2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba kizlar. Ben dun saat 11 de sezeryana alincaktim ama kuzularim daha erken gelemeye karar verdiler. Suyum gelmeye baslayinca ve siddetli agrilarim olunca hemen hastaneye gittik. Ebe kontrol ettiginde bebegimin kafani hissetigini soledi. Hemen acil sezeryana alindim. Tabi acta degildim, spinalde ne yazikki agrilari asiri hissettim :KK43: bide bagirsaklarimda asiri yapisiklik varmis, bastan spinalle baslamamiza ragmen genele cevirdiler siddetli agrilari hissedince. Yaklasik 3 saat surmus, Cok zor oldu demis. Neyse sonuc itibariyle kizlarima kavustum. Biri yanimda digeei kuvezde, biraz solunum sikintisi varmis. Suanda tek sorunum gaz cikaramamak. Herhangi bi yol bilen nolur anlatsin :)
Kaysı hoşafı ve rezene kuzum rezene çayı iç bol bol.gozun aydın Allah analı babalı büyütsün maşallah sanada.darisi başımıza insallah.ameliyat içinde 3 saat baya uzun bı sure.bu sureci iyi atlat kendine dikkat et.

Merhabalar herkese,

Ben hastaneye geçiyorum.🙈 Hem suyum hem nişanım geldi.☺ Sadece regl sancısı gibi sancım vardı ve inanılmaz bir kasık ağrım... Duş aldım, valizimi hazırladım. Şimdi yoldayım, o sırada yazayım dedim. Şimdilik öpüyorum herkesi 😘
Hadi güzel haberlerini alalım cnm.kolay bı doğumun olsun seninde.

Merhaba kizlar. Ben dun saat 11 de sezeryana alincaktim ama kuzularim daha erken gelemeye karar verdiler. Suyum gelmeye baslayinca ve siddetli agrilarim olunca hemen hastaneye gittik. Ebe kontrol ettiginde bebegimin kafani hissetigini soledi. Hemen acil sezeryana alindim. Tabi acta degildim, spinalde ne yazikki agrilari asiri hissettim :KK43: bide bagirsaklarimda asiri yapisiklik varmis, bastan spinalle baslamamiza ragmen genele cevirdiler siddetli agrilari hissedince. Yaklasik 3 saat surmus, Cok zor oldu demis. Neyse sonuc itibariyle kizlarima kavustum. Biri yanimda digeei kuvezde, biraz solunum sikintisi varmis. Suanda tek sorunum gaz cikaramamak. Herhangi bi yol bilen nolur anlatsin :)
Hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün. Gaz damlaları var. Birde emziriyorsan yediğine içtiğine dikkat et. Mama veriyorsan gaz için uygun mamalar var. Birde her beslemeden sonra kafasını omzuna dayayacak şekilde kucağına al sırtını sıvazla.

Merhabalar herkese,

Ben hastaneye geçiyorum.🙈 Hem suyum hem nişanım geldi.☺ Sadece regl sancısı gibi sancım vardı ve inanılmaz bir kasık ağrım... Duş aldım, valizimi hazırladım. Şimdi yoldayım, o sırada yazayım dedim. Şimdilik öpüyorum herkesi 😘
Hadi Allah kolaylık versin 🥰 bir avazda kurtul inşallah.

@Cuttingcorners ve diğer arkadaşlarlarım kaderdaşlarım :KK19::KK25:

Öğleden sonra gittik doktorumuza ☺
Nstde 1 defa sancımız çıktı :confused:
Açıklık muayenesi yaptı doktorumuz 1-1.5cm açılman,yumuşaman var dedi :-):KK33:
Suyumuza kalp atışlarımıza tekrardan baktı,çok güzel yeterli seviyede :nazar::KK76:

Doğumun belirtileri başlamış,belki saatler sonra olur belkide 1-2 gün içinde olabilir dedi :dua::dondurma::emir_bebek:
Yatırmama gerek yok şimdilik,sancın sıklaşır,alt tarafında baskı hisseder,tuvaletin varmış gibi hissedersen,suyun gelirse gel dedi :KK4::KK73::KK39:
Ayy canım sevindim valla en azından birimiz doğuma yaklaşıyor. Darısı tüm bekleyenlere bir avazda inşallah

