2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Risk görse öyle yapardı kuzum için rahat olsun yarın kavuşacaksın inşallah Çınar’a 🙏
Günlerimiz çok yakın seninle kuzum ❤ belki aynı anda doğurabiliriz 😂

Hayırlısıyla kavuşacaksın miniğine kuzum meral etme hiç birşey olmayacak. Kordonu kafana takma sakın çok mühim olsaydı bugün alırdı 🙏🏼
Sağolun kızlar 🙏🏻 İnş ben de olumlu düşünüyorum. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..

A April wind kuzum mesajını gördüm nasıl heyecanlandım ya
Neye göre bugün doğumuna karar verildi
İnşallah her şey yolunda gider ikiniz için de
Yol boyu dua ettim senin için 🙏🏻

M muttervonmarienkaefer canım yaa valla mesajlarınızı gördüm acayip heyecanlandım 😀
Yarın sen de hayırlısıyla kavuşuyorsun bebeğine.
Allah kolay getirsin kuzum

Biz de hastaneye geldik
Yolda sizi anlatıyordum eşime, üçümüzün günü aynı bakalım ilk kim Doğum yapacak diyordum ki arka arkaya sizin mesajları gördüm 😍
Valla heyecandan ağlayacaktım nerdeyse 🤗

Güzel haberlerinizi bekliyorum canlarım ♥♥
Tahmin edebiliyorum kuzum. Güzel olacak her şey inş. Senden de hayırlı haberler bekliyoruz inş. 💕

C

Canım ıns hayırlısı ile dogurursun.:KK66: iyi haberlerini bekliyrz. Suyum 6 mi demistin canım? Sancin var miydi peki?
Cnm sağolasın. Yok sancım 20 lerde. Sadece gece hafif adet ağrım vardı o kdr.. öyle kuş gibiyim hala. Şuan yanma var sadece açıklık muayenesinden ötürü. O eğriliğe takıldı ya eli doktorun çok acııdı. 6 dedi doktor suya 5 olunca yatış yapılıyormuş ztn :KK43:
M muttervonmarienkaefer cnm hiç bir şey olmaz Allah'ın izniyle.
Dualarımız seninle.
Rabbim yardımcın olacak.
Ben de öyle ümit ediyorum kuzum. Allah razı olsun 🙏🏻

İyiyim canım şükür yaprak dökümü izliyorum 😂 sen nasılsın var mı belirti :rolleyes:

Kontrole geldim ben de kuzum
Yaprak dökümü ben de her gün izliyordum ya gece kalkıp tekrarına bakarım artık 😀

Belirti pek yok gibi bakalım doktor ne diyecek 😂😂

Canlar ben de haberlerle geldim...
Yarın bal oğluşuma kavuşuyorum kısmetsee 💕 bgn muayenede 2 cm açıklık çıktı. Ama sancı 20 lerde. Suyum 6 ya düşmüş. Üst çatı kemiğimde de eğrilik varmış dolayısıyla bebek kanala giremiyormuş büyük ihtimal. Ve çabalarken de kordon dolanmış kuzumun boynuna :KK43: o yüzden yarın suni ile normal denenecek. Olmadı sezeryana dönecek. rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Şimdi eve geldim enerji toplayacakmışım 🤗
Canim hakkinda ne hayirliysa o olsun.bak benimde bebek cikarken kafasi biraz sikismis bi yerinde deri altinda kan var.ona gore karar ver canim olmazsa sezaryan iste

Canim hakkinda ne hayirliysa o olsun.bak benimde bebek cikarken kafasi biraz sikismis bi yerinde deri altinda kan var.ona gore karar ver canim olmazsa sezaryan iste
Yok cnm ben hiç diretmiyorum ztn. Akışına bıraktım. Yarın belki direkt kendim sezeryan da isteyebilirim orada ki duruma göre. Kanala girememesi ztn sezeryana tek başına sebep

Kızlarr aşırı heycanlıyımm uyuyabilir miyim bilmiyorumm. Şimdi tekrar valizleri fln son kontrollerini yapıcam. Sonra bol bol dua edicem. Kordon çok canımı sıktı. Düşünmemeye çalışıyorum ama bakalım..
Hic kotu seyler dusunme. Ben olumsuzluk ihtimallerinde hic kotu dusunmemeye calisirim. Kordon benim de hep aklimda acaba falan diye ama hic dusunmemeye calisirim cok cok acil olsa dr seni eve birakmazdi zaten rahat ol☺ hadi dogur da melegimizi gorelim 😍

Kontrole geldim ben de kuzum
Yaprak dökümü ben de her gün izliyordum ya gece kalkıp tekrarına bakarım artık 😀

Belirti pek yok gibi bakalım doktor ne diyecek 😂😂
Evde oturmaktan ona sardım bende 😂
Hadi bakalım haber ver bize de kuzucuğun gelmeye niyeti var mı acaba :KK53:

Yarın bal oğluşuma kavuşuyorum kısmetsee 💕 bgn muayenede 2 cm açıklık çıktı. Ama sancı 20 lerde. Suyum 6 ya düşmüş. Üst çatı kemiğimde de eğrilik varmış dolayısıyla bebek kanala giremiyormuş büyük ihtimal. Ve çabalarken de kordon dolanmış kuzumun boynuna :KK43: o yüzden yarın suni ile normal denenecek. Olmadı sezeryana dönecek. rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Şimdi eve geldim enerji toplayacakmışım 🤗

Canım iyi şeyler düşün,bak sen de kavusuorsun minigini, kordon dolanmasini dert etme,benim arkadasimin bebeği tüm vücuduna dolamıştı kordonu

Haydi hayırlısı olsun canım sen de sağlıcakla kavuş inşallah ikiniz için de hangisi sağlıklı olacaksa öyle olsun inşallah

Canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah bugun rahatlamaya çalış insan çok heyecanlanıyor ama bebeğine kavuştuğun anı düşün olumsuz hiç düşünme❤️

A April wind canım hayırlısıyla bebeğini kucağına al inşallah❤️

melike222 melike222 melikecim vuslat kızımız nasıl?

Kızlar şu an nst deyim
Çıkınca zaten doktor bakacak ama ben merak ettim size sorayım dedim
25 seviyesinde sürekli devam ediyor sancı çizgisi
Bu Doğum sancılarının başladığını mı gösteriyor acaba 🤔🙄
Fotoğrafı ekliyorum
F126D8C9-76A8-4D7F-A6B0-DFE3122FB0BC.jpeg

X