2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Femivitle zofer bende de hic ise yaramadi, sadece peynir ekmek yiyebiliorum onu da bi yudum su icince cikariyorum zaten. Napicaz boyle boyle yaa, ne zaman gecicek

Duştan çıkınca bile kendimi kokuyor hissediyorum o derece nefret ettim canım banyodan yatak odamda banyo var duş aldığım zaman akşama kadar kokusu burnumda kalıyor çok acayip ben bayılırdım banyonun temizlik kokusuna gerçekten tiksindim yemek kokusu beni rahatsız etmiyor ama banyo ve tuvalet çok fena

Kızlar tekrar merhaba. Geçen sayfalarda parabensiz nemlendiricilerden bahsetmiştiniz. Ben kremlerime baktım paraffin içeriyor. Parabenle aynı mı? Vücudum buruş buruş 2 aydır krem sürmüyorum artık sürmem gerek

Dudak çene kaslarım katılaşıp dudağım bükük kalacak yakında diye korkuyorum bütün gün ıyyy yaparak geziyorum evde

Banyoya guzel kokan cubuklu kokulardan koyabilirsin ya da glade in jel olanlarindan .Eminim kokmuyordur sana oyle geliyor ama zihninde banyoyu guzel bir kokuyla bagdastirman ise yarayabilir.
Bugün bitane koydum ama yok ise yaramıyor hala koku geliyor burnuma evin içi komple kokuyor sanki bugün camları hep açık tuttum kapattım yine başladı kokmaya

Korkulu rüyam oldu banyoya giremeyecek duruma geldim artık ne zaman geçicek acaba bu koku hassasiyeti

Allahım o ağzından nasılda şapır şapır ballar akıyo canım benim inşallah amiiinnnnn hepimizin evlatları sağlıklı olsun rabbim gönlümüzdeki versin inşallah

Tsk ederm bi anda oldu agladm resmen
Ağlama canım ilk bebeğin mi korkma ben ne ağrılar çektim özellikle ikinci çocukta resmen yarım dünyaydım ve son 3 ayım kas ağrılarıyla geçti sağa sola dönerken resmen bacağımı kaldırıp öyle dönüyordum nasıl canım acıyordu anlatamam hamilelik insanı yiyip bitiriyor ama bebeklerimizin keyfi yerinde oluyo sen merak etme sen aç kalsanda bebek beslenmeye devam ediyor kanından vs merak etme ağrılarında çok normal içinde bi bebek büyütüyorsun besliyorsun sonuçta.kanama vs olmadıkça aşırı şiddetli süregelen aağrı olmadıkça korkma rabbim hepimize sağlık versin

cok sukur allahima basim felan donmedi canm zaten agzimi kapatip hemen yikayip ciktm insallah bise olmaz bebegime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…