Bazı insanlar ne kadar gereksizler. Sinir oldum gene. Umay’ı erkek sanmışlar. Olabilir bunda sıkıntı yok. Daha bir haftalık bebek sonuçta. Ama sonra ikinci kızım olduğunu öğrenip, olsun diyen kadının ağzına bi tane vurasım geldi. Seninkinin pipisi olunca daha özel olmuyor die neden demedim ki 😡

Bazı insanlar ne kadar gereksizler. Sinir oldum gene. Umay’ı erkek sanmışlar. Olabilir bunda sıkıntı yok. Daha bir haftalık bebek sonuçta. Ama sonra ikinci kızım olduğunu öğrenip, olsun diyen kadının ağzına bi tane vurasım geldi. Seninkinin pipisi olunca daha özel olmuyor die neden demedim ki 😡
Dengesiz çok ortada benimde oğlum var kaynanamın bı akrabası cinsiyeti ne dedi erkek dedim olsun dedi bana da.😀😀😀 Gerçekten uyuz olunuyor böyle insanlara. Takmıyorum kimseyi umrumda değiller sende takma kuzum umursama.ne kadar güzel ikitane sana arkadaş prenses dogurmussun.insallah bende yavrularimla arkadaş olurum.kizim olsun çok istedim ama rabbim erkek nasip etmiş demekki bir daha.bı saçının telini yaratamayiz kızı erkeği yok beyin seviyelerini gösteriyorlar böyle insanlar işte

ü

Tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütsün 🙏🏼❤️

Merhabalar herkese,

rabbim yardımcın olsun canım umarım sezaryen çok iyi geçer🙏🏼🙏🏼❤️

Allahım uyyamıyorum sabah doğuma gireceğim:işsiz:

Rabbim yardımcın olsun canım sağlıkla kavuş bebeğine🙏🏼❤️

İyi geceler kızlar ancak yazabiliyorum. Çok şükür evdeyim iyiyiz☺ salı sabahı 4 gibi uykudayken suyun geldiğini farkettim, hastaneye gittik hemen 8 e kadar bekledik yürüdüm tabi o arada ama hiç sancı yok. Kontrol edildim açılma da yok. 9.40 da suni sancı almaya başladım. 3 saate 3 cm açılmam oldu. Sonra 5, 8 derken 10 oldu. Tabi saat 15.00 dı hemen doğum haneye geçtik 12 dk içinde oğlum doğdu, eşi de geldi hemen ardından. Ama açılmam hep sancıya diye iç ve dış dikişlerim var. Bugün tBurcu olduk, öğlen eve geldik, dikişlerim beni çok zorluyor ama bir haftaya oda hafifler dedi doktorum. Bebeğim 3300 gr 50 cm doğdu. Rabbim hepinize hayırlı doğumlar versin. Gerçekten forumda acaba öyle mi başlar doğum acaba böylemi diyordum ama herkesin doğum hikayesi çok farklı oluyor. Ama sonunda yavrularımıza kavuşunca her acı unutuluyor gerçekten. İnşallah kolay bir dopumunuz olur ☺
Rabbim analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah canım
Merhabalar herkese,

Bu saatlerde minik kuzunu kucağına almıştırsın canım 😇
Gözün aydın olsun Analı babalı büyüsün inşallah 😍

Merhabalar herkese,
Benim 7.30 gibi sezeryan planlandı, kısmetse gün içinde misss gibi bebekkokusu ile geçecek 🙏🏻🥰
Hayırlısı ile al canım kucağına bebişinii :KK200:
Günaydın yeni anneler, anne olmaya saatler kalanlara ve biz haala DOĞURMAYANLARA 😂😂
Günaydın canım :KK200:

melike222 melike222 kuzum ne yaptın acaba doğurdun mu 🤩
Yok canım doğurmadım bekliyorum ☺
Geceden beri sancım var
2 saat düzenli oluyor sonra biraz düzensiz oluyor
Tam emin olup hastaneyede gidemiyorum
Nişanım gelmeye devam ediyor,ağrım çok 😇

X