2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bugünde ara ara oluyo canım sanki böyle sökülcekmişimde sökülemiyormuşum gibi bir his veriyo arada ☺

Brtr16 Brtr16 bekar daha canım evli olsa karısına sıra gelcekte 😆

Hayırlısı olsun kuzum sanki yaklaşıyor doğum. Adet sancıs gibiyse eğer sıklaşırsa doktora git baksınlar belki açılma vardır 🙏🏼🙏🏼

Kııız rahat bırak şu çocuğu canı ne zaman isterse o zaman gelsin 😂😂

O kadar zaman korkuttu beni ya 😓 ne ağrılar korkular çektim 3 ay gün yüzü görmedim vallah. Şimdi ellimdr değil sabırsızlanıyorum birde içimde istemsizce korku var kucağıma almadan rahatlayamayacağım :KK43:

Slm herkese nasilsiniz canlarim:KK200::KK15::KK200:

Selam canım biz iyiz sen nasılsın ❤️

Bendede akşam basliyor kız. Sabah sabirsizlaniyorum. Bakalim doktorumuz ne dicek

Gün içerisinde çok yorulduğumuz için sanırım gece sancı oluyor 😓🙄 umarım müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden gelirler minikler ❤️

11:20 de doğdu kızım 🥰 şuan ikimizde gayet iyiyiz. Sütüm gelmedi ama Umay emiyor. Emdikçe gelir umarım :))
Atladığım görmediğim varsa kusuruma bakmayın kızlar. Sürekli bakıp yazamıyorum.

Gözün Aydın canım ❤️ Allah analı babalı büyütsün 🙏🏼

Kızlar, bir sorum olacak doğum yapıp emzirme sürecinden geçenlere. Bebeğim memeyi tutuyor, ama bazen çok aranıyor, ağzına sokana ve tutturana kadar canım çıkıyor. Bugün 3. Günümüz doğum olali ve göğüslerim acayip sis, hafif ağrılı ve ateşli. Bu durum normal mi, bugun yaşamaya başladım, ilk 2 gün birşey yoktu. Sut üretimi baslamasiyla mi ilgili bu.durum? Bu arada com sık girip bakamıyorum ama aklim sizde, doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum, bebeklerini sağlıcakla büyüsünler insallah :dua::emir_bebek:
Canım mastit belirtileri gibi bu saydıkların doktoruna danış bi sen aman çok önemli

H Heart of Gold Kiz hala dogurmadin mi. Dur bir atak da benden olsun😄😄😄 benim kaynanada aradi yarin hastaneye gidiyoruz ben cocugu almaya gidiyorum birsey diyon mu. Dedim kapattik. Dedim daha gunum var bu ne acele. Biz iyiyiz böyle. Memnunuz size ne oluyor. Diyorum. Malum hafta sonu sinav olacam. Tinlamiyorum. Pazartesi hayirlisiyla dogum yapmak isterim oglumla dogum gunleri ayni olsun istiyorum. 8 nisan

Doğurmadımmm doğuramadımmmm :)) nerelere gideyim ben...kızım zıp zıpa biniyor şu an. Eşim diyor ki sen de zıplaaa ayyyy :halay:
11:20 de doğdu kızım 🥰 şuan ikimizde gayet iyiyiz. Sütüm gelmedi ama Umay emiyor. Emdikçe gelir umarım :))

Oyu mis kokulu sağlıcakla büyüt yavrunu canımmm gözünüz aydın
Kizlar bu arada isim olarak ben. MİRAN YASİR. birakmak istiyorum sizce nasil esim yasiri begendi mirani degil

