2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Bana da doktorum çok ağrı yapıyor diye önermedi spinal canım, epidural oldum ben pek şikayetim olması şükür. Ama şu dikiş yerlerinin acısı geçmedi hala, bugün 9 gün oldu Bana da. Sizde de oluyor mu, özellikle uc kiskmalri çok aciyor hareket ettikçe

Çok geçmiş olsun canım
İnşallah hastaneye yatmadan toparlar

Benim kuzum 2905 doğdu 2550 ye kadar düştü hastanede ,bugün kiyafetiyle 2850 ölçtü asm ama 150 gr kıyafete çıktık 2700 gram anca gelir herhalde, bugün 2.topuk kanını aldırdık,işitme testi filan yapılmadı henüz ,hayırlısıya şu süreci bi atlatsaydık

Vallahi senden herkese bitane lazım ozaman canım kirilmaktan değil kirmaktan korkuyorsun.inan bu hayatta kirmadigin zaman hep üzülen taraf sen olursun.kim olursa olsun dusunme izin verme uzmelerine seni

Zaten kimseyi kırmayım diye düşünmekten hep üzülen ben oluyorum.
Bu konuda akıllanmadım gitti
Kardeşim de hep kızıyor bencil ol biraz diyor.
Kendi dertlerimi unuturum onların dertleriyle uykularım kaçar
Aileme karşı fazla anaç ruhluyum

Evet o uç kısımlar acıyor. Ama iki gündür hastanede Umay’la tek başıma uğraşırken ne ağrı kaldı ne acı naz mı yapıyordum acaba bilmeden

Anladim canim. Drum bana magnezyum iceren bi vitamin onermisti d vit. Filan da iceriyor bende onu kullaniyorum. İns rahat dogumlar geciririz.

Aynen cnm benimde acıyo dikiş yerlerim, özellikle uç kısımlar, bide bende öksürük var soğuk algınlığına bağlı Öksürdükçe sanki yırtılıyo öyle acıyo,sen hangi gün doğum yapmıştın cnm ben 4 nisan

Doğurana kadar bilmem de lohusalıkta onun seni alttan alması lazım kuzum.
İnşallh yinede herşey yolunda gider karşılıklı anlayış ile. Zaten çok durmayacaktı annen

Görecez bakalım ben lohusayken kimler benden daha fazla lohusa olacak

Ben sustuğum sürece her şey yolunda gider eminim

Bizimle aynı odada kalan bebekte aynı sizin gibiydi. Sarılık için yatmışlar ama 2900 gr doğan bebek 2500 e düşmüş. Şimdi kaç kilo oldu bilmiyorum ama 2900 değildi hala. Çıktılar Bugun hastaneden. Doktor emzirdiktrn sonra mutlaka mama ver dedi annesine.

Çok geçmiş olsun canım
İnşallah hastaneye yatmadan toparlar
İnşallah geçecek cnm ,korkuyorum zaten kuvöze alırlar diye, annelik çok zor bişey, aklımız çıkıyo bişey olacak onlara diye hem karnımızda hem doğduklarında, lohusalık zaten çok duygusallık yapıyo özelliklede bana hastanede ve ilk çıktığımız günlerde, hep ağlamak istiyodum

2 nisanda yaptim canım, ama hareket ederken hala çok zorluyor, bebeğe eğilip kalkarken filan çok.zorlaniyorum. biran önce geçse de rahatca bebeğime bakabilsem diyorum artik

Evet o uç kısımlar acıyor. Ama iki gündür hastanede Umay’la tek başıma uğraşırken ne ağrı kaldı ne acı naz mı yapıyordum acaba bilmeden
Ayy canım vallahi çok.zorluyor beni, 2 gün önce kadın dogumcumda kontrolüm vardı, dikişler iyi dedi, bu acilar normal dedi, inşallah çabucak geçer diyenunut ediyorum. Bir de bu aralar bebeğim emdikten sonra kusuyor baya, ona canım çok sıkılıyor. Annelik çok.zormus gercekten

Biz kuvözdeyiz Canım. Korkma alırlarsa. Daha çabuk toparlanmaları için herşey

Eklentiler

• 16298A8E-E973-4911-93B6-F72542F69299.jpeg
    114,7 KB · Görüntüleme: 57
Ay kuzum önce bu msjı görüp dedim senin ki yakın ya seninkine öyle sevinçlidir belki diye Ama sonra anladım işin rengini. Ama takma kuzum. Bazı aileler öyle maalesef. Benim kv de açık açık söylüyor kızına karşı diyor Çınar benim hem ilk torunum hem oğlumun yavrusu elbette ki başka olacak. Senin ki yerini tutmaz diyor. Daha kız bekar. Kızıyorum bende . Anne öyle denir mi. Bana dese annem oturur ağlarım diyorum. Ama huy yani değiştiremiyorsun ki. Yapısı o.. bari gözüne soka soka yapmasa.. ama işte yapıyorlar. Ama sen yavruna odaklan kuzucum. Boşver yapacak bişi yok. Benimkiler de çok uzak kaldı her şeyime kv ler koşturdu. Onlar yeğenim hasta olduğu için hep onun peşindeler. Oluyor ailede böyle şeyler. Yapacak bir şey yok. Artık biz de anneyiz. Dilerim bizler iyi anneler oluruz.. artık kendi anneliklerimize odaklanmak lazım gerçekten

Kendine zarar vermek istiyorsan bu yolda devam et cnm.ama unutma artık hayatta tek değilsin bı yavrun olacak ve onun sana ihtiyacı var herşey üzüntüden insanın başına geliyor.

fullmoon19 canım korkma küveze alınsa bile dedikleri gibi hee şey iyiliği için onların. Daha çabuk toparlar kuzu hem.
İnş gerek kalmaz ama kalırsa da kendine stres yapma
@Mervusank canım sen de inş bir an önce toparlarsın. Sen sezeryanlı mıydın?

Ben daha kontrole gidemedim. İnşallah yarın giderim. Umay da bazen kusuyor. En son dün kustu. Hemşire normal dedi., ama fışkırarak kusuyorsa ihmal etme götür doktora. Reflü olabilir

Canim nasilsin suanki durumun nasil.senin dogum baslamis gibi.kasilma oldugunda tum karinda hissediyorsun dedigin gib.ins cok agri çekmeden kurtulursun
İyiyim canım sancım 5dkya bir geliyor
Evet kasılma anım tamda öyle oluyor canım alt kasığımdan başlıyor tüm karnıma yayılıyor.
Rahat bir 30-40 saniye sürüyor
Belkide daha fazla
Kasılmayı atlatınca biraz daha iyi oluyorum
Bugün gelecek vuslat hanım
Doğur da sıranı sav sıra bize gelsin
İnşallah kuzum hayırlısıyla sağ salim gelir
Doğurmadın mı diye soranlara karşı doğurunca anons ettirip ilan verdircem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…