2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin kizlar.
Ozellikle tup bebebekle hamile kalanlara bir sorum var dolmusta ayakta yolculuk yapmanin zarari varmidir sizce

Gunaydin kizlar.
Ozellikle tup bebebekle hamile kalanlara bir sorum var dolmusta ayakta yolculuk yapmanin zarari varmidir sizce
Tüp bebekle hamile kalmadm cnm ama oturmaya çalış ne olur ne olmaz hem o ldr çaba sonucumda hamile kalmışsın tadını çıkar yer iste

Günaydın kızlar bende üniversite hastanesine geldim hamile kaldığımı bilmediğim için tüp bebek tedavisi için ilaç kullanmıştım doktor farmakoloji bölümüne yönlendirdi bebeğe zararı var mı Yok mu diye test istedi

İnşallah biley yoktur ya sonuç hemen çıkarmı

Kızlar bulantılar için ilaç verdi mi doktor size. Çalıştığım için çok zor geçiriyorum. Çarşamba günü randevumda soracağım ama sizin doktorlarınız bir şey önerdi mi merak ettim

Kızlar bulantılar için ilaç verdi mi doktor size. Çalıştığım için çok zor geçiriyorum. Çarşamba günü randevumda soracağım ama sizin doktorlarınız bir şey önerdi mi merak ettim
Hayır canım sarı leblebi ,çubuk kraker dışında hiçbirşey önermedi

Bayana hamile olmasa da yer vermek lazım. Biz toplum olarak bunu anladığımızda yol aliriz. Ben de bazen ayakta gidiyorum korkuyorum fren yapsa tutunamasam diye
Bende ondan korkuyorum birde benim olmaz demiştim doktorum tüp bebekle bile şansım %20 şans vermişti çok ama çok korkuyorum

Kızlar benimde sat 15 akim bugün sağlık ocağına kan tasti verdim bakalım yarın çıkar. 4 gün geçti adetimde. Ya bide ben çok sinirliyim sanki agresiflik de var üstümde eşimlede tartıştık konuşmuyoruz acaba benim gibi olan var mı

Hamilelik yüzünden ağroyodur dişlerin bnmde 2gündür ağrıyo kemik yapısı oluşuyormuş.yoğurt peynir tüket
tamam canım denerim

Tuzlu suyu okudum onu denedim az önce biraz azaldı ama geçmiyor sabredicez artık

Bende ondan korkuyorum birde benim olmaz demiştim doktorum tüp bebekle bile şansım %20 şans vermişti çok ama çok korkuyorum
Maalesef insanlar anlayışsız aslında göbeğin çıksa verirler ama en riskli dönem olduğunu anlamıyorlar, en iyisi kendi çözümlerini bulmak boş otobüse vs binmek

Bende de bi gerginlik vardı hatta ben adet olacağım için gergin olduğumu düşünüyordum. Şu anda da aşırı derece de duygusalım alınganım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…