2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Uyansin diye bende altini aciyorumbenimde yarin kontrolum var ins ikimizde iyi cikar sonuclari

Kızlar hayırlı Cumalar herkese
Şimdi sabah namazını kıldım, hepimiz için dua ettim
Yavrusuna kavuşanlar sağlıkla büyütsün, Doğum yapacak olanlara da allah kolaylık versin inşallah
A April wind melike222 sizin için ayrı dua ettim canlarım
İnşallah her şey çok güzel olacak

Iyim canım gün sayıyorum bende aranıza katılmak için ❤ Siz nasılsınız

Aşırı heyecanlı ya kuzumm ❤❤
Hayırlısıyla gelsin artık

Hayırlısıyla gelsin eren paşa Annesi ona çok güzel ciciler aldı

Biz de iyiyiz kuzum ipekli hayata alışmaya çalışıyoruz
Canım bugun kontrolumuz var bize göre şuan için bir değişiklik görmedik ama inşallah doktor da görmez sık sık karnını doyuruyorum.

Aklım sizde inanın ki hayırlısıyla kucağınıza alın bebişleri bende rahatlicam

Günaydın kızlar içim yana yana kedimle vedalaştım çok kötüyüm kapıdan çıkarken ki bakışını unutamıyorum

Canım kedinin senin için ne kadar önemli olduğunu biliyorum adeta evladın gibi bu arada adını hiç sormadık? kedicikle de en kısa sürede kavuşun inşallah
Kızlar çok şükür doğumum oldu kızımı solunum sıkıntısından küveze aldılar.
Ona çok üzgünüm

Melikecim gözünüz aydın Aklım sendeydi tedbir amaçlı koymuşlardır canım merak etme, emin ellerde bebeğin üzülme sakın sütün etkilenmesin

kizlar bisi sorcam
Bende acayip bir kasinti var. Yani ellerim sanki pancar gibi. Hani adet olamazsiniz bazilarinizin elleri kanlanir,siser. Oyle. Ayaklarimda ayni sekilde hissediyorum ve her ikisi de yaniyor. Surekli suya sokuyorum. Ve dun gece kolumu kasimaktan yirtacaktim.
Bu normal mi size de oluyor mu

Güzeldin kızlar güzel haberlerle döneceğiniz bi gün olur inş
melike222 kuzum kavuşmuşsun vuslatına bu süreçte ne kadar pozitiftin yapma nolur bi iki güne toparlar canım hem biz ne süreçlerden geçtik geldik bunu mu atlatamıcaksınız boncuk kızınla çıkıp evinize giderseniz inş en kısa sürede

Karaciğer enzimlerine baktır canım doktora gidince normalde olabilir ama tedbiri bırakmamak lazım
Cuttingcorners panter kızımın adı

Günaydın kızlar içim yana yana kedimle vedalaştım çok kötüyüm kapıdan çıkarken ki bakışını unutamıyorum

Oyy kuzum.. kavuşacaksınız yine öyle düşünme kuzucummm hemde daha büyük bir aile olacaksınız az kaldı.. öyle deme
Hadi siz de inş güzel haberlerle dönersiniz cnm benimmm

Canım normal değil. Kolestaz olabilir. Kesinlikle karaciğer enzimlerine baktır.

Günaydın minnoş anneler. Ben yine uyuyamadıö. Kontrole gidiyorum ve sanırım adet ağrım var hafif hafifff

İnşallah kuzum Konusu geçip aklıma geldikçe gözüm doluyor, yolda ağla ağla öldüm ilk yarım saat nerdeyse eşim geri dönüp alacaktı yanımıza
Seninde kıpırtılar başladı sanırım Hemen mi gitceksin kuzum haber vermeyi unutma

Ayyyy cnm ben ilk gebeligimde yasadim şu dediğini karnım kollarım bacaklarım kaşıntıdan ölecektim İnanki ben sırf kurtulmak için sezeryan.olmustum dayanılacak gibi değil o kaşıntı.zeytin yağı sur vücudunun her yerine trambositlerin düşmüştür.vucutta kaşıntı yapıyor oda işte.antep fıstığı,kabak çekirdeği,yeşil mercimek tuket kasintini azaltır.allah yardımcın olsun.

Canım tatlış kedinle en kısa zamanda kavuşacaksınız inşallah
Doğumu hızlandırmak için de ben annem geldikten sonra hareketlere başlamayı düşünüyorum
Pilates topumu da şişirdim hazır bekliyor
İnternette ben kadar bilgi bulursak hepsini yaparız artık

Benim de kasıklarımda ağrı var her zamanki gibi
Şimdi duş aldım da bacaklarıma doğru vuruyor ağrı
Gece boyu da belim ağrıdı
Aman kızım dur diyorum daha annem gelecek

Ben almadım topumu yanıma yaa
Keşke alsaydım hoppidik yapardım az
Eşime diyorum sonum Eylül gibi olacak onun gibi atlayıp zıplayıp göbek mi atsam Gerçi onda da işe yaramadı ama

Canım Benim sıkmamaya çalış canını. Birkaç güne çıkacaksınız inşallah. Bak burda erken doğanlar oldu ama şimdi hepsi sağ sağlim evlerinde

Oyy bn de hiç dayananam öyle şeylere seni çok şyi anlıyorum ki okurken bile gözlerim dokdu ama merak etme kosa süre kavuşursunuz inş.
Geldim canım nst ye girdim sancı görünmüyor yine. Randevu 10 da bakalım

Ben de artık gelsin istiyorum her gece acaba gelecek mi diye strese girmk istemiyorum sanırım

Benim de kasıklarımda ağrı var her zamanki gibi
Şimdi duş aldım da bacaklarıma doğru vuruyor ağrı
Gece boyu da belim ağrıdı
Aman kızım dur diyorum daha annem gelecek
Ben de baya konuştum artık gelebilirsin annecim diye ama adet ağrım da geçti gibi

Hadi hayırlısı kuzum
İnşallh gelirler artık insan sabırsızlanıyor birkaç duyguyu aynı anda yaşıyor resmen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…