2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Şimdiden o ihtimali düşünüpte kendini hiç strese sıkıntıya sokma canım. Oldu da o durum geldi diyelim senin önceliğin düşüncen bebeğin olduğu için duymazsın bile kaynanı boşver

O kadar boş ve saçma konuşuyor ki katlanamıyorum
Bugün sadece iki saat oturduk ama beni uyuz etmeye yetti

Bebeğe patik almış onu gösterdi
Eşim de çok güzelmiş dedi
Kaynanam da eee güzel tabi on lira verdim dedi

Bana da kızımın anası deyip duruyor
Şimdiye kadar gelin derdi şimdi de kızımın anası diyor
Benim bir adım olduğunun farkında değil hala

Bir sürpriz Bebek daha
Şimdi nasılsınız canım

Müsait olduğunda anlatır mısın nasıl oldu

bugün normal kontrolümüz vardı. Bebek benim önden gidiyordu gelişimi zaten . Bir hafta falan 38+5. suyunda baya azalma var dedi doktor. Seni eve gönderemem dedi ve sezeryana aldı . Valla iki arada bi derede doğdu. çok ani ve hızlı . çok şükür. Sezeryandan çok korkıyordum ama değilmiş o kadar ya. Ben normal olsun diye sızlanıyordum hep . Vardır bunda bi hayır:)

Çok para vermiş gibi söylüyor mu bide. Tabiki düşünmesi yeterli ama söylediğinden çok büyük bişey yapmış gibi anlattığı için dedim canım.
Level atlamışsın kız niye öyle diyosun gelinlikten kızının anasına

Canım gözün aydın Çok güzel bir doğum hikayesi olmuş

Bugün kontrolüm vardı sadece ama öğleden sonra oğluma kavuştum . Herşey çok ani oldu . Hala şoktayız
Gözünaydın canım rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Benimde yarın kontrolüm var korkuyorum valla sizler yüzünden kontrole gidip elimde bebekle çıkmaktan alıştıra alıştıra olsun yine

O korkular hepimizde var sanırım kuzum bilmediğimiz için her aşaması aklımıza takılıyor çok normal bence bu duygular
Bugün kontrolüm vardı sadece ama öğleden sonra oğluma kavuştum . Herşey çok ani oldu . Hala şoktayız
Ayy şok gerçektende :)
Hayırlı olsun canım gözün aydın

Amin inşallah teşekkür ederiz, siz de sağlıkla kavuşun inşallah bebeğinize
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün

Kızlar iyi geceler atanamayanogretmen dedi ya kaynanası kızımın anası diyormuş benim kaynanamla hiç bir problemim yok sever sayarız birbirimizi çok anaçtır düşkündürde bana el üstünde tutar sağolsun ama bu sıralar bebeğimden bahsederken şöyle cümleler kuruyor bebeğimin gelmesine az kaldı vs benim bebeğime bebeğim demesi bana çok batıyor çok hevesli kalbi kırılmasın diye bişey demiyorum ama ben bebeğimi paylaşamıcam sanırım kimse yaklaşsın istemem heralde sizde kötü gelin miyim

O his bence hepimizde var canım
Kaynana olunca daha bir gıcık oluyor insan
Ben de aynı şeyleri hissediyorum

Canım suyun ne kadar kalmış biliomsn 39+5 gibi mi görünüyordun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…