta da O vakte tekabül ediyor. Sancı meselesini Bilemiyrm cnm yine de daima doktor gözetiminde olmali.Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik allah korusun olumsuz bisi olcak diye çok korkuyrm. Allah hepimizin bebislerini korusun :KK200:
Doğru canım benim valla dogsunlar bişey dagitalim bu kadar dört gözle beklediğimiz için gelmek bilmiyorlar 🐣 amin hayırlısıyla kucağımiza alalım o mis kokularını içimize çekelim artık. Hadi bakalım hangimiz in önce gelicek😍

Hepsi bende de oldu ve geçti. Yatmam kalkmam 5 dkyı buluyordu. Öyle zorlanıyordum. Hep öyle devam edecek sanmıştım Ama İnan 10 güne hepsi geçer. Sürekli yatma, çok ayakta da dolaşma, dengele. Dik yürümeye çalış.
Bel sırt ağrısı, halsizlik, terleme, üşüme, sıtma, değişik vücut ağrıları, uyku hali, vs hepsi normal kuzum.
Bol su iç, kabız olma, sık sık ayakta ılık duş al. İyi geliyor.

ay inşallah bunu duyduğuma sevindim . Çok teşekkür ederim içimi ferahlattın . 🥰 Dediğin gibi sanki geçmeyecek gibi. sürekli yatınca çok ağrı, çok dolaştığımdada çok ağrı . Dengeyi bulmak lazım bahsettiğin gibi. 👍🏻

Henüz bir belirti yok canım 😊
Sadece bacaklarım çok sızlıyor, yatıyorum sürekli
Herkes Doğum yaptı, buralar sessizleşti, eski sohbetlerimizi özlüyorum 😓

Doğumlar bitsin bu seferde bebeğin problemleri konuşulur 😬 Çok azınlık kaldı doğum yapmayan . Doğum yapanlar anca bebekle ilgilendiği için giremiyorlardır. 😁 Bende emzirme esnasında okuyorum yazılanları işte

Doğumlar bitsin bu seferde bebeğin problemleri konuşulur 😬 Çok azınlık kaldı doğum yapmayan . Doğum yapanlar anca bebekle ilgilendiği için giremiyorlardır. 😁 Bende emzirme esnasında okuyorum yazılanları işte

Evet herkes bebesiyle meşgul biz kaldık buralarda 😀
Herkes sağlıklı olsun da daha çok sohbet ederiz inşallah 😊

sezeryan yapan anneler dikişleriniz ne durumda? Kaç gün sonra ağrımız hafiflyecek . yatarken kalkarken baya yakıyo dikişin son yeri. 😢
Benim 6_7 gün uyuşuk tu hissetmiyodum 2_3 gündür çok acıyo sanki jiletle etimi kesmişler gibi dikişn alt kısımları acıyo ve dikişin bitim yeri acıyo

Normal mi bu
Dibe çöküyorum resmen
Cnm şuan lohusayız herşeye ağlıyorum, dün kan aldılar hastanede ağladım çok, sen de tabi böyle hissetmekte haklısın, bol bol sağ cnm sütünü senin sütünle şifa bulacak uras ,onun iyiliği için orda olmasın lazım, şimdi aklı ermiyo seni bilmiyo, aklı eren çocuk çok daha zor rabbim bugumüzü aratmasın beterinden esirgesin bizleri yavrularımızı

Tamam canım deniyicem çok sağol

2 gündür hiç gelmiyo canım psikolojik olarak bu beni çok etkiliyor sanırım :KK43:
Şuanda süt götüremediğimiz için mama takviyesi ve serumla besleniyo.
Doğumum maşallah çok güzel geçti ıkınma esnasında ebe bastırmadı bile.doktor gerek yok çok güzel ıkınıyor bastırma dedi.
Dokularım çok hassas olduğu için dikişim oldu 5 tane

Malt içeçeğiymiş canım şuan onu içiyorum. İnşallah fayda eder çok sağol luzum faydasını görürsem yazarım burdan herkese şifa olsun

Çok sağol canım Allah razı olsun
Sen nasılsın Uras nasıl
Gelir canim strese girmr sakin gelmicek diye.birden dolacak göğüslerin.bol bol tatli ye.tatli yemistim cok olmustu.tatli cogaltiyor onu farkettim.aldiklarimi iciyorum bakalim fark edecek mi

