2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben de hastane süsleri ikramlıkları hallettim annemler de memleketten geldi doğurmam için hiçbir engel kalmadı artık ama ben de hiç olmadığı kadar iyiyim 😂😂 ne bel ne kasık ağrısı hiçbir şey yok inşallah kendi sancımızla kolaylıkla doğurmak nasip olur🙏🏻
Gönül rahatlığıyla doğurabilirim diyosun 😂
Hayırlısı olsun canım nasıl daha sağlıklı olacaksa öyle gelsin bebişler 🙏

Gönül rahatlığıyla doğurabilirim diyosun 😂
Hayırlısı olsun canım nasıl daha sağlıklı olacaksa öyle gelsin bebişler 🙏
Ah evet canım bir kişi daha eklendi listeye :KK70:
Günlerimiz çok yakın aynen. Biz nisan sonu anneleriyiz 😂
Evet sonlara kaldık birazcık 😅 sağlıcakla gelsinler de artık mecbur beklicez.

Benim oğluş çok hareketlendi sığamıyo artık yavrum, benim de sabrım kalmadı 😅😅 ben memurum ayın 15 inde gel çocuum diyorum tam maaş günü 😂😂

Ay ne güzel olur ya ! Şöyle pat diye suyumuz gelse 😂😂 yada kontrolde 4cm açılma falan olsa. Ama hiç umudum yok ya :işsiz:
BEnim de bu aralar en büyük hayalim daha sancılar kuvvetlenmeden şöyle 4 cm açılma olsa hastaneye gidince birkaç saat içinde kesisiz Doğum gerçekleşse ne güzel olurdu 🤩🤩🤩

Evet sonlara kaldık birazcık 😅 sağlıcakla gelsinler de artık mecbur beklicez.

Benim oğluş çok hareketlendi sığamıyo artık yavrum, benim de sabrım kalmadı 😅😅 ben memurum ayın 15 inde gel çocuum diyorum tam maaş günü 😂😂
BEnim de bu aralar en büyük hayalim daha sancılar kuvvetlenmeden şöyle 4 cm açılma olsa hastaneye gidince birkaç saat içinde kesisiz Doğum gerçekleşse ne güzel olurdu 🤩🤩🤩

Tam maaş günü iyi olur 😂 kafan rahat olur en azından. Ama dinlemez o bebişler bizi ya.
Keşke keşke ya hayali bile güzel 😅😅

Aaa öyle mi zorunlu olmadıkça yapmıyorlar herhalde 🤔 benimki de pek keyfi değil aslında 😅 hayırlısı kuzum bakalım vakit kalmadı artık 😊

Evet yapmıyorlar çok önemli bir durum olması lazım suni sancıyı bile 41 hafta dolmadan vermiyorlar 😩😅😅 bu gidişle mayıs annesi olurum ben

Ne dedi doktor cnm haftamız aynı seninle. Bende son adete göre 40+5 im ama doktor 3 4 günlük ge c döllenme var dedi. Çarşamba tekrar çağırdı.suanda da yine ge c döllenmeye rağmen 40 i geçtim. Hiç bi belirtim Yok. Suni sancidan çok korkuyrm. Yatışın yapıldı mi Senin bugün peki
Yok canım ya pazartesi gel dedi kendi doktorunu bul ona görün dedi Kendi doktorum da Perşembe günü göründüğümde artık acilden muayene olman gerekiyor pazartesi gününe kadar ekstra bir haftan doluyor o güne kadar da gelmezse yatisin olur suni sancı verilir dedi ama gitmicem bi kaç gün daha beklicem sürekli geri gönderiyorlar çünkü en azından belki geri göndermezler artık. Bebeğin hareketlerine dikkat et bı sıkıntı yoksa sende bekle bence bı kaç gün fazladan ama tabi ki yinede sen bilirsin

sezeryan yapan anneler dikişleriniz ne durumda? Kaç gün sonra ağrımız hafiflyecek . yatarken kalkarken baya yakıyo dikişin son yeri. 😢

sezeryan yapan anneler dikişleriniz ne durumda? Kaç gün sonra ağrımız hafiflyecek . yatarken kalkarken baya yakıyo dikişin son yeri. 😢
Canım ilk 4-5 gün ağrılar oluyor, sonra hafifleyerek geçiyor. Bir 10-15 gün filan da tarif ettiğin gibi dikişin uç kısımlarında sızı batma oluyor. Sonra o da hafifleyerek geçiyor. Hiç geçmeyecek gibi geliyor ama biranda toparlanıyorsun ve geçiyor hepsi. :)
Üşütmemeye dikkat et.

X