2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tam bir haftadır her tuvalete gidişimde kahverengi leke ve hafif kan geliyor benden artık günlük pedi dolduracak kadar hatta.

Allah Allah bu nişan böyle taksit taksit gelen bir şey miydi arkadaşlar bugün doğum yapan arkadaşın leke ve kan gelmesinin ardına hemen sancısı olmuş doğurmuştu halbuki.

Erken gelsin gibi bir isteğim yok zamanında gelsin ama anlayamadım yani ben gibi olan var mı böyle çok merak ediyorum🤔
A April wind ye katılıyorum canım doktor daha net bilgi verir. Nişan o kadar uzun sürüyomuymuş 🤔

Sana erkek dedikleri haftada cinsiyet için erkendi ama kuzum o haftalarda çıkıntı her bebekte oluyormuş :KK48: ayrıntılıda falan belli olurdu herhalde :KK53:
Bak yinede aklıma son zamanlarda gelmiyor değil hani :KK53:
Erkek çıkarsa eşyalarınıza ortakçı çıkarım BellaCiao BellaCiao :KK70: topicte en çok sen eşya aldın 😂

kanadali35 kanadali35 sbry sbry LoveAndMarriage LoveAndMarriage A April wind patlatıyorum bombayı :confused:
Benim kuzın cinsiyeti ilk başlar muallaktaydı ya doğunca erkek çıkar mı :KK45:
Ben baya bir şok yaşarım kaç ay kızım sarı papatyam diye sevdim :KK36:
Yok yav değişmez bence bizimkinin mal baya meydanda doktor her seferinde bak pipisi diye gösteriyor bize fkdkjd😂
Ama birşey diyim mi sana nasıl oldu bilmiyorum ama ciddi manada eşimin arkadaşının çocuğunu 9 ay erkek bildiler bir doğdu kız.
Özel hastaneye gidiyorlardı üstelik.
Yeni oldu bu olay herkes şok 😂
Ama çok nadir böyle şeyler oluyordur

kanadali35 kanadali35 sbry sbry LoveAndMarriage LoveAndMarriage A April wind patlatıyorum bombayı :confused:
Benim kuzın cinsiyeti ilk başlar muallaktaydı ya doğunca erkek çıkar mı :KK45:
Ben baya bir şok yaşarım kaç ay kızım sarı papatyam diye sevdim :KK36:
Değişmez heralde :confused: erkek dediklerinde erkendi biraz kuzum.
Geçen benimde kayınpeder diyor sanki erkek olucak gibi gelmeye başladı bana son zamanlarda diyor. Kayınvalidem nasıl kızıyor bizide şüpheye düşürüyosun diye kadın zaten evhamlı panik. Napsın kadın o kadar hazırlık yaptı :KK70:

Yok yav değişmez bence bizimkinin mal baya meydanda doktor her seferinde bak pipisi diye gösteriyor bize fkdkjd😂
Ama birşey diyim mi sana nasıl oldu bilmiyorum ama ciddi manada eşimin arkadaşının çocuğunu 9 ay erkek bildiler bir doğdu kız.
Özel hastaneye gidiyorlardı üstelik.
Yeni oldu bu olay herkes şok 😂
Ama çok nadir böyle şeyler oluyordur
Tam zamanında anlattın olayı :KK70:
En son ayrıntılıda söyledi doktor bi dahada onaylatmadık :ıslık:

Değişmez heralde :confused: erkek dediklerinde erkendi biraz kuzum.
Geçen benimde kayınpeder diyor sanki erkek olucak gibi gelmeye başladı bana son zamanlarda diyor. Kayınvalidem nasıl kızıyor bizide şüpheye düşürüyosun diye kadın zaten evhamlı panik. Napsın kadın o kadar hazırlık yaptı :KK70:
Değişmez demi doğum şokundan sonra bide onun şoku fena olur heralde :KK45::confused:

Doktora gitmedin mi canım?
Doktor daha doğru bilgi verir
A April wind ye katılıyorum canım doktor daha net bilgi verir. Nişan o kadar uzun sürüyomuymuş 🤔

Dr a gitmiştim geçen hafta, bebek baskı yapmıştır nişan değildir o demişti. Ama o zaman bir kere leke gelmişti. Şimdi hala devam etmesini neye yoracak bilmiyorum Kızlar yarın tekrar gidicem bakalım 🤷🏻‍♀️ Hani ben gibi olan var mı belki gözden kaçırmışımdır diye sormak istedim ama yok galiba🤔

