2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Günaydın canım
Gerçekten çok etkisinde kalıyoruz artık son zamanlar
Ne konuşsak rüyamıza giriyor

Hastaneye gidince bizi habersiz bırakma canım

Çatı ağrısı mı acaba
Kuzu ya beni güldürüyorsun Hem Doğum başlasın istiyorsunuz hem panik yapıyorsunuz :))
Geldiyse ne güzel işte çok bekletmez belkimm Yarın mıydı kontrolün kuzum yoksa ben mi uydurdum

Geçmiş olsun ilk kızımda çıkmıştı tecrübesizlik vardı mama vermeme izin vermediler , sütüm yetmemişti ve bebek aç kaldı sarılık oldu . Sizinki de aç kalmıştır muhtemelen, ben de 3 gün önce Doğum yaptım ikinci kızıma ve hem emzirmeye çalışıyorum hem de günde bir iki kez mama veriyorum iyi hala çevredekiler söylenip duruyor, kulaklarımı tıkadım çünkü 10 kere emziriyorsam 2 kere mama veriyorum

Bizde ilk çocukta yaşamıştık 2 gün kalmıştık hastahanede canım oluyor maalesef

İyiyim kuzum kahvaltı yapcam şimdi sen nasılsın ? Hoş öğle yemeği oldu artık benimki
Nişan falan demişsin nişanın mı geldi

Çokta şeyapma ev işlerine de kolay gelsin kuzum ❤

Ben de kahvaltımı şimdi bitirdim
Dün çok yoğun akıntı geldi de nişan mı acaba diye düşündüm rüyama girdi

Çatı ağrısı değil canım
Bacaklarım hamlamış gibi ağrıyor ama onu da şimdi buldum niye ağrıdığını
Dünkü ekşında çok kastım kendimi
Ondan bacağım ağrıyor bence şimdi

Yarın kardiyoloji kontrolüm var ama kadın Doğuma da istersem bakınırım sorun olmaz

Hem istiyoruz hem korkuyoruz
Eşim dur kahvaltı yapalım sonra doğur diyor ben de evi toplayım sonra doğsun diyorum sipariş veriyoruz

Bwnim bebegimde dogar dogmaz oldu. Daha sonra fototerapi aldi duzeldi, iki gun sonra yine oldu degeri 14 e cikti yine foto aldi duzeldi derken yine oldu Bu sefer foto biraz digerinden uzun kaldi sarilik degeri sinirda. Foto alirken gozundeki gozluk kayacak, bebegin gozleri zarar gorecek diye kac gecedir uykusuzum. Doktor herkeste sarilik degerinin oldugunu ama kucuk cocuklarda bu degerin yukseldigini soyledi. Bende cok korkuyorum Allaha emanet artik

Hellö kizlar. Ay bugun ne rüyalar ne kabuslar gördüm.
H Heart of Gold ve My bayb doğuruyorlarmış rüyamda. Sonra baska bir rüya basladi bu sefer de ben doguruyormusum. Suyum gelmis güya. Bir uyandim bacaklarimda sanki islaklik var.megerse her yanim terlemis su icinde kalmisim

Doğurmayıp sona kalanlar olarak hep aynı rüyaları görüyoruz galiba

benim de 4-5 dakika bir olmaya başladı ama sonra düzensizleşti. Aynı benimde ağrı yok ateş basması ve nefes kesilmesi var.
Dün benimde öyleydi canım,bugünde aynı şekilde devam ediyor. Bugün sadece sertleşme daha fazla oluyor.
Sertleşme esnasında bebeğin hareket ediyor mu canım
Tamda senin tarif ettiğin şekilde hissediyorum canım bende. Salı günü çatı oldum o zaman açıklık yoktu. Cumadan beri bu hissettiğim durumu yaşıyorum bakalım son durum ney ☺

Kızlar nasılsınız yazamıyorum özledim sizi

Benim gündemim şuan bebek ve sütümün gelmemesi lohusalık her şey karışık yani okuyamıyorum doğum olursa beni de etiketleyin en azından görürüm.

Süt sağma makinasıyla sağıyorum dünden beri beslenmeme de dikkat ediyorum bakalım inşallah artar.

Bir an önce doğuralım diyordum ama şuan en önemli meselem bebeğim aç mı?

Hamileliğin tadını çıkarın kızlar

Biz de özledik kuzum Doğum yapan ortadan kayboluyor Siz bebişlere bakın önemli olan onlar şimdi
Her şey zamanla düzene girer canım yavaş yavaş vücudun da alışacak. İnşallah bol bol gelir sütün

Kuzum bebeğinin aç olup olmadığını çiş kaka kontrolünden anlayabilirsin.
Gün içinde kaç defa değiştiriyorsun bezini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…