2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canim domestos olsun ace olsun hepsi cok tehlikeli .Koku gorunen kismi içindeki kimyasallar soluyunca zaten zarar veriyor .Genel konusuyorum hamilelik icin degil .Bazen gercekten gerekli benimde evimde var ama hamileligimi ogrendigimden beri kapagini bile acmadim .Amway in banyo wc icin olan urunu var parlatiyor onu deneyebilirsin kokusuz zaten ve domestos ace kadar zararli olamaz bence bunlar
bende hamile kaldim kalali hic dokmedim ama bugun ne olduysa salakligima doymayim gozume pis gorundu azicik diktum ama banacok koktu

Herkese iyi akşamlar kızlar ne çok şey konuşulmuş maalesef hafta sonu iş güç birde kızım sabaha kadar kustu acile gittik serum takıldı çok yorgunum Rabbim esirgesin yavruları onlar hasta olmasın ne olur:KK43: cinsiyet öğrenen arkadaşlar da hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ben de merakla bekliyorum daha çok var :)

Burun tıkanıklığı yaşayan arkadaşlarım , benim et va sıkıntım yoktu . Sadece kuruluk ve kuruluktan kaybaklı befes alamama sorunum vardı . Soğuk buhar makinesi ve tuzlu su bayağı rahatlattı . :KK51: Daha fazla oksijen alabiliyorummmmm :KK53::KK53:
Aynen makine sayesinde daha kotuye gitmedi hastaligim evin ici bahar esintisi gibi doldu

Herkese iyi akşamlar kızlar ne çok şey konuşulmuş maalesef hafta sonu iş güç birde kızım sabaha kadar kustu acile gittik serum takıldı çok yorgunum Rabbim esirgesin yavruları onlar hasta olmasın ne olur:KK43: cinsiyet öğrenen arkadaşlar da hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ben de merakla bekliyorum daha çok var :)
Gecmis olsun canim benim

Kramp giren anniskolar muz yemeyi deneyin belki iyi gelir kramplara iyi geliyor ama sizde etki eder mi bilmem

Kramp giren anniskolar muz yemeyi deneyin belki iyi gelir kramplara iyi geliyor ama sizde etki eder mi bilmem
Bugün biraz arabayla uzun süre ilçeye gidip dolaştık o yüzden sanırım kramplarım ama eve gidince deneyim uzun zamandır olmuyordu

Bi aksilik olmazsa allahın izniyle bizim beşiğimizde bu annişler :anne:

Eklentiler

• 3029A5F2-B2B6-414E-B0B1-6B452AB0331E.png
    3029A5F2-B2B6-414E-B0B1-6B452AB0331E.png
    200,6 KB · Görüntüleme: 73
Femivitle zofer bende de hic ise yaramadi, sadece peynir ekmek yiyebiliorum onu da bi yudum su icince cikariyorum zaten. Napicaz boyle boyle yaa, ne zaman gecicek
Bi de insan kendini sucluyo acaba cocugumu besleyemedim mi su icemedim bundan kotu etkilendi mi diye icim icimi bitirdi. Annem bende de kardesimde de ilk 4 ay kafasini klozetten cikaramamis bu yuzden ben kendimi 4. Aya şartladim ins daha erken gecer.

Bi de insan kendini sucluyo acaba cocugumu besleyemedim mi su icemedim bundan kotu etkilendi mi diye icim icimi bitirdi. Annem bende de kardesimde de ilk 4 ay kafasini klozetten cikaramamis bu yuzden ben kendimi 4. Aya şartladim ins daha erken gecer.
Oy oy oy çok kötü ya inşallah o kadar sürmez canım ya ah ah anaların hakkı ödenmez heleki bizim analarımız eskiden ne ilaç bilir ne bişi biz kimimiz yine ilaçlarla daha hafif geçiriyoruz ah anacım olsada ayaklarını öpsem :KK61:

X