2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aynen evladın “olsun”umu olurmuş. Kız erkek farkımı olurmuş. Erkek olsada laf ediyorlar kız olsa da :/

Yok canım doğurmadım bekliyorum ☺
Geceden beri sancım var
2 saat düzenli oluyor sonra biraz düzensiz oluyor
Tam emin olup hastaneyede gidemiyorum
Nişanım gelmeye devam ediyor,ağrım çok
Enfeksiyon kaynaklı sancı kuzum muhtemelen
Sirkeli su iç biraz belki fayda eder
Bende senin gibi sabaha kadar evin içinde mekik dokudum ☺

Umarım sancıların iyice düzene girer kuzum
Normal doğum böyle işte. Asla belli değil. Bende bekliyorum öyle 2 haftadır ama senin kadar düzenli değil sancılarım. Senin doğum çok yakın

Enfeksiyon için gece fitil kullandım etki etmesini bekliyorum canım .

Çok heyecanlı gerçekten ya benimde artık bu süreç iyice başlasa ya.

Ağrılarını hafifletmek için sıcak su torbası kullanabilirsin ya da eşin belline masaj yapabilir iyi geliyormuş kuzu

İnşallah kuzum düzene girer açılmam kolay ilerler doğum gerçekleşir
İnşallah biran önce etki eder rahatlatır seni hem kasılma hem uykusuzluk yormuştur bugün seni
Emin ol seninkide başlıcak kuzum hayırlısıyla
İnanırmısın canım tüm hamileliğim boyunca vel ağrısı çektim. Sancılarım başladığından beri tek çektiğim adet sancısı,çok yoğun kasık ağrısı.
Kasılma direk alt kasığımdan başlıyor rahmin en tepe noktasına kadar sertleşip sancı yapıyor
Alt kasığıma sıcak su torbası koysam olur mu

Şşşş melüke naptın gece rüyalarıma girdin kız söyleye söyleye doğurmadın mı sen daha
İnsanda öyle etki yaparım işte
Gelmiyo bizim nazlı kız bekletiyo bizi
Tam hastaneye gitmeye niyetleniyom sancılarım düzensizleşiyo
Bu gidişle evde doğurcam

Amin kuzum rabbim hepimize bu süreci kolay atlatırsın, sağ salim kavuşalım yavrularımıza

Yordu gerçekten gözümden yaş akacak ama tutuyorum .

Kasık ağrısına çok iyi gelir sıcak su torbası kuzum havluya sar öyle kullan. Kızların sancısı kasıktan erkeklerin belden gelirmiş ya benim belden giriyor hep eşim orayı ovalayınca rahatlıyorum

İnsanda öyle etki yaparım işte
Gelmiyo bizim nazlı kız bekletiyo bizi
Tam hastaneye gitmeye niyetleniyom sancılarım düzensizleşiyo
Bu gidişle evde doğurcam
Tümden yalancı sancı demek ki kuzum yatıp dinlen yorma kendini.
Gerçek sancılar başlayıp arası sıklaşıp şiddetide artarmış.
Başladığında anlarsın zaten şaşmaz dakikası.
Düzensizleşiyorsa boşuna uykusuz kalma.

Aynen cnm nescafe şu komposto filan tükettim ,minoset daha iyi geçiriyor ağrıyı acilde ki dr minoset kullan dedi, eğer ki bütün spinal olan gebelerde bu ağrılar yaşanıyosa hiç tavsiye edılecek bişey değil spinal doğum, bugün 8.gün ben hala kendime gelemedim

Yok kuzum yalancı değil ama arada yetersiz mi geliyo onu anlayamadım
Ben uyumak istiyorum sancılar uyutmuyo
5dkya bir geldiği oluyor,oturamıyorum yatamıyorum pozisyon değiştirince geçmiyo
Sıcak su torbasını koymadan önce havluyu ütüleyip koydum gerçekten fayda etti
Sancı gelmeye devam ediyor ama
Kendimden umudu o kadar kaybetmişim ki, bu gece rüyamda ben değil eşimin suyu geliyordu benim yerime o doğuma giriyordu
Allah seni ne yapmasın hadi eşinide doğurttun tam oldu

Canım düzensiz geliyor yazdığın için dedim.
Gerçek Doğum sancısı olması için aralıklarının git gide azalıp şiddetinin artması lazım. Stres yapmayıp gevşemen için dedim ama sen bilirsin tabi

Çok geçmiş olsun canım, 3 değil de 2 saatte bir doyur . Ben telefonumu kurup kalkıyordum gece hatta. O şekilde hem gelişimleri de hızlı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…