2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Karaciğer enzimlerine baktır canım doktora gidince normalde olabilir ama tedbiri bırakmamak lazım
@Cuttingcorners panter kızımın adı
Cok sagolun kizlar❤

Tesekkurederim

Hadi hayırlısı kuzum
İnşallh gelirler artık insan sabırsızlanıyor birkaç duyguyu aynı anda yaşıyor resmen :)
Öyle cnmm. Eşimde dün Diyelim sezeryanla alsınlar bari diyo sabırsızlıkta son nokta :))
Tesekkurederim
Canım stres yapacak bir şey değil ama hafife de alma. Kontrol altına alınabilen bir şey. Tedbirli olmakta fayda var.

Çıkar demi sağ salim
Lütfen dua edin kızım için sağ salim kavuşayım onun o boncuk gözleri gözümün önünden gitmiyo
CAnım gözünaydın sağlıcakla büyüt yavrunu. Ben daha dün gebelik eğitimi aldım orada bebekleri bazen sonum cihazına bağladıklarını bunun korkunç bir şey olmadığını artık ciğerlere su yerine hava girdiği için bebeklerin biraz zorlandığını bunun korkacak bir şey olmadığını söylediler içini ferah tut annesi inşallah hemencecik alışır nefes almaya çıkarırlar da bizim yerimize de koklarsın yavrunu

Canım ben yokum listede hâlâ bekliyorum oğluşu

Öyle cnmm. Eşimde dün Diyelim sezeryanla alsınlar bari diyo sabırsızlıkta son nokta :))

Canım stres yapacak bir şey değil ama hafife de alma. Kontrol altına alınabilen bir şey. Tedbirli olmakta fayda var.
Peki karaciger emzimlerim icin kendi doktoruma mi gitmeliyim yoksa dahiliyeden falan mi randevu almaliyim

Peki karaciger emzimlerim icin kendi doktoruma mi gitmeliyim yoksa dahiliyeden falan mi randevu almaliyim
Canım şikayetlerini kendi doktoruna söylediğinde onlar da isteyebiliyor bu tahlilleri ztn. Hem belki sadece enzim değil başka şeyler de bakmak isrer fln. Kendi doktoruna gidip anlat şikayetlerini bence. Dahiliyeye gitsen bile sonuçları yine kadın doğum Da değerlendiriyor.

Anladim canm cok tesekkurederim ❤

Canlar ben de haberlerle geldim...
Yarın bal oğluşuma kavuşuyorum kısmetsee bgn muayenede 2 cm açıklık çıktı. Ama sancı 20 lerde. Suyum 6 ya düşmüş. Üst çatı kemiğimde de eğrilik varmış dolayısıyla bebek kanala giremiyormuş büyük ihtimal. Ve çabalarken de kordon dolanmış kuzumun boynuna o yüzden yarın suni ile normal denenecek. Olmadı sezeryana dönecek. rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Şimdi eve geldim enerji toplayacakmışım

Kızlar çok şükür doğumum oldu kızımı solunum sıkıntısından küveze aldılar.
Ona çok üzgünüm
Kuzum gözün aydın İnşallah çıkar bir an önce ve kavuşursunuz boncuk gözlünle
Doğumum bugün kızlar yatırıyorlar öğleden sonra alacaklarmış
Hadi hayırlı haberlerle gel inşallah kuzum
Hayırlısı neyse o olsun canım sende siliniyorsun listeden desene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…