Ayrıntılıdan sonra değişmez bence kuzu ama içinde kalmasın bida gidince onaylat 😊
Kız çocuğu zor görüyoz artık cicişini nasıl onaylatcaz :KK70: doğunca onaylatmış olurum artık 😂
Dr a gitmiştim geçen hafta, bebek baskı yapmıştır nişan değildir o demişti. Ama o zaman bir kere leke gelmişti. Şimdi hala devam etmesini neye yoracak bilmiyorum Kızlar yarın tekrar gidicem bakalım 🤷🏻‍♀️ Hani ben gibi olan var mı belki gözden kaçırmışımdır diye sormak istedim ama yok galiba🤔
Canım lekeyken o şekilde söylemiş doktorun bence kanama şeklinde gelince doktoruna gitmen daha iyi olurdu. Neyseki yarın gidiyormuşsun

İnşallah kültürde temiz gelir canım
Ne çektin şu illetten hamileliğin boyunca
Evet canım öyleymiş burda da arkadaşlar örnekler verdi. Sende sağolasın ☺

Gerçek sancıyı bilmiyorum canım,benim normal kasılma esnasında hiç hareket etmiyor. Taş gibi oluyor resmen kasılma geçtikten sonra harekete devam ediyor 🤔

Canım çok geçmiş olsun inşallah temiz çıkar sonuçlarınız :dua:
Bizleri haberdar et kuzum 💗

Geçmiş olsun canım inşallah biran önce toparlanır oğlun taburcu olursunuz 💙
Erkende doğsa zamanında da doğsa solunum sıkıntısı görülebiliyor kuzum. 38 haftalık yeğenim solunum sıkıntısından 1 hafta küvezde kalmıştı şimdi maşallah 2 yaşına girmek üzere
Yavrumun her yerini inceleye inceleye bi hal oldular. Testisleri neden koyu renk diye incelediler, göğüs ucu koyu renk dediler. Sarilinsallah QUOTE="LoveAndMarriage, post: 59528388, member: 852892"]
İnşallah bişey çıkmaz kuzum 🙏

Geçmiş olsun size de canım inşallah sorun olmaz da çıkarsınız hastaneden
[/QUOTE]
inşallah canım 10 gün oldu, evime gidemeden böyle yavrucum hastanede çok yıprattı . o iyi olsun da inşallah bu günler de geçer. Minigimi 2.5 saate gidip emziriyorum ama kokusuna doyamadan çıkıyorum. Çok zor geliyor. Tabi şükür halimize. Hastanede ne acı olaylar görüyoruz allah sabırlar versin annelere ailelere zor .

Kızlarrrrrr ben geldimmmm mesajları gece okurum az dinleneyim.
Hepinizden Allah razı olsun ben oğluşuma bal dudişlime kavuştum darısı size olsun

Biz çok iyiyiz teyzeleri özelden yollayacağım fotoğraf.
Rabbim hepinize dayanma gücü versin. 3 saatte doğum yaptım özetle....

Müsait olunca yazacağım .
Gözün aydın canım. Bol bol kokusunu çek içine ohh

Selamlar kızlar..Şimdi sizlerin şu heyecanına, merakına, korkusuna bakınca bi gülümsedim :) 10 sene önce bu zamanlar aynı duyguları yaşamıştım.Zaman gerçekten çok acımasız..Her anın tadını çıkarın,öyle çabuk büyüyorlar ki inanamazsınız 😊 Sağ salim kucağınıza alın inşallah yavrularınızı.❤🙏

Yavrumun her yerini inceleye inceleye bi hal oldular. Testisleri neden koyu renk diye incelediler, göğüs ucu koyu renk dediler. Sarilinsallah QUOTE="LoveAndMarriage, post: 59528388, member: 852892"]

inşallah canım 10 gün oldu, evime gidemeden böyle yavrucum hastanede çok yıprattı . o iyi olsun da inşallah bu günler de geçer. Minigimi 2.5 saate gidip emziriyorum ama kokusuna doyamadan çıkıyorum. Çok zor geliyor. Tabi şükür halimize. Hastanede ne acı olaylar görüyoruz allah sabırlar versin annelere ailelere zor .
[/QUOTE]
Doktorunuz ne diyor canım taburcu olması konusunda. Genel sağlık durumunda bir sıkıntı yoktur inşallah
melike222 melike222 olabilir canim onemli olan saglikli olsun ,burda isyerinden birine erkek dediler dogum a kadar kiz dogdu:bicak:,
Her zaman duam hayırlı sağlıklı evlat olması yönündeydi canım,doğum yaklaştıkça sadece aklıma gelmiyor değil hani :)
Benimki vajinal canım
Evet canım seni hatırlıyorum 4 kişiden biride sensin 😊
melike222 melike222 kız bişi sordun benim de içime kurt düşürdün he 🙄 ama yok ya ben de gördüm pipisini hatta ben doktorlar soylemeden de gormustum :KK49:
Arada yaparım ben öyle işler :confused:
Pipiyi görmüşün kuzum dert etme 😂

[/QUOTE]
Geçer inşallah canım bir an önce sende kavuşursun yavruna, zor olmaz mı tabi özlersin :KK43: sağlığı yerinde olsun da bol bol koklarsın evinize dönünce :)
Öyle canım Allah sabır versin sağlık versin herkese

X