Henüz bir belirti yok canım 😊
Sadece bacaklarım çok sızlıyor, yatıyorum sürekli
Herkes Doğum yaptı, buralar sessizleşti, eski sohbetlerimizi özlüyorum 😓
Öyle oldu kuzum vakit olmuyor demekki 🤔
Normal mi bu
Dibe çöküyorum resmen
Çok normal diye düşünüyorum kuzum ❤️ Ne güzel bak sütün varmış maşallah 🧿 Uras sütünü içtikçe güçlenecek 🙏

Canlar sayfalri okuyamadim. Harika bir dogum oldu 🥰 agrilarim fena ama gececek allahin izniyle. Oglumla ask yasiyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsinn 🙏🏻 Her sey yolunda gidiyor simdilik agrilarim disinda 🙄 opuyorum hepinizi
Gözün aydın kuzum Allah analı babalı büyütsün 🙏

Yok olmadı öyle. Ama düzenli su içmezsem, sıvı alımı yapmazsam azalıyor. :KK43:
Acaba ilk günün etkisiyle benimde mi azalıp kesildi. Var ama gelmiyo :KK43:
Cnm humana çay al bi de malta içeceği, bol bol sağ sütünü, sütü sağdıkca yenisi gelecek oluşacak,
Malta içeçeğini aldık içtim canım
Humana çayı değil ama aktardan farklı bir süt çayı aldık onada başladım
Damlada kullanıyorum
İnşallah fayda eder
Dün öğlenden beri sağmaya rağmen hiç çıkmıyor
Yinede 2 saate bir uyarı olsun diye sağım yapıyorum
A April wind

kizlar cok gecmis olsun . Tez vakitte bebisleriniz iyi olur sifa bulur ins. Uzuntuyle okudum .cok sik giremedigim icin sobradan okuyorum. Kendinizi uzmeyin. İnsallah İyi olacak dualarim
Canım sen yoğun bakımda çalışıyordun demi
Bu arada çok sağol Allah razı olsun Rabbim tez vakitte sağ salim evladına kavuştursun inşallah
Doğum yaptıysan emin ol takip edemiyorum kusuruma bakma
melike222 melike222 cnm geçmil olsun inş tez zamanda kavuşursun inş @Heart of Gold kuzum sizede geçmiş olsun bebişlerimiz hep sarılık 'la imtihan oldu inş çabucak çıkarsın, A April wind cnm kuzunu görmüşsün darısı kucağına almak olsun inş
Amin canım inşallah inşallah Allah razı olsun

Canlar sayfalri okuyamadim. Harika bir dogum oldu 🥰 agrilarim fena ama gececek allahin izniyle. Oglumla ask yasiyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsinn 🙏🏻 Her sey yolunda gidiyor simdilik agrilarim disinda 🙄 opuyorum hepinizi

Ohh güzel haber 😍🤗
Gözün aydın canım
Sağlıkla büyüsün kuzucuk 🙏🏻♥️

İnşallah kısa zamanda toparlanırsın ve nasıl geçtiğini anlatırsın 🤗🤗

Canım böyle pozitif olmana sevindim sakın karamsarlığa kapılma 🙏🏼 iyi düşün iyi olsun hep. Bebeğine kavuşacaksın ve evinize döneceksiniz inşallah ❤❤

Rabbim yardımcın olsun canım. Hayırlısıyla yavruna kavuş 🙏🏼

Hayırlısı olsun canım sezaryene alsınlar direkt daha kolay olur senin için 🙏🏼❤ Rabbim yardımcınız olsun
Elimden geldiğimce pozitif olmaya çalışıyorum kuzum ne kadar olabilirsem.
Amin kuzum inşallah inşallah Rabbim sağ salim cümlemizi sağ salim evlatlarına kucağına aldırsın :dua:
Sen nasılsın Eren nasıl

Canım böyle pozitif olmana sevindim sakın karamsarlığa kapılma 🙏🏼 iyi düşün iyi olsun hep. Bebeğine kavuşacaksın ve evinize döneceksiniz inşallah ❤❤

Rabbim yardımcın olsun canım. Hayırlısıyla yavruna kavuş 🙏🏼

Hayırlısı olsun canım sezaryene alsınlar direkt daha kolay olur senin için 🙏🏼❤ Rabbim yardımcınız olsun
Elimden geldiğimce pozitif olmaya çalışıyorum kuzum ne kadar olabilirsem.
Amin kuzum inşallah inşallah Rabbim sağ salim cümlemizi sağ salim evlatlarına kucağına aldırsın :dua:
Sen nasılsın Eren nasıl

X