2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar

Sarılık konusunda konuşulmuş ben o kadar dikkat ettim sütüm şuan yetersiz olduğu için mama takviyesi de yaptım ama olacağı varsa oluyor maalesef kaçış yok

Biz çıkarken odada bi bebek daha vardı anne babası koşarak geldiler bebeğin değerleri çok yüksek çıkmış 20 lerde bir de kilo kaybı da olmuş çocuk doktoru yoğun bakım ünitesine almamız gerekiyor demiş aileye hemşire izah ediyordu çok duygulandım.

Bende şimdi 3 saatte bir besliyorum hemşire de öyle yaptı dün gece inşallah tekrarlamaz Allah yavrularımızı korusun

Geçmiş olsun İpek’e
Bizim değer 18 çıktı yattık hastaneye. Şuan hastanedeyiz.
Canım çok geçmiş olsun üzülme dicem ama insanın elinde değil bende yaşadım en azından orada güvende ve tedavi olacak canım ve değeri düşecek lütfen o şekilde bak fototerapi alacak değil mi?

Herkes uyuyor mu

Ben can sıkıntısından uyuyamıyorum ya. Gerçekten bu kadar şeyin içinde bu sonradan çıkan masraf moralimi bozdu
Olmuşla ölmüşe çare yok derler kuzum, keşke olmasaydı ama oldu bu saatten sonra senin elinde olan değiştirebileceğin bişey yok o yüzden boşuna kendini üzüp strese sokma hiç
En sevmediğim huyumun karasızlık olmasına rağmen en sevdiğim huyumda bu biraz boşvermiş olmak lazım çünkü sen kendini yırtsanda iş bazen olacağı yerden dönüyor o yüzden kendini üzmeye hiç gerek yok kimse ve hiçbirşey senden değerli değil

Bizimde 18 çıktı hastaneye yattık eşimin işleri yoğundu ondan habersiz geldik hastaneye. Sonuçlar yarin çıkar die eve gelmiştik ki hastaneden aradılar çocuğu getirin yatırıcaz diye.
Canim ya kiyamam.. ama tedavi iyi gelir kuzum. Hastane de yatmasi iyi olmus. Yapacak bir sey yok dilerim bir an once atlatir

Herkes uyuyor mu

Ben can sıkıntısından uyuyamıyorum ya. Gerçekten bu kadar şeyin içinde bu sonradan çıkan masraf moralimi bozdu
Ah kuzum evet masraf cikmasi hic guzel bir sey degil ama sen de farkindasn bak esin son anda cekmis. Onu da carpabilirdi allah korusun. Napacaksin.. zamani geri getirmen mumkun degil ki. Allah beterinden korusun kuzucum. Ben boyle durumlarda hep daha farkli yerden de cikabilirdi derim. Boylesi daha iyi derim. Kimsenin canina sagligina bisi gelmeden ciksin tek cikacaksa masraf.. sen de oyle dusun

Dogru diyorsun kuzum. Ne kdr dikkat etsekte olacagi varsa oluyor bazi seyler. Rabbim tekrar yasatmasin ve beterinden korusun
Iyisiniz simdi dimi siz
Hastane ortaminda bazen oyle seyler goruyorsun duyuyorsun ki.. sukrediyorsun.. amin kuzucum.. allah yavrularinizi ailelerimizi korusun

ikna oldum
Sen naptın, doğurmuş muydun

Benimde özel.bolgemde varıs vardı canım sağ kısımda ilk başlarda çok ağrı yapıyordu ama şükür şimdi okadar ağrı yapmıyor suyu bol tuket demişti doktorum bendeki varisin ağrısı sol omuzuma vuruyordu kalp kirizi geçiriyorum sanıyordum.simdide çok ayakta durunca sağ bacagima vuruyor ağrısı.doktorumda normal şu an için demişti.

Kuzum ben doğum yaptım 15 gün sonra gidip boyattim bakımsız bakımsız 9 ay geziyoruz zaten dayanamamistim.allah nasip ederde dogurursam bundada hemen gidicem.kapali olmama rağmen duramıyorum evde hep açık geziyorum aynalara bakamaz oldum ya.git boyar hiç birşey olmaz kendine geliyor insan.

Günaydınnnnn

A April wind canım dün nstde sancıya dair bir şey çıkmadı :) Anestezi uzmanı ile görüştük ve gün olarakta 19 nisan cuma günü olarak belirlendi. Haftaya Salı son muayenem olacak Sen ne durumdasın? Sancın vs var mı? Nasılsın?

M muttervonmarienkaefer evetttt henüz doğurmayanlar listesindeyim

İyi bakalım canım, sevindim 19 Nisanda Berat kandili
Bende iyiyim, sancı yok kasılmalar düzensiz herşey olması gerektiği gibi şuan

sbry canım dr. geçtiğim muayenede bana 300-400 eksi artı oynar tamölçüm vermez, bu haftalar ölçüme takılmamak gerekir demişti, içini sıkma hiç...Sağlıkla kucağına al annesi inşallah Ben oyumu Defne ve Zeynep'ten yana kullanıyorum bu arada :)

BellaCiao canım çok geçmiş olsun :/ Fena olmuş prizlerin yanması, iyi ki daha önemli bir olaya sebebiyet vermemiş. Enfeksiyon içinde çok çok geçmiş olsun, umarım atlatırsın hemen :/

Şu PUBG oyununu bende oynuyordum, hatta akşamları arkadaş grubuyla birlikte giriyorduk ve saatlerce devam ediyorduk. :)) Sonraları sıkıldım ama eşim devam ediyor hala :)

My bayb ben 1 ay önce boyattım saçlarımı, muhtemelen doğum sonrası tekrardan boyatırım canım.

kusummelek gözünüz aydın, sağlıkla mutlulukla büyütün bebeğinizi

Kuzum @Mini_mini yi enfeksiyon kapar burda diye kızıyla taburcu etmişler.
Anladığım kadarıyla melekci ve @Chickennova da taburcu olmuş ☺
Perşembe günü olduk biz cnm...bak bana bebeğin gayet iyi kilosu da çok güzel dedi ve 10 gün yattı k.@mini_mini ye neler neler dediler çocuğuyla. Alakali bizden önce çıktılar. Doktorlar hep.kötüyü söylüyorlar.

Gerçi ben hep.kötüyü çağırıyorum ve başıma geliyor da. ..Rabbim de.beni böyle siniyor demekki..herseye rağmen binlerce kez şükürler olsun.Rabbim sevdiği Kulunu sinarmis...Allahım daha beterinden korusun

Gözünaydin canım güle güle büyütün bebişinizi çok güzel bir Doğum günü hediyesi olmuş maşallah sen de rahat bir Doğum geçirdin sanırım darısı bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…