2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sağol canım

canim sami ulus beştepeye devam ediyorum bende

Benim de sütüm sezeryan olduğum için az gelıyor sanki ama emdikçe çoğalıyor. tabi acımalar başladı hemen . bende beslensin diye arada az az destek mama veriyorum . doktor vermemi söyledi. Beslenmeme dikkat ediyorum . Bi anda foşur foşur akacak değil zaten . zamanla inşallah düzene girecek. etraftaki olumsuzluklara ben kulağımı kapadım . Kendi bildiğimi yapıyorum Kendin araştırarak en iyisini yine kendin yaparsın . Boşver etrafı duyma

Aslında hiç sevinmedi diyemem ama bu yeni gelecek toruna aşırı sevinmesi sinirimi bozdu biraz
Yoksa benim için de bir sürü hazırlık yaptı
Bebeğe bir sürü eşya dikti süsledi ama işte o ilk zamanlar tepkisiz kalması üzdü beni

Annem tamamen ilgisiz kaldı diyemem canım
Sadece abimlerin haberine bu kadar abartılı tepki vermesi biraz üzdü beni
Biz Bebek haberini verdiğimizde psikolojisi bozuktu babamla yaşadıklarından dolayı, ben bebeğe sevinir biraz moral olur diye düşünmüştüm ama düşündüğüm gibi olmadı

Sonradan açıldı ama bir sürü şey yaptı Bebek için
Ama hala psikolojisi bozuk işte dengesiz hareketleri var

Canım sütü en çok artıran bol su bol dinlenme diyorlar
Bir de ne söylenirse söylensin sanane demek

Takılmamaya çalış kuzum
Etrafımızdaki herkes bizden fazla lohusa

Dün kafaya taktım uyuyamadım ama şimdi düşünmemeye çalışıyorum canım
Yazık anneme de üzülüyorum
Yaşadıklarından dolayı psikolojisi iyice bozuldu o da ne yaptığını bilmiyor
Bugün hiç aramadım içimden gelmedi

Kızlar çok şükür doğum yaptım. Suan emzirmek için ugrasıyorum ama süt su rengi gibi bi garip hemde az gibi geldi bana bebeğe yetiyor mudur ? Azcık tutuyor ama geliyor mu acaba ona süt

Hayırlı olsun canım gözün aydın
Süt konusunda pek bilgim yok ama inşallah bol bol sütün olur kuzucuk da güzelce emer

Kızlar çok şükür doğum yaptım. Suan emzirmek için ugrasıyorum ama süt su rengi gibi bi garip hemde az gibi geldi bana bebeğe yetiyor mudur ? Azcık tutuyor ama geliyor mu acaba ona süt
Hayırlı olsun canım. Sütün renginin Garip olması ilk süt olduğundan en değerli en besleyici süt.. Sürekli emzirmeye bak emdikçe çoğalacak inşallah..

Ilk bikac gun sut renginde gelmiyor zaten canim sarimsi renkte geliyor.ama o bebek icin cok cok faydaliymis. Emzirdikce sutun gelmesi de hizlaniyo.

Sagol canim.sekerli suyu bizde verdik sutum yetiyor ama mamada versem mi kararsiz kaldim.biz isin tedavisi aldik cok kotuydu oyle gormek. Sukur simdilik atlattik.doktor beslenme cok onemli dedi.saat basi sagip veriyorum belki diye.sanadq gecmis olsun canim gidin ihmal etmeyin

Ayni bahsettigin gibi oldu benimde.hastaney git bence acilman coktur belkide.ben gitmesem evde doguracaktim

Cok gecmis olsun atlatmissiniz.canim bende ebelere guvendim o sekilde verdim ama saat basini gecmemesi lazim.ben oylelikle dusurdum.sekerli su icin nette oyle yaziyor ama bir cok kiside bu sekilde olmamis.annem ben hepinize verdim hic sarilik olmadiniz diyor.ben hastanede verdim 23 den 11 zor duserdi belki.iki gunde dustu

Ne yazikki bizim ulkemizde boyke bir dusunce yapisi var.biz dort kiz kardesiz iyikide erkek olmamis diyorum bazen yoksa ayni olurdu.Allah ne zaman nasip ederse o zaman oluyor tembellikle alakasi yokki.hem zaten hamilesin.bosver takilma genelde dusunce yapimiz bu

Şekerli su meselesini sorduğumda herkes karşı çıkmıştı burada ben napıym şimdi Annem de kv de biz size verdik sarılık falan olmadınız diyor
Aslında kan şekerini yükselttiği için bebeğin acıkma hissini geciktiriyor verilmemesi lazım ama tabi herkesin kendi tercihi.

Normal canım o renk. Hatta bi adı vardı da unuttum. Zamanla rengi değişecek koyulaşacak. Bu arada gözünaydın Allah analı babalı büyütsün canım.
Şekerli su meselesini sorduğumda herkes karşı çıkmıştı burada ben napıym şimdi Annem de kv de biz size verdik sarılık falan olmadınız diyor
Ver canım ver 1 çk zaten ben iki çocukta da verdim. Bak benim kızım sarılık olmamıştı. Günde 2 kez mama emzirme ve 1 çk şekerli su vermiştim ilk on gün.

Oğlana da şimdi babası mama verdi gözü açıldı yavrumun. Ben hep derim manaya karşı değilim....

Doğumlarınız olacak yakında... En büyük stres sütüm yetiyor mu doyuyor mu olacak,. Bi de dinlenmek önemli mesela daha bu saat oldu ben uzanamadım. Yapacak bişi yok 40 ı çıkana kadar böyle

Sağol canım çok şükür evimize geldik. Şekerli suyuda olmazsa vereyim. Bi şey kaybetmem sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…