2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Eki Görüntüle 2255864
Nisan bebeleri (temsili) 😂
O değilde yok mu şöyyyle uslu bebemiz minnoş minnoş uyuyan 🤪
Ay varya kimisine uslu akilli denk geliyor kimisininde cani burnundan geliyor. Nasip bu işler heralde.
Bizim arkadas daha yeni doğurdu ank nin en berbat hastanesinde. ama var ya hic doguran yokmus en iyi doktorlar buna denk gelmis.neyse 4150 gram normal ve rahat bir sekilde dogurdu ertesi gun eve geldi. Ne süt sorunu oldu ne sarılık oldu. Bebe emip yatiyor hic gıkı çıkmıyor.
Gecen 40 i cikmis getirdi yanimiza ev o kadar gürültülü. Iki saatte bir götürüp emziriyo gerisin geriye geliyor yine bebekle, pusetin icinde gidene kadar o gürültüde uyudu. Çıtı cikmadi yaaaaaa.
Millet diyor ki simdi ikinciyi doğur desek gözün korkmustur hic düşünmezsin diyorlar. Bizimki diyorrr yoooooo zor birşey değil.

Böyle bir minnoş istiyorum bendeeeeeeee. Ama bizde o şans var miiiii bilemiyorum. her isimiz aksi gidiye😂😂😂😂😂

Oy kus bunlar yaaa :KK43: canim simdi nasil? Umay a tvirlari ilgisi falan. O da kimbilir ne kadar heycanlidir 😍

Neden ztn 40 hafta haftaya doluyor hemen suni mi verecekler?
@eszcm masallah sizinkiler buyudu bileee 🧿 biz de hala dogurucaz 😂 ben artik ikna oldum. Kesinlikle herkes ayni seyi soyluyor. Cok farkli anlamama luksunuz yok diyor:)
Kıskançlık var 😊 ama bence normal bir düzeyde. Seviyor kucağına Almak öpmek istiyor. Bende kontrolüm altında kucağına veriyorum. Ellerinden ayaklarından öpmesine izin veriyorum. Umay’la ilgilenirken yada süt sağarken mutlaka bişey istiyor benden 😃

Ay varya kimisine uslu akilli denk geliyor kimisininde cani burnundan geliyor. Nasip bu işler heralde.
Bizim arkadas daha yeni doğurdu ank nin en berbat hastanesinde. ama var ya hic doguran yokmus en iyi doktorlar buna denk gelmis.neyse 4150 gram normal ve rahat bir sekilde dogurdu ertesi gun eve geldi. Ne süt sorunu oldu ne sarılık oldu. Bebe emip yatiyor hic gıkı çıkmıyor.
Gecen 40 i cikmis getirdi yanimiza ev o kadar gürültülü. Iki saatte bir götürüp emziriyo gerisin geriye geliyor yine bebekle, pusetin icinde gidene kadar o gürültüde uyudu. Çıtı cikmadi yaaaaaa.
Millet diyor ki simdi ikinciyi doğur desek gözün korkmustur hic düşünmezsin diyorlar. Bizimki diyorrr yoooooo zor birşey değil.

Böyle bir minnoş istiyorum bendeeeeeeee. Ama bizde o şans var miiiii bilemiyorum. her isimiz aksi gidiye😂😂😂😂😂
Vallahi şans ya 😂
Herkes öyle bir minnoş istiyor ama sonra hayaller hayatlar oluyor 🤪

Kızlar hastaneye geldik
Şimdi idrar tahlili sonucumu aldım da her zamanki gibi bozuk bir tahlil 😬
Ama bu kez bakteri de çıkmış idrarda.
Kültür sonucu çıkmadığı için doktora bugün göstermedik, kültürle birlikte gösterecek arkadaş yarın.

Kardiyoloji de bir sıkıntı yok dedi çok şükür
Canim bunlari dr un mu istedi. Her defasinda istiyor muydu ? Yoksa haftasina yaklastin diye mi istiyor?

Kızlar Benim bebeğim 2400 15 günde 100 gr ancak almış zaten ishalim ve iştahsızım haftaya sezeryan olacağım bakalım Doğum olayı gecikirse inş 3 kg olur ne yapabilirim, hurma mı yesem
Ben dr a sordum cocuga kilo almasi icin ne yapmam lazim diye
Dr dediki "istedigini ye genetik olarak cocuk ne almasi gerekirse onu alacak. Kalan hepsinj sen alacaksin.'
Ama baska bi yerden de kasar peyniri diye duymustum cocugun kilo almasi icin

Kızlar aklıma birşey takıldı açıklık olması için illa nişan gelmesi mi lazım 🤔
Bileniniz var mı
Nişan herkeste gelmeyebiliyormuş
Annemede sormuştum önce suyu gelmiş öncesinde veya sonrasında nişan gibi birşey gelmemiş mesela hiç.
Geçende bi postta denk geldim açtım okudum birsürü kadın yazmış nişanım gelmeden doğurdum diye.