Miran ın anlamı nedir? Yasir çok güzel bi isim
Kızlar, bir sorum olacak doğum yapıp emzirme sürecinden geçenlere. Bebeğim memeyi tutuyor, ama bazen çok aranıyor, ağzına sokana ve tutturana kadar canım çıkıyor. Bugün 3. Günümüz doğum olali ve göğüslerim acayip sis, hafif ağrılı ve ateşli. Bu durum normal mi, bugun yaşamaya başladım, ilk 2 gün birşey yoktu. Sut üretimi baslamasiyla mi ilgili bu.durum? Bu arada com sık girip bakamıyorum ama aklim sizde, doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum, bebeklerini sağlıcakla büyüsünler insallah :dua::emir_bebek:
Kuzumm ateş pek istenmeyen bi durum. Sana tavsiyem sütünü sağ. muhtemelen bebiş tam ememediğinden boşaltamıyorsun sütünü. O da sana ağrı ateş yapar. Hem ne kadar sütün var onu görürsün hem de rahatlar memen. Hem de tekrar dolması için zaman olur. Bi kaç kez biber onla vermekle alışmaz hemen

694D1608-B025-4FE1-B088-B8D95A23CA71.jpeg
Şöyle birşey gördüm kızlar 💛

Diyeydiny egen kospin rahati yerinde neye geliyor orasi daha güvenli. Oda biliyor gelse gormek istemeyecegi mecburiyetten akrabalık bagi olan kişilerle karsilasacak. Tovbe tövbe
Yok kız inan ki öyle değil kayınlarım,kaç sene sonra aileye gelcek diye sevinçlerinden yerlerinde duramıyolar. Heyecandan çok fazla sorunca bunaltıyolar sadece :olamaz:
Gözün aydın canım Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 💗😍

Kuzu ya İnan ki benim 5 dakika da bir olduğu da oluyor ben zaman tutarak kesinlikle anlayamam yanı mesela 1 saat boyunca 5-7 dk arası oluyor ben zaman tutup emin olasıya doğuruyormuşum öyle birşey olsa 😱
Bildiğim kadarıyla başlayıp hem aralıklarının kısalması hem şiddeti artması lazım 🤔
Ama işte ya o şiddeti hissetmezsek 😂
Çok karışık ya bilmiyorum☹ Bel, kasık ağrısı eşlik eder diyorlar benim belim hep ağrıyor mesela😁
aslinda o şiddeti hissetmemek güzel birsiy olabilirrrrrrr😍😂😂😂😂😂😂

Hayırlısı olsun kuzum sanki yaklaşıyor doğum. Adet sancıs gibiyse eğer sıklaşırsa doktora git baksınlar belki açılma vardır 🙏🏼🙏🏼

O kadar zaman korkuttu beni ya 😓 ne ağrılar korkular çektim 3 ay gün yüzü görmedim vallah. Şimdi ellimdr değil sabırsızlanıyorum birde içimde istemsizce korku var kucağıma almadan rahatlayamayacağım :KK43:

Selam canım biz iyiz sen nasılsın ❤

Gün içerisinde çok yorulduğumuz için sanırım gece sancı oluyor 😓🙄 umarım müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden gelirler minikler ❤

Gözün Aydın canım ❤ Allah analı babalı büyütsün 🙏🏼
Adet sancısı gibi oluyor canım bazen yoğun şekilde bazen sızı şeklinde. Yarın kontrolüm var bakalım son durum nedir 😊
Korkutup üzme canım kendini herşey çok güzel olucak sağ salim kavuşacaksın oğluna 🤗 1gün fazla kalsa Eren için kar canım. Allahın izniyle elbet gelecek biraz daha sabredip beklemek düşüyor bizlere ❤
melike222 melike222 herşeyin vakti zamanı gelir canım bir gün alırsın intikamini😂
İntikam soğuk yenen yemektir :KK53::KK53:
Şimdiki yediklerimizin etkisi de var mı ki acaba 🤔

Adet sancısı gibi oluyor canım bazen yoğun şekilde bazen sızı şeklinde. Yarın kontrolüm var bakalım son durum nedir 😊
Korkutup üzme canım kendini herşey çok güzel olucak sağ salim kavuşacaksın oğluna 🤗 1gün fazla kalsa Eren için kar canım. Allahın izniyle elbet gelecek biraz daha sabredip beklemek düşüyor bizlere ❤

Hayırlısı olsun bakalım yarın belki yatış verirler 😁😅.

