2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ne güzel söyledin çokkk haklısın canım

Kuzum cok sevindim gelmesinee.. dmeek pompandanmis :)) sen hangi pompayi kullaniyordun arkadasininkinin markasi ne musait oldugunda yazarsan cok sevinirim

BellaCiao senin 1 parmak açılman vardı. Açılmayı hissediyomuydun ?
Benim bişiler oluyo 2 gündür açılma mı yoksa kızın kafası mı bilmiyorum
Ya bugün ben de biraz tuhaf hissediyorum sanki alt tarafımda bir şeyler oluyor gibi yanı böyle nasıl desem çok tanımlayamıyorum ama her an patlayacak bir balon var gibi acaba açıklık mı oldu diye aklıma gelmişti sen nasıl hissediyorsun canım

Enammm bunlar bizi birakmayi kfalrina koydular ya Kiz bari H Heart of Gold dogursun onu bekleyin :)

Kuzum cok sevindim gelmesinee.. dmeek pompandanmis :)) sen hangi pompayi kullaniyordun arkadasininkinin markasi ne musait oldugunda yazarsan cok sevinirim
Sağol canım. Savaş gene başladı bakalım kim kazanacak
Bendeki woleks die bi marka sanırım. Ben almamıştım onu hediye gelmişti arkadaşın ki lansihon mu ne öyle bi marka var ya ondan

Sağol canım. Savaş gene başladı bakalım kim kazanacak
Bendeki woleks die bi marka sanırım. Ben almamıştım onu hediye gelmişti arkadaşın ki lansihon mu ne öyle bi marka var ya ondan ☺
Seninkinin markasını hiç duymadım kuzum. Lansinoh çok iyi diye biliyordum ben de ondan aldım. Rahatladım şimdi canım ablamda ondan kullanmıştı. Memnundu. Hem ikili hem kullanışlı.

Aaaa ben çıkamam o topun tepesine kesin bi tarafımı yamulturum
Çocuk çıkmadığına göre çok açılma yok heralde

Aynen yoktur her alde ayın 15de randevum var eğer doğurmazsam ki bu gidişle asla doğurmam

Sen yazınca aklıma geldi kuzu
ehe şöyle yapmak lazımmış izleyin

Teşekkürler kuzu aynısını yapıyorum

Yalancı kuzum onlar

Bu akşam kasılmalarım durmuyor
Hadi hayra ciksin bakalim kuzucum
Ben artik kaciyorum hepinize minnos geceler
Misil misil uyuyun bu gece ins. Ozellikle nisan bebitolarinin hepsi guzel guzel emip gazsiz sancisiz uyusunlar ki minnos anneleei de azicik dinlensin

Seninkinin markasını hiç duymadım kuzum. Lansinoh çok iyi diye biliyordum ben de ondan aldım. Rahatladım şimdi canım ablamda ondan kullanmıştı. Memnundu. Hem ikili hem kullanışlı.
Bende ondan alacaktım ama kaynım bunu alıp yollamış ;/ hayır kadına öZel bişeyi neden bir erkek alır hediye ederki:/
Kartın hesap kesimi gelsin alıcam bende :)

Bende ondan alacaktım ama kaynım bunu alıp yollamış ;/ hayır kadına öZel bişeyi neden bir erkek alır hediye ederki:/
Kartın hesap kesimi gelsin alıcam bende :)
Aslinda dusunceli bir davranis ama keske bir bilene danisaydi :)) fikrini alsaydi en azindan. Gorumcem kadin olmasina ragmen bisi alacagi zaman ben sana sunu alicam ama onerecegin bir marka var mi diye soruyor sagolsun. Ben anlamam diyor bekar cunku :) neyse saglik olsun alirsin kuzum artik yenisini. Tek bol bol sut olsun. Umay minnosu da icsin de

Kizlar birikmislerin hepsini bugun tek tek okudum. Herkes en son doguracagini saniyor ama bu grupta en son doguracak benim. Kimseye vermem liderligimi. Daha henuz 37. Haftaya gircem. Nisan sonu gorunuyor o da zamaninda gelirse :))))
Birde bir arkadas var ismini unuttum her zaman ki gibi. Okurken o kadar cok alintilama yapmisim ki sayfalar yetmez diye alintilamadan vazgectim. Ama esine saran ve cok bunalimda olan arkadasa sesleniyorum. Merak etme bende senin gibiyimm bi gun harikayim bi gun karalara batmisim. Mutluluk verecek bi sebep bulamiyorum ve en yakinimda anneme sariyorum. Ama gececek bunlar anliyorum. Hormonlarla basetmek cok zor.
Uzulme gececehini dusunerek biraz rahatla. Ben oyle yapiprum.
Dogum yapan arkadaslar gozunuzaydin. Rabbim hayirla buyutmeyi nasip etsin.
Burdan kasilmalari falan okudukca kendimle kiyasliyorum. Hakketten bende tik yok. ben 40 haftayi doldurcam galiba

Hadi hayra ciksin bakalim kuzucum
Ben artik kaciyorum hepinize minnos geceler
Misil misil uyuyun bu gece ins. Ozellikle nisan bebitolarinin hepsi guzel guzel emip gazsiz sancisiz uyusunlar ki minnos anneleei de azicik dinlensin

Iyi geceler canım

Ben geldim çünkü uyumadım henüz
Saat 10 dan 01;15 e kadar. Her 30 dk da bir yaklaşık 1 dk süren kasılmalarım başladı... Rahim kaslarm sertleşti toplandı sonra gevşedi

Eşimle beraber oturdum takip ettik hem de herkes yattı diye film izledik... Siz ne sandınız dermişim anladınız neyse sonra durdu kasılma..az önce yine oldu şimdi acaba saate mi döndü diye beklesem mi uyusam mı bilemedim. Muhtemelen öğlen ki kontrolde sancı çıkar ya da açılma olmuştur diye düşünüyorum ve uyku moduna geçiyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…