2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar çok şükür doğumum oldu kızımı solunum sıkıntısından küveze aldılar.
Ona çok üzgünüm

Kuzum gözün aydın 😍
Sakın üzülme olur öyle şeyler. İnşallah hemencecik çıkar kuvözden. Allah analı babalı büyütsün canımm🙏🏼🙏🏼 Artık kavuştunuz bundan sonra çok güzel günler bekliyor sizi 🤩

Benimki aksine dünden beri çok durgun :KK43:. Hareket etseler bir türlü etmeseler bir türlü 😆

Güzel haberlele gel kontrolden canım 🙏🏼

Fransada oldu canım 37 haftalık normal doğum olmuş. Ama kilosu fazla değildi çünkü ikiz. Diğerinde birşey yok kızı ameliyata alınmış. Bilgi alır almaz söylerim tam olarak ne kadar sonra oldu ameliyat 🙏🏼
🙏 tmm kuzum

Bunlar olabilecek şeyler canım üzme kendini
Vuslatına kavuştun bak 🤩
Haydi gözün aydın hemencik küvözden çıkar inşallah miniğin☺
Amin kuzum inşallah karnım kucağım elim boş kalınca üzüldüm anne yüreği gerçekten dayanmıyor
Canım gözün aydın
Küvözde olmasına da üzülebilirsin ama inan çoğu zaman sadece tedbir amaçlı alıyorlar
Çok büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum
Sen de üzülme kendini kızına hazırla 😍
Sağol canım Allah razı olsun
İnşallah çok büyük bir sıkıntısı yoktur canım
Doğar doğmaz göğsüme koydular boncuk gibi bakıyordu kırk bir kere maşallah

Amin kuzum inşallah karnım kucağım elim boş kalınca üzüldüm anne yüreği gerçekten dayanmıyor

Artık kavuştunuz ya canım gerisi önemli değil 😍
Ben büyük bir sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum
Yarın kollarında olur inşallah 🙏🏻♥️

Evet kuzumm öyle diyolaaa :))

Kuzummm gözün aydınnn. Hiç üzülme. Bunlar olabilecek şeyler. Su yutabiliyorlar o esnada.. merak erme annesii. Vuslat kuzusu bir iki güne toparlar inşş 🙏🏻
Sağol canım Allah razı olsun amin inşallah diyorum duana
Üzülmemek gerçekten elde değil :KK43:
Net bilgiyi yarın alıcaz canım,kendi doktorum yatmasını istedi.
Kuzum gözün aydın 😍
Sakın üzülme olur öyle şeyler. İnşallah hemencecik çıkar kuvözden. Allah analı babalı büyütsün canımm🙏🏼🙏🏼 Artık kavuştunuz bundan sonra çok güzel günler bekliyor sizi 🤩
Çok sağol canım Allah razı olsun
Yoğun bakım doktoruda öyle demiş eşime
Amin canım tek dileğim sağ salim hemen çıkar inşallah
Oyy inşallah inşallah öyle güzel bir bakışı vardı ki annesi kurban olsun kızına

Benimki aksine dünden beri çok durgun :KK43:. Hareket etseler bir türlü etmeseler bir türlü 😆

Güzel haberlele gel kontrolden canım 🙏🏼

Fransada oldu canım 37 haftalık normal doğum olmuş. Ama kilosu fazla değildi çünkü ikiz. Diğerinde birşey yok kızı ameliyata alınmış. Bilgi alır almaz söylerim tam olarak ne kadar sonra oldu ameliyat 🙏🏼
Sağol kuzucum inşş.. 🙏🏻 Hareketlerini şu dönemde az hissetmek doğal olan aslında.. onlarda doğuma enerji topluyor çünkü 🥰

İyi geceler kızlar ben kaçıyorum 👋💙
İyi geceler kuzum.. 💕 güzel bir sabaha uyanalım hepimiz inşş 😘

Oh oh maşaşlah 🧿 yok kuzucum hiç tedrgin olma. Tamamen tedbir amaçlı alıyorlar. Yarın çıkartıp verebilirler bile kucağına. Hiç merak etme sen 🥰😍

Artık kavuştunuz ya canım gerisi önemli değil 😍
Ben büyük bir sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum
Yarın kollarında olur inşallah 🙏🏻
Çıkar demi sağ salim
Lütfen dua edin kızım için sağ salim kavuşayım onun o boncuk gözleri gözümün önünden gitmiyo

Oyy anneliğini severim seninn. Tabii ki üzücü kızucum ama ciddi bişi yok emin olabilirsin. Ztn anlatırlar sana tedbir amaçlı aldıklrını. Hafif bir solunum desteği. Azıcık ciğerleri dinletirler. Sonra solunum desteği gerekse bile yanına verebilirler. Gerçekten korkma kuzucum. Bak neleri var.. insanlar günlerce bekliyor.. sağ salim aldın ya kucağına kuzucum. Sen pozitif enerjini yolla pamuk kızına.. müthiş bir bağ var çünkü senle arasında annesiii 🥰

