2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Arkadaşlar selam. Umarım herkes iyidir. Benim planlı sezeryanımdan 2 gün önce suyum geldi. Ama hepsi bir anda boşaldı ve kanlı geldi. Hatta su bitti sırf kan akıyordu musluktan akar gibi. Acilen hastaneye gittik. Kalp atışını duyar duymaz acil sezeryana aldılar. Plasentası kısmen ayrılmış. Çok şükür sorunsuz doğum tamamlandı. Spinal epidural kombine anesteziden çok memnun kaldım. Hep kendimdeydim ve ilk 1 gün ağrı kontrolü çok etkiliydi. Hastaneden çıkmadan bakılan sarılık değeri 10.7 çıktı. Ertesi günü kontrole gittiğimizde 16.2’ye yükselmişti. OAB kan uyuşmazlığı sebebiyle sarılık gelişmiş. Yeni doğan yoğun bakımına alındı. O kadar çok üzüldüm ki sütüm arttı. Biraz stres faydalıymış. Gece boyunca sağdık götürdük. Çok şükür bugün taburcu olacak. İşte benim de doğum hikayem böyle oldu. :)

Günaydınnnnn :KK68:

A April wind canım dün nstde sancıya dair bir şey çıkmadı :) Anestezi uzmanı ile görüştük ve gün olarakta 19 nisan cuma günü olarak belirlendi. Haftaya Salı son muayenem olacak :KK68:Sen ne durumdasın? Sancın vs var mı? Nasılsın?

M muttervonmarienkaefer evetttt henüz doğurmayanlar listesindeyim :KK68:
Canim senin de gunun belli olmus en azindan :)) biz de o da yok :KK70:
Bizim de dugun tarihimiz 19 nisan. O gun gelirse evlilik yil donumu hediyesi gibi olacak :))

Merhabalar bende geçen cuma doğum yaptım suyum geldi yarım saat içinde gittim hastaneye 4 saatlik suni sancı sonrası normal dogumla kendi doğum günümde aldım kızımı kucağıma Rabbim diğer bekleyenlere de nasip etsin insallah😊
Amin gozunuz aydin allah anali babali buyutsun insallah 🧿

Günaydın ahali :KK36:
Uyuyanlar uyanın nişanım geldi benim :rolleyes::KK53::KK9::KK6::confused::KK36::KK73::-):KK71::21::KK25::KK45::KK49:

Gönlümün baharı 🌹
Dünya gözüm 😍
Kızım geliyoooor :dua::KK200::anne::nazar::emir_bebek:
Ay yarabbimmm boyle doguma giden de ilk sensinnnn 🧿 hadi saglicakla kavus Vuslat cicegine insallah kuzummmm😍🥰 bir avazda insallahh.. haber bekliyoruz senden 💕

Perşembe günü olduk biz cnm...bak bana bebeğin gayet iyi kilosu da çok güzel dedi ve 10 gün yattı k.@mini_mini ye neler neler dediler çocuğuyla. Alakali bizden önce çıktılar. Doktorlar hep.kötüyü söylüyorlar.

Gerçi ben hep.kötüyü çağırıyorum ve başıma geliyor da. ..Rabbim de.beni böyle siniyor demekki..herseye rağmen binlerce kez şükürler olsun.Rabbim sevdiği Kulunu sinarmis...Allahım daha beterinden korusun
Canim nasilsiniz? Siz hala hastanede misiniz?

Arkadaşlar selam. Umarım herkes iyidir. Benim planlı sezeryanımdan 2 gün önce suyum geldi. Ama hepsi bir anda boşaldı ve kanlı geldi. Hatta su bitti sırf kan akıyordu musluktan akar gibi. Acilen hastaneye gittik. Kalp atışını duyar duymaz acil sezeryana aldılar. Plasentası kısmen ayrılmış. Çok şükür sorunsuz doğum tamamlandı. Spinal epidural kombine anesteziden çok memnun kaldım. Hep kendimdeydim ve ilk 1 gün ağrı kontrolü çok etkiliydi. Hastaneden çıkmadan bakılan sarılık değeri 10.7 çıktı. Ertesi günü kontrole gittiğimizde 16.2’ye yükselmişti. OAB kan uyuşmazlığı sebebiyle sarılık gelişmiş. Yeni doğan yoğun bakımına alındı. O kadar çok üzüldüm ki sütüm arttı. Biraz stres faydalıymış. Gece boyunca sağdık götürdük. Çok şükür bugün taburcu olacak. İşte benim de doğum hikayem böyle oldu. :)
Gozunuz aydin. Rabbim saglikli omurler versin yavrunuza..

