2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Nisan anneleri bebişlerine neler oluyor böyle.... Herşey o kadar çabuk oldu ki anlatamam...

Şu am yoğun bakımda Metehan.... Sarılık 19 çıktı ereğli de yer yok diye adana balcalı hastanesine geldik

Gördüklerimi yaşadıklarımı o bitmeyen yol herkes perişan anlatamam...

Dayanmaya çalışıyorum ama o kadar üzgünüm ki....

Hep emzirdim sütüm de var çiş kaka yapıyor...idrar yolu enf olabilir dediler o da sarılığı arttıyormuş... Bu gece kuzum yok

Bazı şeyler istendi şimdi annemin evindeyiz..sütümü sağacağım sabaha kadar 9 da da hastanede olup emzirebileceğim.

Bebeğin aynı sana benziyormuş demek ki senin gibi güçlü olacak 💪🧿
Suyum gelir mi sancım olur mu derken uras paşa teşrif etti sonunda 😍😍
Bundan sonrası da çok güzel ilerleyecek canım
Sen minik kuzunun yanında güçlü durmaya devam et 🤗

Dualarımız sizinle ♥
Sağol balım biliyorummm allah hepinizden razı olsun. 💙

Bebeğin aynı sana benziyormuş demek ki senin gibi güçlü olacak 💪🧿
Suyum gelir mi sancım olur mu derken uras paşa teşrif etti sonunda 😍😍
Bundan sonrası da çok güzel ilerleyecek canım
Sen minik kuzunun yanında güçlü durmaya devam et 🤗

Dualarımız sizinle ♥
Blank doğum mu yaptın canımm hayırlı olsun ya ben kendi Derdimden girip bakamadım bile

Nisan anneleri bebişlerine neler oluyor böyle.... Herşey o kadar çabuk oldu ki anlatamam...

Şu am yoğun bakımda Metehan.... Sarılık 19 çıktı ereğli de yer yok diye adana balcalı hastanesine geldik

Hep emzirdim sütüm de var çiş kaka yapıyor...idrar yolu enf olabilir dediler o da sarılığı arttıyormuş... Bu gece kuzum yok

Bazı şeyler istendi şimdi annemin evindeyiz..sütümü sağacağım sabaha kadar 9 da da hastanede olup emzirebileceğim.
Geçmiş olsun canım sarılık her türlü oluyor gibi olmayan görmedik neredeyse Allaha emanet olun

Ah canım ya çok çok üzüldüm 😔
Allah tez zamanda şifa versin inşallah
Bir anda mı oldu nasıl oldu bebiş çişi kakası da güzel diyordun 😔

Allah yardımcınız olsun canım

Gördüm paşamı
Dokundum
Ama kokusunu duymak nasip olmadı daha
İyi olsunda varsın sonradan alayım kokusunu
Herkese teşekkürler 🌷
Pek hoş Doğum olmadı kuzular merak edenler olmuş ama 😁 Herşey gayet ani oldu 13.56 da ameliyathanede imza attım 14.00de bebek doğmuş :)
Doğmuş diyorum çünkü bana spinal yapılması panik yapmam hepsi 4 dkda olmuş ahaha ve dayamışlar sakinleştiriciyi. Bi kendime geldim dikişlerim bile bitmişti nerdeyse :)
Ah paşam paşam minicik burunlu minicik ağızlı küççük kurbağam aynı ben. Bana inanılmaz duygular yaşattı ama yanında güçlü durmaya çalıştım 💪🏻💛 Şuanlık durumlar böyle ve depend alın aldırın inanılmaz rahat oluyor 😂
Senden de böyle doğum bekliyorduk zaten hadi hadi diye diye bi hışımla doğdu paşa Allaha emanet olun

Çok geçmiş olsn canım. Minik mete ins tez zamanda annesinin kucağına döner sağlığına kavuşur :KK200:

Allah razı olsun kızlar.

