2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Canım emzirdikten sonra kusuyor ama miktarı fazla, sanki tüm emdigini çıkartıyor gibi. Beslenemeyecek diye korkuyorum, zaten zar zor uyandiriyorum minigimi, çok uykucu. Ayyy annelik zormuş vallahi, herşeyi dert eder oldum

Aminnn canım. Yalnız değilsin, dokunsalar ağlıcam bende

Bende de haller öyle ama ben kızıma üzülüyorum yoksa bebiş görmüyor beni
Kızlar 4cm açıklık
Yatışım yapıldı geceye kalmaz gelir dedi doktorumuz
Dualarınızı bekliyorum

Rabbim bi avazda kurtarsın böyle devam et düşünmemeye çalış. Sancıların ne sıklıkta?

Tamam canım. Mama aldı yarım saat sonra emdi beni uyudu demek ki doymamış tam. Az önce bi arkadaşımla konuştum. Doktoru demiş ki; sağlık ocaklarının dediklerine bakma. Yarım saatte 1 saatte emzirme. Bebek hazmedemediği için Gaz oluyor. 2 saatte bir emzir demiş. Kime inanacağımı şaşırdım. Süt sarısı o vücudun rengi demiş. Ben kendi bildiğimi yapacam emzirme + mama en azından ilk 15 -20 gün toparlanana kadar.
Açıklık varken o parmak yemek acıtmıyor diyorlar öyle mi oldu kuzu senin de
Bir de sancı kaçlarda çıkıyor düzenli mi şu an nasıl

Doktorun ki hiç acıtmadı ama ebelerin ki çok acıttı hale de 6-7 cm den sonrasında

Takip ediyorum canım onu. Önerdiği bi marka var h....ile başlayan ama o burada yok o yüzden bildiğimiz mamayı aldık. İnş atlatır bakalım yarın kontrolümüz var ne olacak kaç çıkacak değerler.
Kızlar ben de geçen gün bu bilgilere denk geldim, sizle paylaşmak için kaydetmiştim şimdi hatırladım

Eki Görüntüle 2257533 Eki Görüntüle 2257534

Bize bugün başlayın D vitaminine dediler 3 damla bebek 9 damla bana....
Canım emzirdikten sonra kusuyor ama miktarı fazla, sanki tüm emdigini çıkartıyor gibi. Beslenemeyecek diye korkuyorum, zaten zar zor uyandiriyorum minigimi, çok uykucu. Ayyy annelik zormuş vallahi, herşeyi dert eder oldum
O zaman ilk kontrolde doktoruna sor canım... Benim kızımda da öyle oluyordu bi ara ama sebebi benim stresimden di. K valide ile k peder gelmişti kızım 18 günlükken çok sinir olmuştum eşim hyır di yemediği için ben oturamıyorum doğru düzgün odadan çıkmıyordum o kaldıkları 3 gün de kızım emdiği her sütü fışkırtıarak kusuyordu. Sonra k validem teşhisi koydu. Üşütmek değil dedi ben çok stres yapmışım ondanmış...bence de ondandır yani :)

Kızlar çok şükür doğum yaptım. Suan emzirmek için ugrasıyorum ama süt su rengi gibi bi garip hemde az gibi geldi bana bebeğe yetiyor mudur ? Azcık tutuyor ama geliyor mu acaba ona süt

Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün

Amin canım inşallah inşallah sağ salim kavuşuruz minik kuzumuza
5dk ya bir geliyor hala canım

melike222 kuzum çook sevindim yatışının yapılmasına Sağ salim kavuş yavruna inşallah. Allah bir avazda kurtarsın ❤❤
Son saatler ondan sonra mis kokuluna kavuşacaksın
Amin kuzum inşallah inşallah
Ayy düşüncesi bile çoook güzel

Canim benim 2. Gebeligim ilk kizimda da sinira yakindi kuvozde kalmasin die 1 1,5 saatte bir gece alarm kurmak kaydiyla ve bebegi zorla uyandirarak emzirdim. 3 saat bana uzun geldi o yuzden. Dr oyle demisti bana sukur sonraki kontrole dusmustu. Umarim tez zamanda atlatirsiniz canim

Canım ben de en geç 2 saatte emzirmeye calisiorm ama öyle doktorların dediği gibi 15 20 dk tutmuyor memeyi, bazen 5 dk, bazen 10 dk emip uyuyor ya da bırakıyor. Az emince diğer memeyi de veriorm onu da yine 5 6 dk ancak tutuyor, bu normal mi? Siz basarabilior musunuz 15 20 dk emzirmeyi

Nasil anliyorlar tam ilginc. Benim dr erkek cihazla bakti
Baktığı açıklık değildir rahim ağzını ölçmüştür.
Çatı ve açıklık muayenesi bu şekilde yapılmak zorunda.
2 parmak arası mesafe ile cm hesabı yapıyorlar.
İlk Doğumun sezeryandı sanırım, bu da öyle olacaksa vajinal muayene yapmaya gerek görmemiştir.

Ben 2. Yi henuz dogurmadim ama ilk kizim duruyordu.gece sikintiliydi. Uyumak istiyordu kiyamiyorduk ama hemsre topugunu sikip uyandirin demisti aglayip sizlayip 3 5 dk emip uyluya daliyordu garibim o daldikca biraz daha emsin die babasi birazcik topugunu sikiyordu ona bile ici gidiyordu ama mecburyettn canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…