Benimde özel.bolgemde varıs vardı canım sağ kısımda ilk başlarda çok ağrı yapıyordu ama şükür şimdi okadar ağrı yapmıyor suyu bol tuket demişti doktorum bendeki varisin ağrısı sol omuzuma vuruyordu kalp kirizi geçiriyorum sanıyordum.simdide çok ayakta durunca sağ bacagima vuruyor ağrısı.doktorumda normal şu an için demişti.
Sana da gecmis olsun canim. Benimkide sag tarafta. Benim ilk gebeligmde de vardi. Dr. Kesi bolgesine inmis catinda dar risk almayalim dedi sezaryen oldum. O zaman toplam 8 9 kadar nohut buyuklugndeydi. Simdi sayamiyorum ve bas parmagimin ucu kadar buyuyen var. Kalp damara gittim dogumdan 6 ay sonra gel simdi müdahale edemeyz dedi. Ben ilk baslarda calisiyordum cok agrim oluyordu simdi evdeyim yatiyorum dinleniyorum o kadar agrim olmuyor benimde. Biraz ayakta kalsam igneler batiyor dedigin gibi bacagima da vuruyor agri

Canim ya kiyamam.. ama tedavi iyi gelir kuzum. Hastane de yatmasi iyi olmus. Yapacak bir sey yok :KK43: dilerim bir an once atlatir 🙏🏻

Ah kuzum evet masraf cikmasi hic guzel bir sey degil ama sen de farkindasn bak esin son anda cekmis. Onu da carpabilirdi allah korusun. Napacaksin.. zamani geri getirmen mumkun degil ki. Allah beterinden korusun kuzucum. Ben boyle durumlarda hep daha farkli yerden de cikabilirdi derim. Boylesi daha iyi derim. Kimsenin canina sagligina bisi gelmeden ciksin tek cikacaksa masraf.. sen de oyle dusun 🤗💕

Dogru diyorsun kuzum. Ne kdr dikkat etsekte olacagi varsa oluyor bazi seyler. Rabbim tekrar yasatmasin ve beterinden korusun 🙏🏻
Iyisiniz simdi dimi siz 🧿

Hastane ortaminda bazen oyle seyler goruyorsun duyuyorsun ki.. sukrediyorsun.. amin kuzucum.. allah yavrularinizi ailelerimizi korusun 🙏🏻
Bugun değerimiz 14 olmuş. 10 un Altına düşünce çıkaracaklarmış. Yarına düşer sanırım .

Canim gozun aydin. Allah size bagislasin yawrunu. Birsey sorucam bu su gelip bosalma suresi ortalama ne kadar surdu? Ben ilcedeyim merkezde dogum yapicam bende sezaryenim. Acil durum olur diye korkuyorum ilcede dogum yapmak istemiyorum cunki. Hastanem bana 30 40dk

Canım çok geçmiş olsun 😟 üzülme dicem ama insanın elinde değil bende yaşadım en azından orada güvende ve tedavi olacak canım ve değeri düşecek lütfen o şekilde bak fototerapi alacak değil mi?
Aslında sarılığa çok üzülmüyorum. Geçecek biliyorum. Allah dermansız dert vermesin. Ama büyük kızımda aklım. Dün çok ağladı. Görüntülü konuştuk. Salya sümük ağlıyordu :KK43:(( şimdiye kadar bi gece ayrı kaldık. Oda Doğumdaydı ve bütün gün yanımdaydı sadece yatmaya babası eve götürmüştü. Şimdi yoğun bakıma benden başka kimseyi almıyorlar. Kızım gelemiyor mikrop kapmasın diye:KK43: öyle değişik bir ruh halindeydim işte

Canim gozun aydin. Allah size bagislasin yawrunu. Birsey sorucam bu su gelip bosalma suresi ortalama ne kadar surdu? Ben ilcedeyim merkezde dogum yapicam bende sezaryenim. Acil durum olur diye korkuyorum ilcede dogum yapmak istemiyorum cunki. Hastanem bana 30 40dk
Su gelince hemen doğum ilerlemiyor genelde

Hain köstebek hani hepimiz bir doğuracaktık 😂
Enem heyecan yaptım yine yaa 😂
Enemmm doğurcan mı çen 💕🤪
Kız hepimiz beraber nasıl doğurcaktık 😆
Benim kızım o zaman nasıl abla olcak 😍😍
Heyecandan mutluluktan sırıtıp duruyom 😂😆😃
Perşembe günü olduk biz cnm...bak bana bebeğin gayet iyi kilosu da çok güzel dedi ve 10 gün yattı k.@mini_mini ye neler neler dediler çocuğuyla. Alakali bizden önce çıktılar. Doktorlar hep.kötüyü söylüyorlar.

