2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Eskiye nazaran bizimde hareketlerimiz azaldı sanırım yerimiz daraldı iyice ☺
Bazen can yakıyor az önce oturduğum yerde bağırdım alta baya baskı yaptı 🤕
Sizinde öyle mi kızlar hareket yönünden bir yavaşlama var mı?
Benimki banamisin demiyor kızlar ya. Sikinti yok ama yarin dogmasini cok istiyorum. Yarin paşamın dogum gunu ayni gun olsa ne guzel olurdu. Yururken yan taraflarim agriyir. Sozdede varmi. Bence keyfi yerinde. Eşim diyorki. Keyfi yerinde yemek su bedava kira yok borç yok kavga gürültü yok neye geleyim rahatim yerinde diyor. Dedim bende tik yok.

Benimki banamisin demiyor kızlar ya. Sikinti yok ama yarin dogmasini cok istiyorum. Yarin paşamın dogum gunu ayni gun olsa ne guzel olurdu. Yururken yan taraflarim agriyir. Sozdede varmi. Bence keyfi yerinde. Eşim diyorki. Keyfi yerinde yemek su bedava kira yok borç yok kavga gürültü yok neye geleyim rahatim yerinde diyor. Dedim bende tik yok.
Ben güzel olurdu gelse gerçektende aynı güne 🥰
Benim de dünden beri Çatı ağrım geçmedi evin içinde dahi penguen gibi yürüyorum alt bölge iç baldır içleri sızım sızım sızlıyor. Onun dışında ağrım yok sanırım🤔
Eşin haklı ne güzel demiş 😂

Kızlar size nst sonucunu göstereceğim bi bakın yani ben bu işi anlamadım....30 dk nst de kaldım. Sancın yok dedi alttan muayene de etmedi. Akşam ki kasılmaları söyledim. Yalancı sancıdır dedi. 40+4 de yalancısı mı kaldı ki? Ve yarın sabah 9 da yatışım olacak suni sancı verilecek

IMG_20190407_154751.jpg

Bu cuma günü çekilen tüm nst böyle bu seviyedeydi

IMG_20190407_154724.jpg

Bu da az önceki. Hep bu şekilde idi...ve ben hissettim o yükselme sırasında kalp atışları bi hızlandı resmen kasılmayı 2-3 sn önceden hissettim

Benim de hareketler eskiye gore evet kesinlikle daha yavas. Ya can acitiyor ya usul usul donuyor. Ortasi yok 🥰
Demek ki gercekten keyifleri yerinde. Iyi olsunlarda tek..

Ben güzel olurdu gelse gerçektende aynı güne 🥰
Benim de dünden beri Çatı ağrım geçmedi evin içinde dahi penguen gibi yürüyorum alt bölge iç baldır içleri sızım sızım sızlıyor. Onun dışında ağrım yok sanırım🤔
Eşin haklı ne güzel demiş 😂
Penguen yuruyusu himmm 🤔peki bacak bacak ustune atabiliyor musun 😊

Kızlar size nst sonucunu göstereceğim bi bakın yani ben bu işi anlamadım....30 dk nst de kaldım. Sancın yok dedi alttan muayene de etmedi. Akşam ki kasılmaları söyledim. Yalancı sancıdır dedi. 40+4 de yalancısı mı kaldı ki? Ve yarın sabah 9 da yatışım olacak suni sancı verilecek

Eki Görüntüle 2255575

Eki Görüntüle 2255576

Bu da az önceki. Hep bu şekilde idi...ve ben hissettim o yükselme sırasında kalp atışları bi hızlandı resmen kasılmayı 2-3 sn önceden hissettim
Kuzum sanci var ama duzenli degil. Dogum icin yeterli degil iste bunlar :/

Eki Görüntüle 2255575

Eki Görüntüle 2255576

Düzensiz olduğu için yok demiş canım hakkınızda hayırlısı olsun azıcık daha beklese kendi sancın bence yavaştan gelecek ama artık tabi riske atmaya gerek yok 🥰
Benim de hareketler eskiye gore evet kesinlikle daha yavas. Ya can acitiyor ya usul usul donuyor. Ortasi yok 🥰
Demek ki gercekten keyifleri yerinde. Iyi olsunlarda tek..

Penguen yuruyusu himmm 🤔peki bacak bacak ustune atabiliyor musun 😊
Kuzu zorlarsam atıyorum ama hiç mi hiç rahat olamıyorum. Hareketlerde dediğin gibi ortası yok ya yavaş ya çok sert :)

Düzensiz olduğu için yok demiş canım hakkınızda hayırlısı olsun azıcık daha beklese kendi sancın bence yavaştan gelecek ama artık tabi riske atmaya gerek yok 🥰

Kuzu zorlarsam atıyorum ama hiç mi hiç rahat olamıyorum. Hareketlerde dediğin gibi ortası yok ya yavaş ya çok sert :)

İşte en son bekleyeceği 40+5. Doktorda riske atmak istemez ben de istemem.

:)) haha hani o penguen yuruyusu da dogumun yaklastigini gosteriyor diyorlar ya:) ondan dedim kuzum. Ben hala hoytturu huytturu yuruyorum 🤦‍♀️

Evet ara ara oluyor...bakalım belli olmaz gece belki başlar
Aynen hala uzun bir sure var.. surec hizli olursa daha guzel olur zaten. Artik en hayirlisi neyse o olsun hakkinizda canim 🙏🏻

Benimde tansiyonum mu düştü anlamadım başım dönüyor ya 🙄
Tuzlu ayran mı içiliyordu düşünce😂
Tuzlu qyran icince yukselir kuzum. Ya da sarimsak yersen o dengeler. Dusukse yukseltir yuksekse dusurur.. diger bir alternatif de dustugune eminsen once tuzlu bir sey yiyip sonra tatli bir sey at agzina.. 😘

Hellö kizlar. Ay bugun ne rüyalar ne kabuslar gördüm.
H Heart of Gold ve My bayb My bayb doğuruyorlarmış rüyamda. Sonra baska bir rüya basladi bu sefer de ben doguruyormusum. Suyum gelmis güya. Bir uyandim bacaklarimda sanki islaklik var.megerse her yanim terlemis su icinde kalmisim 😂😂😂😂😂🤣🤣
Güldürdun beni valla canm.:KK66: Hadi bakalim. Yarın 40 oluyorum ben. Heart off gold zaten 41 e dayandi:KK66: belki de yakindir valla. Kiminin 1 saatte başlıyormuş belirti merakla bekliyrz tetkikteyiz hep:KK66:

Aynen canm benim de dün başladı yavaş hareket etmeye. Gün boyu takipte idim. Allahtan bir iki döndü de rahatladım. Bugün de öyle hiç yok denecek kadar az hareket edio. Yavaşladı iyice. Hatta tam bi acile gitsem mi diye düşünürken bi anda karnimda kıpır kıpır. Vazgeçtim bende. Son haftam olduğundan doktor bana çok dikkat et hareketlerine demisti. Gözüm hep karnimda:KK66:

Aynen canm benim de dün başladı yavaş hareket etmeye. Gün boyu takipte idim. Allahtan bir iki döndü de rahatladım. Bugün de öyle hiç yok denecek kadar az hareket edio. Yavaşladı iyice. Hatta tam bi acile gitsem mi diye düşünürken bi anda karnimda kıpır kıpır. Vazgeçtim bende. Son haftam olduğundan doktor bana çok dikkat et hareketlerine demisti. Gözüm hep karnimda:KK66:
Aynen canım takipte kal doktor öyle dediyse.
Hareket önemli ☺️

X