Nişan herkeste gelmeyebiliyormuş
Annemede sormuştum önce suyu gelmiş öncesinde veya sonrasında nişan gibi birşey gelmemiş mesela hiç.
Geçende bi postta denk geldim açtım okudum birsürü kadın yazmış nişanım gelmeden doğurdum diye.
Demekki açıklık olması için illa suyun veya nişanın gelmesi gerekmiyor yani canım.
Açıklık olup olmadığınıda sadece doktor veya ebe anlar biz anlayamayız heralde

Demekki açıklık olması için illa suyun veya nişanın gelmesi gerekmiyor yani canım.
Açıklık olup olmadığınıda sadece doktor veya ebe anlar biz anlayamayız heralde
Sanırım kuzumm 🥰
Açıklıkta sadece el muayenesi ile anlaşılırmış. Bizim hissedebileceğimiz bişey değilmiş🤔

My bayb My bayb kuzu sen ne durumdasın var mı birşeyler 😊

Kıskançlık var 😊 ama bence normal bir düzeyde. Seviyor kucağına Almak öpmek istiyor. Bende kontrolüm altında kucağına veriyorum. Ellerinden ayaklarından öpmesine izin veriyorum. Umay’la ilgilenirken yada süt sağarken mutlaka bişey istiyor benden 😃
Aman yarabbim ne kadar masum 🤗 kiyamam cok haklilar ya. Zor bir surec Allah hepinize yardim etsin 🙏🏻 🥰

Kızlar aklıma birşey takıldı açıklık olması için illa nişan gelmesi mi lazım 🤔
Bileniniz var mı
Ay ben de boyle surekli bisilere takiliyorum. Oyle mi olur , boyle mi olur.. naparim ne ederim. Ne hissederim.. surekli bsiiler donup duruyor beynimde :deli:

Sanırım kuzumm 🥰
Açıklıkta sadece el muayenesi ile anlaşılırmış. Bizim hissedebileceğimiz bişey değilmiş🤔

My bayb My bayb kuzu sen ne durumdasın var mı birşeyler 😊
Açıklığı kendim anlayamam heralde canım ama yumuşamayı ve kısalığı az buçuk anlayabilirim.
Uzun yıllar tedavi gördüm biliyorsun. Tedavi sürecinde birçok kez fitil kullandım. Rahim adete yakın kısalır sertleşir,hamile kalınca rahim ağzı uzar ve yumuşar. Önceden ebeler kadınların hamile olup olmadığını bu şekilde anlarlarmış. Bende birçok kez bu şekilde anladım. Şimdi hamile olduğumdan korkuyorum kontrol etmeye ☺

Aman yarabbim ne kadar masum 🤗 kiyamam cok haklilar ya. Zor bir surec Allah hepinize yardim etsin 🙏🏻🥰

Ay ben de boyle surekli bisilere takiliyorum. Oyle mi olur , boyle mi olur.. naparim ne ederim. Ne hissederim.. surekli bsiiler donup duruyor beynimde :deli:
Sağol canım. Şuan ana kucağında Umay. Gökçe’de karşında onunla konuşuyor.🥰 sallıyor.

Aman yarabbim ne kadar masum 🤗 kiyamam cok haklilar ya. Zor bir surec Allah hepinize yardim etsin 🙏🏻🥰

Aynıyız kuzum desene herşeyi merak ediyoruz 😂
Aklıma geldi acaba nasıl olur diye merak işte :)
Bence hayır. Çünkü ilk Doğumda 2 cm açıklık vardı ama nişan gelmemişti.
Dediğin gibiymiş canım açıklık olması için illa nişan veya su gelmesi gerekmiyormuş :)
Sendede aynısı olmuş baksana,hatta seninle konuşmuştuk doğum olsun diye çatı yaptıkları gün kanaman olmuştu

Aynıyız kuzum desene herşeyi merak ediyoruz 😂
Aklıma geldi acaba nasıl olur diye merak işte :)

Dediğin gibiymiş canım açıklık olması için illa nişan veya su gelmesi gerekmiyormuş :)
Sendede aynısı olmuş baksana,hatta seninle konuşmuştuk doğum olsun diye çatı yaptıkları gün kanaman olmuştu
Evet:) suyumuda kızım kakasını yapınca doktor patlatmıştı. Suyun rengine bakmak için.

Dün bir saatte sağdığım sütü bugün 15dk da sağdım. 15 dk da 50 cc yi geçti 😍 Dışarı çıkıcaz birazdan topuk kanı için.emziremezsem die stok yapıyorum 🥰
Maşallah sübhanallah canım :nazar: kızın emdikçe,sen sağdıkça sütün artıyor bak ne kadar güzel 🤗

Dün bir saatte sağdığım sütü bugün 15dk da sağdım. 15 dk da 50 cc yi geçti 😍 Dışarı çıkıcaz birazdan topuk kanı için.emziremezsem die stok yapıyorum 🥰
Ohh yarasınn bol stoklar kuzumm 😍😍
Maşallah maşallahh darısı bütün annelere inşallah🧿

X