2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hamileliği iş yerleriniz ile paylaştınız mı? henüz çok yeni olduğu için ve de tek tek ben hamileyim demek tuhaf olacağı için ben bir iki kişi dışında paylaşmamıştım. meğerse raporlarda yazdığı için tüm iş yeri duymuş ve ben açıklama yapmadığım için bana bozulmuşlar

Sorma otobüs çok hızlı hareket etti ayaktayken pat diye oturdum hem kasığım ağrı girdi hemde bulantım arttı çok zor çorba içtim umarım bebeğime birşey olmamıştır
Allah cezalarını versin o otobüs şoförlerinin zaten hastamı var hamilemi yaşlımı dinlemiyorlar bu sabahta ben iniyorum bir ayağımı yere atmamla hareket etmesi bir oldu bi sendeledim bir kaç adım koşar gibi oldum çok şükür düşmedim ama arkasından sayıştırdım sinirden patladım

Hadi geçmiş olsun bu da böyle geçti gitti. Allah bu gruba ve diğer bütün hamilelere hep iyi haberler nasip etsin inşallah.

Oyle canım iş yeri dedikodusu çok fena biz böyle masum dusuneduralim...

bende hamileliğim ilerlesinde haberleri olsun diye sadece oda arkadaşlarıma ve iki kişiye söylemiştim güya kimseyede demeyin dedim geçende grip olduğumda başka bi iş arkadaşım dediki ilaç kullanma onunda haberi varmış dedim hiiç sormadımda kim söyledi falan.

Merhaba kızlar. Bende 10 ocak tarihine ultrason taraması için randevu aldım. Fiyatlar sgk geçerli olmasına rağmen 122 muayene 170 küsür 1 bebek 170 küsür 2. Bebek için istediler. Toplam 478tl. Bende merak ettim sordum zaten usg için ektra para alınıyor neden muayene parası ödüyorum dedi , prosedür öyleymiş. Ultrason için çok değil mi dedim 1,5 saat sürecek dedi. Hiç sanmıyorum okadar süreceğini.

İkili tarama diye söylediniz dimi? 20. Haftada galiba ayrıntılı bir tarama yapılıyor. O1 saat civarı sürüyor diyorlardı. Acaba o mu sandılar? Ben de 260 tl ödicem benim de 10 Ocak

Kızlar bugün sabahtan beri wc de dışkım simsiyahtı nette baktım kan hapı kullananlarda oluyormuş ona bağladım önce ama şimdi afedersiniz ishal su şeklinde ve yine simsiyah ayrıca bitki kokusu var böyle olan var mı aranızda acaba?

Çok sevindim canım allahım bizede güzel haberler duymayı nasip etsin amniyosentez için hiç iyi şeyler duymadım rabbim mecbur etmesin bende yaptırmam büyük bi sorun olmadığı sürece inşallah

Çok sevindim canım allahım bizede güzel haberler duymayı nasip etsin amniyosentez için hiç iyi şeyler duymadım rabbim mecbur etmesin bende yaptırmam büyük bi sorun olmadığı sürece inşallah
canım benim tşk ederim... bende çok sevindim içim rahatladı çok şükür... darısı sizlerede olsun... amniyosentez hiç düşünmedim yaptırmıcam

Demir hapi yapıyor canım bende de oldu çok rahatsız edici bir durum.

Kan ilacı siyah çıkarır canım koku da ondan olabilir fazla demir emilmez atılır hemen. Yine de doktora sor olur mu herhangi bir ağrın sizin var mı?

kızlar bişi sorucam ben normalde bugün itibariyle 12+3 günlük hamileyim... geçen hafta çarşamda doktora gittiğimde doktor bana bebek 1 hafta önde gidiyor dedi geçen hafta çarşamba günü 12+3 tü bu durumda ben şimdi 13+3 mü oluyorum yani doğum tarihimi değişiyo kafam karıştı

18-22 haftalar arasında ayrıntılı ultrason yapılıyor. Bu bahsettigin o olmasın? İkili tarama 5 dakika sürüyor.

Ben şuan olmuyorum ama iki oğluma hamileyken oluyordu canım kesinlikle kan hapı yapıyo için rahat olsun ilk oğlanda şurup olarak içiyordum minik şişelerde ikincisinde hap olarak ama çok kötü bi tadı vardı

Bu soruya ben de cevap arıyorum bebek 10 gün önden gidiyor şimdi soranlara ne dicez doğum tarihi de buna göre değişecek mi? Önce öğrenen yazsın en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…