Öyle tabi o işin şakası aslında yoksa bende ne zaman isterse o zaman gelir diye düşünüyorum demek ki minik paşa hazır değil annesi için kendini yakışıklı yapıyor içerde 🤣🤣

aslinda o şiddeti hissetmemek güzel birsiy olabilirrrrrrr😍😂😂😂😂😂😂
havadansudan havadansudan misali 😂😂 gidip pıt doğurmak hoş olurdu bencede :))

Bilmiyorum ki kuzum🤔
Ama genel olarak uzun süreli etki yapmaz diye düşünüyorum 🤔

Mervusank Mervusank Canım benim şu 20 günde 3-4 kez oldu öyle. Halk arasında umma diye geçiyor bu rahatsızlık. Tıbben mastit deniliyor.
Ben doktora gitmeden atlattım. İlerlerse antibiyotik iğne kullanılması gerekiyor. Sık sık emzirdim, birkaç kez de sağdım, göğüslerimi boşalttım. Hep böyle geçirdim.
Sen de sık sık emzir, sütü boşaltmaya çalış hep canım. Birde sütyenin rahat bol olsun. Geçmezse doktora git mutlaka

Hayırlısı olsun bakalım yarın belki yatış verirler 😁😅.

Öyle tabi o işin şakası aslında yoksa bende ne zaman isterse o zaman gelir diye düşünüyorum demek ki minik paşa hazır değil annesi için kendini yakışıklı yapıyor içerde 🤣🤣
Kuz o nerden geldi aklına benim hiç aklımın ucundan bile geçmiyodu 😂
Rutin kontrolüme gidip gelcektim gibi hissediyorum 😊
Benim kız 40dan önce gelmeeeez 😀😍

Tabi yaa annesi ilk aşkıyla karşılaşcak kolay mı 😍 karşısına yakışıklı çıkması lazım 😃😄

Kiz tövbe de. Valla o ağrı cok beter birşeymiş. Millet hastanede kocasini dövüyormuş senin yüzünden oldu diye😝😂😂😂😂😂😂
Ahahah ben onu şimdiden diyorum kız ağrım olunca hep senin yüzünden diye 😂😂
O da yapıştırıyor cevabı tek mi yaptım ben diye, haklı o da kendince🙄

havadansudan havadansudan misali 😂😂 gidip pıt doğurmak hoş olurdu bencede :))

Bilmiyorum ki kuzum🤔
Ama genel olarak uzun süreli etki yapmaz diye düşünüyorum 🤔
Aklıma takılmadı değil hani 🤔
Liste içindeki birşeyi devamlı tüketiyom etki ederse yazarım ben size 😂
İş işten geçtikten sonra yazsan ne olur yazmasan ne olur demeyin sonra 😆😆😆
İyiyim kuzum denk gelemedik evet ☺ Cumartesi kontrolümüz 💕
Sen nasılsın iyice başladı mı doğum belirtileri :rolleyes:
Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah kuzum
Doğum sezeryan olmucaktı demi en son sanki öyle konuşmuştunuz diye hatırlıyorum 🤔

Şükür iyiyiz canım bizde fındık kızımı bekliyoruz 😍
Başladıysada ben anlamıyorum kiii :KK70:

Aklıma takılmadı değil hani 🤔
Liste içindeki birşeyi devamlı tüketiyom etki ederse yazarım ben size 😂
İş işten geçtikten sonra yazsan ne olur yazmasan ne olur demeyin sonra 😆😆😆

Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah kuzum
Doğum sezeryan olmucaktı demi en son sanki öyle konuşmuştunuz diye hatırlıyorum 🤔

Şükür iyiyiz canım bizde fındık kızımı bekliyoruz 😍
Başladıysada ben anlamıyorum kiii :KK70:
Ona yapacak birşey yok ama😂
Birde hiç yememek lazım demiyor ki az yiyin diyor🤔 Şartlama kız kendini yemezsin Doğumdan sonra😁

X