Salı gün tekrar kontrol var ve bazı sonuçlara o zaman bakılacak. Lütfen kızım için dua eder misiniz? Her hangi bir aksilik olmasın artık

Canım allah korktuklarımızla sınamasın bizi inşallah
Yavrunu da sana bağışlasın, sağlıkla dönün güzel haberler alın 🙏🏻
Seni üzecekse hiç söyleme ama ne oldu bebeğin neden yoğun bakımda kaldı 😔

Canım allah korktuklarımızla sınamasın bizi inşallah
Yavrunu da sana bağışlasın, sağlıkla dönün güzel haberler alın 🙏🏻
Seni üzecekse hiç söyleme ama ne oldu bebeğin neden yoğun bakımda kaldı 😔
Canım benim için sorun değil ama doğum yapmamış anneler var korkutmak istemedim :KK43:

Amin inşallah herşey temiz çıkar

Canım sancıların başlamış galiba
Nasılsın şimdi
Uyumaya gidiyorum yazmışsın ama merak ettim
İnşallah rahat geçirirsin sancıları
Canim yok uyuyamadim
Simdilik 7 dk araligi var ama siddeti artti. Bulut ta hareketlendi wc ye sikistiriyor devamli
Insallah acilma da yapiyordur
Kizimda dunya kadar sanci cekmistim ama açılmam cok yavas olmustu

Kızlar kızıma antibiyotik tedavisi başlandı
1 hafta küvezde kalıcak
İnşallah 1 hafta sonunda toparlar çıkarız
Sütümü 2 defa 1cc ve 2cc olarak verebildim elle sağmada.
Makineye geçince hem sütüm damla şeklinde gelmeye hemde kesilmeye başladı :KK43:
Şimdi yarım saat uğraşıyorum 1 damla anca çıkıyor
Nasıl çoğalttınız sizler

Sira sanada gelecek :KK49: haftaya bu zamanlar belki erenlesin:anne::KK200:

Tek isteğim bu oğluma kavuşmak 🙏🏼❤️

Aynen 😁 Valla gözünü korkutmayım ama bırak buraya girmeyi wcye girmeye bile vakit olmuyor bazen 😬
jet hızında yemek yemeyi, 5 dk da duş almayı öğrendim.
Sabahtan beri pijama üzerimde, saçım taranmamış dağınık topuz 😁
Ne olursa olsun, Herşeyiyle Annelik müthiş !! ❤

Herşeye razıyım rabbim evladımı sağ salim bana nasip etsinde 🙏🏼🙏🏼❤️❤️

Canım acayip sıkılıyo bugun. Insanların su hala doğurmadın mi baskısına çiğlik atmak istiyorum. :mad:

Doğum başlıyor sanki sende de canım hayırlısı olsun bakalım 🙏🏼❤️

Kizlar bir sey danisayim dr. Eger cocuk dusunmezsen tuplerini baglayalim dedi dogumda,Yasim malum 40sonra dusunmuyorum ama karar veremedim .

Eltim bağlatırdı canım 31 yaşında 3 tane çocuğu oldu. En son ocakta doğum yaptı işte bağladılar sezaryen esnasında. Şu an için yan etkisi olmadı

:) Benim de cok az internetim kaldı,dogum yapanlardan haber var mi diye girip bakiyorum sonra geri kaçıyorum. Bella sen erken dogacak diye tedirgin oluyordun ama bak senin küçük paşa yerinden cok memnun anlaşılan.Gelmeye niyeti yok.
melike222 melike222 ve A April wind den baska haber gelmedi degil mi?
ay baya azaldık ,en sona da biz kaldık. Hafta sonu sınavlarımi da atlatsaydım skntı olmadan.Heyecan dorukta😍

Aslında çok büyük bir zafer çok mutluyum oğlumla çok güzel savaştık ve buralara kadar geldik 🙏🏼❤️

