2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Amin inşallah inşallah çok sağolun güzel duanız için ❤
Rabbim sağ salim sizide kavuştursun evladınıza

Alıp bende içeyim bari canım takviye olsun
Canım kendini suçlama lütfen, Umayda da sarılık var. Elimizden geleni hatta fazlasını yaptık eşimle ama oldu işte. Sıkma canını lütfen.

Canım değerleri kaç aralıkta? Bizim 14,8 çıktı sınır 15 miş biz içimiz rahatlasın diye yatırdık doktor 1 gece yatmasını tavsiye ederim dedi.
Canım çok geçmiş olsun kaç çıktı değeriniz
Seni yanına almıyorlar mı tek mi kalıyor

Canım bebek gözlem odası benim 2 gece kaldığım odanın karşısındaydı ve şuan ilgilenen bebek hemşiresi de yine benimle ilgilenen hatta eğitim de veren hanımı çok sevmiştik onu görünce açıkçası içimiz rahat etti beraber kalmıyoruz yani
Neymiş o :)

Geçmiş olsun kuzum geçer inşallh hemen
Teşekkür ederim canım

Anladım canım içiniz nasıl rahatsa öyle daha iyi olur sizin için. İnşallah biran önce toparlanır kızın taburcu olur

Cuttingcorners
Canım İpek kıza çok geçmiş olsun
İnşallah bir gece de toparlar kavuşursunuz canım üzülme allah dermansız dert vermesin
Bir gece ne ki kuzu hemencecik iyileşip gelecek prenses

@Heart of Gold
Canım çok güzel bir Doğum hikayen olmuş maşallah
Umarım ben de senin gibi dayanıklı, sakin ve pozitif karşılayabilirim sancılarımı

Sağlıkla büyüsün minik kuşun

@kumeyl-yaren
Canım çok geçmiş olsun, siz baya uzun kalmışsınız galiba
Ama yarın kavuşuyorsunuz sanırım, aklımda yanlış kalmadıysa

Bundan sonrası sağlıklı huzurlu ve mutlu geçsin inşallah canım

Kızlar hastanede eşimin arkadaşı çalışıyor demiştim ya sağolsun her gittiğimizde bizle hep ilgileniyor
O arkadaşın odasında başka bir çalışanın eşi de geçen hafta orda Doğum yapmış
Bugün o adamı gördüm hastanede
Hemen yakaladım bir sürü soru sordum

Adamın eşi de şehir hastanesinde ebe ama üniversite hastanesinde yaptı doğumunu.
Özelde yapsam bu kadar güzel olurdu demiş
Doğumhane, servis, ebeler hemşireler her şey çok güzeldi çok memnun kaldık dedi adam

Ama Bebek Yenidoğanda yatıyormuş, solunum sıkıntısından dolayı
Günde iki kere süt getiriyoruz dedi

Kızlar allah korusun Benim bebeğim öyle hastanede kalacak olsa ben de mecbur kaynanamda kalırım
Şimdi de bunu kafaya taktım

Yazacak birkaç konum daha var onları da taksit taksit yazayım

Evet bu da aklıma geldi canım
Şakasına eşime gittim ya banyoda suyum geldiyse dedim Suratıma baktı Anlarsın dedi.
Nasıl anlıcam diye sordum, renginden dedi
Rengi şeffaf onunda dedim bi şok oldu.
Sanırım erkekse mavi; kızsa pembe olmasını bekliyordu

kanadali35 sağol kuzum

Kuzu herşeyi bu kadar düşünme elbet gereksinim duyulursa gidip kalman zorunlu olacak. Kendini sıkıntıya sokma boşuna canım hem öyle birşey olacağı kesin değil ihtimaller üzerine üzme kendini hiç.

Kuzu herşeyi bu kadar düşünme elbet gereksinim duyulursa gidip kalman zorunlu olacak. Kendini sıkıntıya sokma boşuna canım hem öyle birşey olacağı kesin değil ihtimaller üzerine üzme kendini hiç.

Şimdiden düşünüp kafaya takmak çok saçma biliyorum ama işte ah benim bu takıntılı hallerim
Az önce kardeşimle konuştum o da kızdı, şimdiden bunları ne düşünüyorsun dedi

Doğum yaklaştıkça iyice stres oldu

Şimdiden o ihtimali düşünüpte kendini hiç strese sıkıntıya sokma canım. Oldu da o durum geldi diyelim senin önceliğin düşüncen bebeğin olduğu için duymazsın bile kaynanı boşver

Biliyorum kuzu psikolojimizde etkileniyor artık bende saçmalıuorum arada ama gerçekten böyle düşünmenin hiç yararı yok. Boşver sen bunları.

Kızlar ya ben doğuramicam diye çok korkuyorum
Aslında normal doğum olmasını çok istiyorum ama bir yandan da içten içe keşke doktor sezeryan dese diyorum

H Heart of Gold çok güzel yazmış ama okurken bile benim kalbim yerinden çıkacak gibi oldu
Düşündükçe bir tuhaf oluyorum

Herkes nasıl yapıyorsa sen de yaparsın diyorum kendime ama doğum aklıma geldikçe kalbim çarpmaya başlıyor

Dedim ya aklımda bir sürü şey var taksit taksit yazarım

Bugün o karısı doğum yapan adama sizi aldılar mı ziyaretçi saatinde dedim
Adam da güldü evet evet ben de girdim odaya dedi
Anladığım kadarıyla adam ziyaretçi saatinde değil genel olarak hep karısının yanında kalmış, hastane çalışanı diye bir şey dememişler

Ben de inşallah eşimi de alırlar dedim
O da Emrah ayarlar ya dedi bizim arkadaşı söyledi

Zaten eşim Emrah’a o kadar güveniyor ki doğum olursa direkt Emrah’ı arayacak başka ne yapacağı hakkında bir fikri yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…