Kızlar arada cevap vermediğim varsa kusura bakmasın.
Doğum oldu diye haber vermek için girdim
İnşallah kızım yarın taburcu olur
Korkma canim suan o emin ellerde öyle düşün.cogu bebegi koyuyorlar merak etme.annelik duygusu cok farkliymis anliyorum seni ama uzme kendini pompan varsa sut sag canim kizin icin

Sen şimdi güzelce dinlen kuzum. Bu gece güzelde uyu kaç gecedir uykusuzsun. Uyu ki güç al toparlan eminim yarın kızın taburcu olacak 🙏🏼 O yüzden sakın üzülme. Dualarım sizinle ❤️

Sağol kuzucum inşş.. 🙏🏻 Hareketlerini şu dönemde az hissetmek doğal olan aslında.. onlarda doğuma enerji topluyor çünkü 🥰

İyi geceler kuzum.. 💕 güzel bir sabaha uyanalım hepimiz inşş 😘

Oh oh maşaşlah 🧿 yok kuzucum hiç tedrgin olma. Tamamen tedbir amaçlı alıyorlar. Yarın çıkartıp verebilirler bile kucağına. Hiç merak etme sen 🥰😍

İnsan ister istemez endişeleniyor ama kontrol ediyorum ellimi vs koyduğumda hareket ettiğini hissediyorum o yüzden endişelenmemeye çalışıyorum yeri daralıyor artık kuzuların ❤️

Ben de yatıyorum kızlar sabah erken kalkıcam
İyi geceler 😘😘♥♥

İyi gecelet canım ❤️

Sen şimdi güzelce dinlen kuzum. Bu gece güzelde uyu kaç gecedir uykusuzsun. Uyu ki güç al toparlan eminim yarın kızın taburcu olacak 🙏🏼 O yüzden sakın üzülme. Dualarım sizinle ❤️

İnsan ister istemez endişeleniyor ama kontrol ediyorum ellimi vs koyduğumda hareket ettiğini hissediyorum o yüzden endişelenmemeye çalışıyorum yeri daralıyor artık kuzuların ❤️

İyi gecelet canım ❤️
Aynen kuzum. Hareketini hissetmen kafii. Hatta önceden doktor iki saat hareket hissetmezsen gelirsin diyordu. Şimdi son kontrolde 3-4 saat dedi. Çünkü daha fazla uyuyorlarmış. Ve daha buyudukleri için daha az hareket etmeleri bekleniyor. Bir de seninki kanaldaydı. O zmn da çok farkediyormuş. Benim ki kanala girmediği için hala alanı bol 😂

Canım ben de en geç 2 saatte emzirmeye calisiorm ama öyle doktorların dediği gibi 15 20 dk tutmuyor memeyi, bazen 5 dk, bazen 10 dk emip uyuyor ya da bırakıyor. Az emince diğer memeyi de veriorm onu da yine 5 6 dk ancak tutuyor, bu normal mi? Siz basarabilior musunuz 15 20 dk emzirmeyi
Bazen başarıyorum. Ama geceleri asla durmuyor o kadar hemen uyuyor. Örneğin şimdi 15 dk bir göğsümü Anca emdi. Biberonla 30 cc içti. Ben artık emzirdikten sonra en az 30 cc daha veriyorum.
Ben 2. Yi henuz dogurmadim ama ilk kizim duruyordu.gece sikintiliydi. Uyumak istiyordu kiyamiyorduk ama hemsre topugunu sikip uyandirin demisti aglayip sizlayip 3 5 dk emip uyluya daliyordu garibim o daldikca biraz daha emsin die babasi birazcik topugunu sikiyordu ona bile ici gidiyordu ama mecburyettn canim.
Topuğu sıkınca uyanıyorsa iyiymiş:) bizimki anca altını açınca uyanıyor :/
Canim benimki savasiyor memeyle tutuncada uyuyor uzun sure emmiyor.doymuyordur az tutuyorsa bence sagipta ver canim
Aynen ne kadar emdiğini biliyorsun öyle.

Canım anlamadım valahi, gün-de 7 8 bez değiştiriyoruz, kaka da çok yapior, hal böyle olunca doyuyor diye dusunuorm ben de ama tabii ki bilemiyorm yine de
Bizde aynıyız. Çiş kaka bi sürü yapıyor. Demekki iyi besleniyor diyorum ama inşallah Pazartesi güzel sonuçlar çıkar.
Evet canim. Doktor gogus ucu oyuntulu buberon al dedi hem sana da alisir dedi.suan bile sağıyorum tek elle yazıyorum 😂😂
Bende şuan sağıyorum 🤣

X