Gördüm paşamı
Dokundum
Ama kokusunu duymak nasip olmadı daha
İyi olsunda varsın sonradan alayım kokusunu
Herkese teşekkürler 🌷
Pek hoş Doğum olmadı kuzular merak edenler olmuş ama 😁 Herşey gayet ani oldu 13.56 da ameliyathanede imza attım 14.00de bebek doğmuş :)
Doğmuş diyorum çünkü bana spinal yapılması panik yapmam hepsi 4 dkda olmuş ahaha ve dayamışlar sakinleştiriciyi. Bi kendime geldim dikişlerim bile bitmişti nerdeyse :)
Ah paşam paşam minicik burunlu minicik ağızlı küççük kurbağam aynı ben. Bana inanılmaz duygular yaşattı ama yanında güçlü durmaya çalıştım 💪🏻💛 Şuanlık durumlar böyle ve depend alın aldırın inanılmaz rahat oluyor 😂

Mesajında çok pozitif geldin bana kuzum çok sevindim oğlunu görmeye inşallah tez zamanda kucağına alır kokusunu içine çekersin 🙏🏼❤️

Hepinize çok teşekkür ederim kizlar. 3 nisan 18.20 de normal doğumla doğdu kuzum. Ama zor doğum oldu ve şimdi adını bile anmak istemedigim sıkıntılar yaşadık. 1 hafta yoğun bakımda kaldı kızım ama şükür salı gün taburcu olduk ve evimize geldik.

Anne olanlara hayırlı olsun bekleyenlere allah kolaylık versin

Çok geçmiş olsun canım. Rabbim sanada ve kızına güç versin 🙏🏼

Sizede çok geçmiş olsun canım ❤️ Rabbim yardımcınız olsun. Umarım oğlun hemen toparlanır bu kötü günler geride kalır 🙏🏼🙏🏼

1 hafta küvezde kalıcak
Makineye geçince hem sütüm damla şeklinde gelmeye hemde kesilmeye başladı :KK43:
Nasıl çoğalttınız sizler

Ben solgar bira mayası tableti içiyorum canım çok ise yarıyor
Tek isteğim bu oğluma kavuşmak 🙏🏼

Herşeye razıyım rabbim evladımı sağ salim bana nasip etsinde 🙏🏼🙏🏼❤❤

Doğum başlıyor sanki sende de canım hayırlısı olsun bakalım 🙏🏼

Eltim bağlatırdı canım 31 yaşında 3 tane çocuğu oldu. En son ocakta doğum yaptı işte bağladılar sezaryen esnasında. Şu an için yan etkisi olmadı

Aslında çok büyük bir zafer çok mutluyum oğlumla çok güzel savaştık ve buralara kadar geldik 🙏🏼

Mesajında çok pozitif geldin bana kuzum çok sevindim oğlunu görmeye inşallah tez zamanda kucağına alır kokusunu içine çekersin 🙏🏼

Çok geçmiş olsun canım. Rabbim sanada ve kızına güç versin 🙏🏼

Sizede çok geçmiş olsun canım ❤ Rabbim yardımcınız olsun. Umarım oğlun hemen toparlanır bu kötü günler geride kalır 🙏🏼🙏🏼
Amin inşallah canım

1 hafta küvezde kalıcak
Nasıl çoğalttınız sizler

Süt için birşey diyemeyeceğim bilgim yok kuzum.
Ama kızın için çok geçmiş olsun. Rabbim yardımcınız olsun. Moralini yüksek tut herşey düzelecek yavrunla evinize döneceksiniz inşallah 🙏🏼🙏🏼❤️❤️

Canım rezene, ıhlamur, papatya, kayısı suyu,Humana-emziren anneler için çay var.
Bol bol su ve sıvı ağırlıklı tüket.
Ama bunları saat başı al. Mesela ben
bir saat önce ıhlamur içtim, şimdi rezene içiçem. SÜrekli de su içiyorum". Benim düzenim böyle
Canım ilk günler sütün kesilir gibi oldu mu

Canim cok gecmis olsun.ayni durumu birkac gun once bende yasadim.korkma bizim 23 cikmisti ona ragmen iki gune 11 dusurduk.sizin daha düşükmüş.belki iyi ememiyor biberonla ver canim biz öyle yaptik. Demekki doymamis

X