2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Karaciğer enzimlerine baktır canım doktora gidince normalde olabilir ama tedbiri bırakmamak lazım
@Cuttingcorners panter kızımın adı😢
Ayyyy cnm ben ilk gebeligimde yasadim şu dediğini karnım kollarım bacaklarım kaşıntıdan ölecektim İnanki ben sırf kurtulmak için sezeryan.olmustum dayanılacak gibi değil o kaşıntı.zeytin yağı sur vücudunun her yerine trambositlerin düşmüştür.vucutta kaşıntı yapıyor oda işte.antep fıstığı,kabak çekirdeği,yeşil mercimek tuket kasintini azaltır.allah yardımcın olsun.
Cok sagolun kizlar❤

Oyy kuzum.. kavuşacaksınız yine öyle düşünme kuzucummm🥰 hemde daha büyük bir aile olacaksınız az kaldı.. öyle deme :KK43:

Hadi siz de inş güzel haberlerle dönersiniz cnm benimmm 😍

Canım normal değil. Kolestaz olabilir. Kesinlikle karaciğer enzimlerine baktır.

Günaydın minnoş anneler. Ben yine uyuyamadıö. Kontrole gidiyorum ve sanırım adet ağrım var hafif hafifff :KK73:
Tesekkurederim 😰

Hadi hayırlısı kuzum🤲
İnşallh gelirler artık insan sabırsızlanıyor birkaç duyguyu aynı anda yaşıyor resmen :)
Öyle cnmm. Eşimde dün Diyelim sezeryanla alsınlar bari diyo 😂 sabırsızlıkta son nokta :))
Tesekkurederim 😰
Canım stres yapacak bir şey değil ama hafife de alma. Kontrol altına alınabilen bir şey. Tedbirli olmakta fayda var.

Çıkar demi sağ salim
Lütfen dua edin kızım için sağ salim kavuşayım onun o boncuk gözleri gözümün önünden gitmiyo
CAnım gözünaydın sağlıcakla büyüt yavrunu. Ben daha dün gebelik eğitimi aldım orada bebekleri bazen sonum cihazına bağladıklarını bunun korkunç bir şey olmadığını artık ciğerlere su yerine hava girdiği için bebeklerin biraz zorlandığını bunun korkacak bir şey olmadığını söylediler içini ferah tut annesi inşallah hemencecik alışır nefes almaya çıkarırlar da bizim yerimize de koklarsın yavrunu❤️

:emir_bebek::anneadayı::KK200::KK200::anneadayı::emir_bebek:

NİSAN ANNİŞLERİ DOĞUM TAKİP ÇİZELGESİ

ÜYE ADI:anneadayı:TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ:emir_bebek:ŞEHİR/HASTANE:KK59:YAŞ:pÇOCUKLAR ARASI YAŞ FARKI:anne:ÇİN TAKVİMİ:KK55:CİNSİYET/İSİM:KK73:DOĞUM TARİHİ:KK37::KK200:
@asfarovski2 NisanKonya/Başkent Hastanesi3322 ay:nazar:
@Heart of Gold 2 NisanKonya/Ereğli Devlet H.357 yaş:nazar:Erkek/Metehan :KK71:
@krcmm 4 Nisan27İlk bebek:dondurma:
@MorbidAngel4 5 NisanAnkara/Özel Eryaman252 yaş:nazar:
@feyznur 5 NisanTrabzon/MedicalPark Yıldızlı 306 yaş:nazar:
@different human 5 NisanKocaeli/?26İlk bebek:dondurma:Erkek:rapci:
@Brtr16 7 Nisanİzmir/ Buca Kadın Doğum 26İlk bebek:dondurma:
@Tuana-ahmet 9 NisanBursa/?2915 ay:nazar:
@sysa 9 NisanKonya/Akademi Medline29
@isimdeyimgucumdeyim 12 NisanNiğde/Özel Hayat315 yaş:nazar:
@melike222 13 NisanManisa/Salihli-Can İzmir Medicalpark26İlk bebek:dondurma:Kız/ Vuslat:KK36:
@melekci 14 NisanSamsun/Atakum345 yaş :nazar:Kız:KK36:
Lusi Lusi 15 NisanAnkara/ Liv Hospital302 yaş:nazar:Erkek:rapci:Kız/ Nisan:KK36:
@Onel 15 NisanMalatya/ Gözde Akademi H.29İlk bebek:dondurma:Erkek:KK71:
@Cuttingcorners 15 Nisanİstanbul29İlk bebek:dondurma:
@flamenko 15 NisanAnkara32İlk bebek:dondurma:
@kumeyl-yaren 16 NisanKayseri/Dr. Fatma Özdemir30İlk bebek:dondurma:Kız:KK37:
@PambukPrensess 17 Nisanİstanbul/ Mega Medipol Üni. H.303 yaş:nazar:Erkek:rapci:Erkek/ Bulut Pars:KK71:
@kanadali35 17 NisanToronto393.5 yaş:nazar:Erkek:KK71:
@madambella 17 NisanYurtdışı27İlk bebek:dondurma:Kız:KK37:
M muttervonmarienkaefer 18 Nisanİstanbul29İlk bebek:dondurma:Kız:KK37:
@gct87 18 Nisanİstanbul31İlk bebek:dondurma:Kız:KK37:
A April wind 19 NisanNewyork22İlk bebek:dondurma:Kız:KK37:Erkek/Uras:KK71:
@BellaCiao 21 NisanFransa23İlk bebek:dondurma:Erkek/Eren:KK71:
LoveAndMarriage LoveAndMarriage 23 NisanKırklareli/Lüleburgaz Medikent H.25İlk bebek:dondurma:Kız:KK37:Kız/ Beste:KK36:
@Azram38 24 NisanKayseri/ Dr. Cahit GÖZÜAKÇA35
@Mini_mini 25 NisanAnkara34İlk bebek :dondurma:Kız/Duru:KK36:
@Elfidaberre 26 NisanAnkara/Çukurambar26 İlk bebek:dondurma:Kız:KK37:
@brcuk 29 NisanMersin292.5 yaşErkek:rapci:
@Eylul41213
29 Nisan
İstanbul/Central Hospital26İlk bebek:dondurma:Erkek:rapci:
@fairywas ?Kocaeli/Gebze Merkez H.33İlk bebek:dondurma:
@sbry 5 Mayısİstanbul/ Koç Üni. H.30İlk bebek :dondurma:Kız:KK37:

:anne:Çıtır Anneler Kilo Çizelgesi:spor::KK73:

:anne::KK200::nazar::KK200:NİSAN ANNELERİ MUTLU SON LİSTESİ:KK200::nazar::KK200::anne:

ÜYE ADI:anne:DOĞUM TARİHİ/HAFTASI:KK36:DOĞUM ŞEKLİ:halay:BEBİŞ BOY/ KİLO:KK73::nazar::nazar:
@begonyas22 Şubat / 34. HaftaSezeryan1700 gr/47 cm
@eszcm 13 Mart/37. HaftaSezeryan
@melekci 25 MartSezeryan
@kumeyl-yaren 25 MartNormal Doğum
@Tuana-ahmet 27 MartNormal Doğum
@elvaven
@Mavi kedi
melike222 melike222
A April wind
@BellaCiao

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 23-04-2018

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Not : WhatsApp, Facebook vb. sosyal medyada grup kurup buradan bunun reklamını yapan üyeler uyarısız siteden uzaklaştırılır.
Canım ben yokum listede hâlâ bekliyorum oğluşu

Öyle cnmm. Eşimde dün Diyelim sezeryanla alsınlar bari diyo 😂 sabırsızlıkta son nokta :))

Canım stres yapacak bir şey değil ama hafife de alma. Kontrol altına alınabilen bir şey. Tedbirli olmakta fayda var.
Peki karaciger emzimlerim icin kendi doktoruma mi gitmeliyim yoksa dahiliyeden falan mi randevu almaliyim 😐

Peki karaciger emzimlerim icin kendi doktoruma mi gitmeliyim yoksa dahiliyeden falan mi randevu almaliyim 😐
Canım şikayetlerini kendi doktoruna söylediğinde onlar da isteyebiliyor bu tahlilleri ztn. Hem belki sadece enzim değil başka şeyler de bakmak isrer fln. Kendi doktoruna gidip anlat şikayetlerini bence. Dahiliyeye gitsen bile sonuçları yine kadın doğum Da değerlendiriyor.

Canım şikayetlerini kendi doktoruna söylediğinde onlar da isteyebiliyor bu tahlilleri ztn. Hem belki sadece enzim değil başka şeyler de bakmak isrer fln. Kendi doktoruna gidip anlat şikayetlerini bence. Dahiliyeye gitsen bile sonuçları yine kadın doğum Da değerlendiriyor.
Anladim canm cok tesekkurederim ❤

Canlar ben de haberlerle geldim...
Yarın bal oğluşuma kavuşuyorum kısmetsee 💕 bgn muayenede 2 cm açıklık çıktı. Ama sancı 20 lerde. Suyum 6 ya düşmüş. Üst çatı kemiğimde de eğrilik varmış dolayısıyla bebek kanala giremiyormuş büyük ihtimal. Ve çabalarken de kordon dolanmış kuzumun boynuna :KK43: o yüzden yarın suni ile normal denenecek. Olmadı sezeryana dönecek. rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Şimdi eve geldim enerji toplayacakmışım 🤗

Kızlar çok şükür doğumum oldu kızımı solunum sıkıntısından küveze aldılar.
Ona çok üzgünüm
Kuzum gözün aydın ❤️ İnşallah çıkar bir an önce ve kavuşursunuz boncuk gözlünle 🙏
Doğumum bugün kızlar yatırıyorlar öğleden sonra alacaklarmış
Hadi hayırlı haberlerle gel inşallah kuzum 🙏❤️
Canlar ben de haberlerle geldim...
Yarın bal oğluşuma kavuşuyorum kısmetsee 💕 bgn muayenede 2 cm açıklık çıktı. Ama sancı 20 lerde. Suyum 6 ya düşmüş. Üst çatı kemiğimde de eğrilik varmış dolayısıyla bebek kanala giremiyormuş büyük ihtimal. Ve çabalarken de kordon dolanmış kuzumun boynuna :KK43: o yüzden yarın suni ile normal denenecek. Olmadı sezeryana dönecek. rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Şimdi eve geldim enerji toplayacakmışım 🤗
Hayırlısı neyse o olsun canım 🙏 sende siliniyorsun listeden desene :KK53:

X