2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kalp atisini duyan var mi aranizda kizlar ne zaman duydunuz. doktora gidip bos gebelik ya da dis gebelik stresi yasamak istemiyorum ayın 22 sine randevu aldim ama erken mi sizce 5+5 olacak o zamana nasipse
bir kisi duydu sanirim henuz hepimiz yeniyiz bu haftada kwseyi görürsun bir hafta daha beklersen
Kese embriyo ve kal atimi görürsun
Merhaba kızlar, bende 5+2 yim öğreneli bi kaç gün oldu, beklemiyorduk sürpriz oldu bize o yüzden hazırlıksız yakalandık biraz :)
Hosgeldinnnn
Ben de merak ediyorum kalp atışını duyanlar en erken ne kadarlık en duydunuz acaba
En erken 6. haftada duyulur
Hosgeldin hepimizde heyecan var canim saglikli hayirli olsunlar insAllah hosgeldin
kızlar 6. haftama giriyorum çok şükür ne ağrım ne kokuya karşı bi sıkıntım ne de bulantım var, geşen hafta keseyi gördük bişey yoktur miniğim büyüyodur inşallah.
daha olmaz kisiyede degisir belirtiler

Hosgeldin hormonlar tavan yapar dikkat edin üzmeyin birbirinizi

Bugun ikinci kan testimi verdim cok sukur cok guzel artmis ama bana direk on besgun sonra gel dediler keseyle birlikte kalp atisinida gorruz dediler. Bende bi hafta kese icin diger hafta kalp icin cagircaklar saniyordum. On besgun nasil gecicek

Maalesef insanlar anlayışsız aslında göbeğin çıksa verirler ama en riskli dönem olduğunu anlamıyorlar, en iyisi kendi çözümlerini bulmak boş otobüse vs binmek

Ay canm hele de Adana oyle bi memeleket ki geneli karni belli olana bile vermiyor
Napsak kızlar biran önce ultrason verselerde onunla gezsek elimizde

Bugun ikinci kan testimi verdim cok sukur cok guzel artmis ama bana direk on besgun sonra gel dediler keseyle birlikte kalp atisinida gorruz dediler. Bende bi hafta kese icin diger hafta kalp icin cagircaklar saniyordum. On besgun nasil gecicek
ayni durumdayiz canim bekle sabret ikisini bir arada gormek daha mantikli
benm dusuklerim oldugu icin 5+3 de gittim keseyi gordum iki hafta sonra
si icin cagirdilar

kızlar merhaba,

ben bugün miniğimi gördüm kalbini dinledim muhteşem bir his Allahım isteyen hakeden herkese nasip etsin sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah
Gözün aydın cnm allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. İnşallah bizede nasip olur

TEMMUZ 2018 ANNELERİ

HERKESE SAĞLIKLI BİR GEBELİK SÜRECİ VE KOLAY DOĞUMLAR DİLİYORUZ ...İŞTE TEMMUZ ANNELERİMİZ ....

[tr][td][/td][/tr][tr][td][/td][/tr]
TEMMUZ ANNESİYaşıYaşadığı İlSAT tarihiTahmini Doğum TarihiCinsiyetKaçıncı ÇocukNotlar
[td][/td][td][/td] [td][/td][td][/td] [td][/td][td][/td] [td][/td][td][/td] [td][/td][td][/td] [td][/td][td][/td] [td][/td][td][/td]
[tr][td] [/td][td][/td][td][/td][td][/td][td][/td][td][/td][td][/td][td][/td][/tr]
[tr][td] [/td][td][/td][td][/td][td][/td][td][/td][td][/td][td][/td][td][/td][/tr]

Ayyy kızlar iştahım azaldı iyice yaa sabah 1 dilim kızarmış ekmeği zor yedim sanki kağıt yiyo gibiyim. Az önce de süt içtim o kadar. Böyle olunca vicdan yapıyorum bebeğime hiç bişey veremiyorum diye ama yemek göresim hiç yok. Normalde yemeyi de severim iştahsız biri değilim. Kan şekerim tansiyonum filan düşecek diye korkuyorum ders anlatırken özellikle yüksek sesle konuşunca fena oldum. Başım döner gibi oldu oturdum 2dk. Kendime geleyim diye.

daha bebek yerlesmmis demekki iyi kesen buyumus canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…