2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Size yazdıktan sonra afiyetle kahvaltımızı yaptık :KK72:
Etrafı toparladık :temizlik:
Doktorumuzla konuştuk gelelim mi diye gel bir bakalım dedi.
Öğlenden sonra gidicez şimdi evde dinleniyoruz :uykucu::21:
Gitmeden bir güzel duşumuzu alır hazırlanır gideriz :süslü::KK55::KK49:
Kasık ağrım,aynı anda eklenen sırt ve bel ağrım var :deli:
Onun dışında iyiyiz iyi sonuçumuzu bekliyoruz :dua::KK200::anne:

:KK73::KK73::KK73:

Allahım bu ne güzel doğum hazırlığı bi ayazda inşallah sağlıkla al bebişini canım kucağına

Akşam delirdim ya bu kadar hareket normal mi sabaha kadar hiç durmadı kız içimde döndü mü acaba. Tam göbeğimde kasık falan olmadığı için doğumdan şüpheleniyorum ama
Benimkide son günlerde çok hareketli, uygulamada daha çok uyur son haftada diyor ama tam tersi ne zaman uyuyor anlamıyorum.
Dönmüşte olabilir veya yer yapıyordur kendine ☺️ Bilemiyoruz içerde noluyor merak ediyoruz böyle 😂

Akşam delirdim ya bu kadar hareket normal mi sabaha kadar hiç durmadı kız içimde döndü mü acaba. Tam göbeğimde kasık falan olmadığı için doğumdan şüpheleniyorum ama
Benimkide son günlerde çok hareketli, uygulamada daha çok uyur son haftada diyor ama tam tersi ne zaman uyuyor anlamıyorum.
Dönmüşte olabilir veya yer yapıyordur kendine ☺ Bilemiyoruz içerde noluyor merak ediyoruz böyle 😂
Aynen kuzulae sakinleyecegi yere costu benim sipa da :)) esim hatta dun aksam yine cok korktu doktora gidelim bu cocuga bisi oluyor diyor 😂 diyorum hayir sadece hareket ediyor. Ama cok hizli hareket ediyor diyor. Deidm hatta iyi ki sen hamile degilsin her hareketinde doktorda alirdi solugu yemin ederim 😂

Aynen kuzulae sakinleyecegi yere costu benim sipa da :)) esim hatta dun aksam yine cok korktu doktora gidelim bu cocuga bisi oluyor diyor 😂 diyorum hayir sadece hareket ediyor. Ama cok hizli hareket ediyor diyor. Deidm hatta iyi ki sen hamile degilsin her hareketinde doktorda alirdi solugu yemin ederim 😂
Yaa yerim kuzularıı :)
Bende bazen panik oluyorum hareketlerinden ama çok değil eşimde eşin gibi hemen hastaneye mi gitsek diyor 😂😂 Hareket iyidir diyip sakinleştiriyorum🤭

İki gün oldu cnm eve çıkalı, bebiş hâlâ sarı kontrole gidiyoruz gün aşırı,se nasılsın bebiş nasıl?
bizde iyiyiz cok şükür.henüz bir kıpırdanma yok. Kizlarin çoğusu dogum yapti uc beş kişi kaldık.heyecanla bekliyoruz bakalim :)
eve çıkmanıza cok sevindim. Bir haftaya kalmaz insallah ikinizde toparlarsınız.Buda gecer gider. Hala inanamiyorum. 9 ay gecti

Yaa yerim kuzularıı :)
Bende bazen panik oluyorum hareketlerinden ama çok değil eşimde eşin gibi hemen hastaneye mi gitsek diyor 😂😂 Hareket iyidir diyip sakinleştiriyorum🤭
:)) evet kesinlikle hareket iyidir kuzum. Saglikla gelsinler de bir sevsek artik 🤗
Bizimki hickirdiginda bile tirsiyor 😱 cok komik oluyor :))

:)) evet kesinlikle hareket iyidir kuzum. Saglikla gelsinler de bir sevsek artik 🤗
Bizimki hickirdiginda bile tirsiyor 😱 cok komik oluyor :))
Yaaa 😂
Hepsinin korktuğu şeyler var demek ki
Şeyden de korkuyor mu şimdi hareketlerinde dizi dirseği kemiği hissediliyor ya vıyt diye geçiyor içim hoş oluyor diyor benim herüf 🤭 Tutmak istemiyor o yüzden 😂

Yaaa 😂
Hepsinin korktuğu şeyler var demek ki
Şeyden de korkuyor mu şimdi hareketlerinde dizi dirseği kemiği hissediliyor ya vıyt diye geçiyor içim hoş oluyor diyor benim herüf 🤭 Tutmak istemiyor o yüzden 😂
:KK70:Aynen kuzumm.. tepkiler zatenn soyleee „oglumm.. aaa.. sst napiosun oglum.. aaa dur yavas oglum annenin canini acitacaksin .. bak ya bak sipaya neler yapiyor“ dusundugu benim canim mi hala emin degilim 🙈 birde karnimi operken tekmeleyince korkup cekiyor 😂

:KK70:Aynen kuzumm.. tepkiler zatenn soyleee „oglumm.. aaa.. sst napiosun oglum.. aaa dur yavas oglum annenin canini acitacaksin .. bak ya bak sipaya neler yapiyor“ dusundugu benim canim mi hala emin degilim 🙈 birde karnimi operken tekmeleyince korkup cekiyor 😂
Ehehe Harikalar ya 😂😂

Canim senin de gunun belli olmus en azindan :)) biz de o da yok :KK70:
Bizim de dugun tarihimiz 19 nisan. O gun gelirse evlilik yil donumu hediyesi gibi olacak :))

Amin gozunuz aydin allah anali babali buyutsun insallah 🧿

Ay yarabbimmm boyle doguma giden de ilk sensinnnn 🧿 hadi saglicakla kavus Vuslat cicegine insallah kuzummmm😍🥰 bir avazda insallahh.. haber bekliyoruz senden 💕

Canim nasilsiniz? Siz hala hastanede misiniz?

Gozunuz aydin. Rabbim saglikli omurler versin yavrunuza..
Yok cnm perşembe günü ciktik iyiyiz çok sukur bol bol uyuyun uykusuzluk CK kotu:uykucu:

X