2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bende çok görmezdim ama bu aralar çok görüyorum ve hatırlıyorum :))

evet benimde değişti o yüzden pek nette hamilelik ilgili birşeyler okumuyorum

Benim her yaz sicaklardan dolayi burnum kanar kilcal damar catlamasinvar 1 kez yakti dr .Bu yaz yine cok kanadi dr okyanus suyu onerdi .Biz de deniz suyu olur mu dedik .Daha iyi olur dedi .Nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama deniz suyu kullanabilirsin .Ben faydasini gordum kutuda olan hic etki etmedi

İstanbul da yaşıyorum canım. Deniz suyu derken resmen denizden mi aldın yani suyu?nasıl uyguladın?yararı oldu mu ?

İstanbul da yaşıyorum canım. Deniz suyu derken resmen denizden mi aldın yani suyu?nasıl uyguladın?yararı oldu mu ?
Evet Akdeniz den kucuk bir pet siseye doldurup onu uzun sure kullandim.Icine sinmezse okyanus suyu al ama benim kendi dr um soyledi gercekten de daha etkili oldu

Aynen canım çok karışık çoğu zamanda korkulu rüyalar görüyorum

Bende görüyorum saçma rüyalar hamilelerde olurmuş sanırım dua okumadan yatmayalım inşş

Günaydııııın gece sizin çanınız çekmesin ama ilk defa canım çekti uyuyamadım resmen turşu ve çiğ köfte düşünmekten bu da benim ilk aşermem olsun
bende oyleyim gecelri olmayan seyleri istiyorum allahtan buluyo esim annem allahtan oglan her dedigini yapiyo masallah diyo bulacak tabii ben deil bebis istiyo ne yapalim

Kizlar bulantilari her an devam eden var mi, niye hic hafiflemiyorum ben kafayi yicem yetmezmis gibi bide mide agrisindan nefes alamiyorum, mide koruyucu onerdi doktorum ama hic etki etmio ki onerisi olan var mi?

Devlet hastanesine giden kızlar hastanenin ana binasına bağlı semt poliklinikleride ikili test yapiomu biliyormusunuz?
Ben ilk çocuğumda devlette yapmıyorlardı Dr yaptırın diyordu biz de gidip ya özel hastanede ya da özel laboratuvarda yaptırıyorduk, sonra cevap çıkınca bizi arıyorlardı gidip alıp devlet hastanesindeki doktora götürüyorduk, ama bütün devlet hastaneleri aynı mı bilmiyorum

bnde cok korkuyorum ya yine korkarim diye uyumaya korkar oldum bazen geceleri oturuyorm bide cok sinirliyim ya esime ogluma durduk yere kiziyorm bi bahane buluyorm sonrada pisman olup agliyorm sanirim kafayi yiyorum

bnde cok korkuyorum ya yine korkarim diye uyumaya korkar oldum bazen geceleri oturuyorm bide cok sinirliyim ya esime ogluma durduk yere kiziyorm bi bahane buluyorm sonrada pisman olup agliyorm sanirim kafayi yiyorum
Canım yatmadan önce mutlaka oku bende aynı durumdayım gece korkunca bide unutmadan uyuyamıyorum kesinlikle çok kötü

kizlar mesela en buyuk korkulariniz neler neyden korkuosunuz bilinc alti hep etki maalesef bndede oluyor
En büyük korkum eşimin beni sevmemesi ve aldatması daha dün gece gördüm yine... Adamın da bi sucu yok halbuki. Çocuk doğunca da onla ilgili şeyler görürüm heralde. Sen ne görüyorsun?

Kotu ruya goren arkadaslar duasiz uyumayın hem kendiniz okuyun hem esiniz okusun goreceksiniz ruyalarinizin yönü degisecek

Kızlar sıvılcelerım azalmıştı baya bugün yine bir anda arttı dört beş tane cıktı yağlı da yemıyorum düzenli yıkayıp temızlıyorum ama varmı yaşayan bir önerisi olan ????
merhaba, gul suyu ile çay agaci yagi karistirilip sivilceli bolgeye spreyle uygulaniyor. Oranini arastirabilirsin google dan. Ben kullaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…