Gerçi ben hep.kötüyü çağırıyorum ve başıma geliyor da. ..Rabbim de.beni böyle siniyor demekki..herseye rağmen binlerce kez şükürler olsun.Rabbim sevdiği Kulunu sinarmis...Allahım daha beterinden korusun
Çok şükür canım taburcu olmuşsunuz bundan sonrası dahada güzel gelişir inşallah 😍
Kendini suçlama canım kimin kaderinde ne yazılı hiç bilemeyiz. Kimimizin imtihanı sağlıkla oluyor,kimininki malla mülkle

Allahım nasılda mutlu...İnş sağ salim bir avazda dogurursun cnm.hadi bakalım. Bekliyoruz
Amin canım inşallah inşallah Allah razı olsun 😇 kendimi korkutmuyorum sonuçun güzelliğine adepte oluyorum 😍🤗
Ayy çok heyecanlı kolaycacık al inşallah kucağına canım 😍😍😍
Amin kuzum inşallah inşallah sağ salim kavuşurum fındık kızıma 😍😇🤗
Teyyy teyyyy :halay:
Hadi canım hayırlısıyla kavuşursun inş vuslatımıza :KK200:
Gel beraber halay çekek 😆😆😆😆
Amin kuzum inşallah inşallah inanmakta güçlük çekiyorum hala 😂😍😇
Canim senin de gunun belli olmus en azindan :)) biz de o da yok :KK70:
Bizim de dugun tarihimiz 19 nisan. O gun gelirse evlilik yil donumu hediyesi gibi olacak :))

Amin gozunuz aydin allah anali babali buyutsun insallah 🧿

Ay yarabbimmm boyle doguma giden de ilk sensinnnn 🧿 hadi saglicakla kavus Vuslat cicegine insallah kuzummmm😍🥰 bir avazda insallahh.. haber bekliyoruz senden 💕

Canim nasilsiniz? Siz hala hastanede misiniz?

Gozunuz aydin. Rabbim saglikli omurler versin yavrunuza..
Kendimi korkutmuyorum kuzum sonuçun güzelliği mutluluğumun sebebi 😍
Rabbim cümlemizi sağ salim bir avazda kurtarsın inşallah 🤗:dua:
İlk fırsatta yazarım canım dua edin benim ve kızım için 🤗😍

Bugun değerimiz 14 olmuş. 10 un Altına düşünce çıkaracaklarmış. Yarına düşer sanırım .
Insallah canim. saglicakla ciksin kuzu insallah 🙏🏻
Buyuk kizin icin evet zor tabii ama napacaksin kuzum ki.. gececek bu gunlerde..

melekci melekci kuzum taburcu olmussunuz ben basta yazdigini algilayamamisim. Cok sukur bundan sonra daha iyi ilerler her sey canim insallah💕🙏🏻

Amin canım inşallah inşallah Allah razı olsun 😇 kendimi korkutmuyorum sonuçun güzelliğine adepte oluyorum 😍🤗

Amin kuzum inşallah inşallah sağ salim kavuşurum fındık kızıma 😍😇🤗

Gel beraber halay çekek 😆😆😆😆
Amin kuzum inşallah inşallah inanmakta güçlük çekiyorum hala 😂😍😇

Kendimi korkutmuyorum kuzum sonuçun güzelliği mutluluğumun sebebi 😍
Rabbim cümlemizi sağ salim bir avazda kurtarsın inşallah 🤗:dua:
İlk fırsatta yazarım canım dua edin benim ve kızım için 🤗😍
Dualarim sizle kuzucumm... inaniyorum kicok guzel bir dogum olacak🙏🏻 Kuzuna, mis kokuluna cok guzel bir kavusma yasayacaksiniz 🥰🙏🏻

Drum 25 26 dedi ama ben 38.in son gunu diye 29 dusunuyorum :-) 1 mayisa cok gec demisti. Bence degil ama drum aceleci. Son kontrolumde dayanamazsan al dersen alirm dedi adam yok yok kalsin kalabildigi kadar dedim. Bu arada bende varis vardi ilk kez cuma muayne etti bakti ve kan sulandirici baslicam dedi ama amelyattan 12 gun. Sonra dedi bende o an neden 12 gun sonra diye sormadim fullmoon19 fullmoon19 canim sen de vuruluyormussun hemen mi basladilar sna konuyu tekrar konusucam cunki.
Ben normalde kullanmıyodum cnm sezeryan doğum sonrası vermişler ,hastanede vuruyolardı şimdi de evde kendim vuruyorum

X