2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar kusma yok hiç bişey yok çok güzel ama sıkıntım şu dişlerimi burnumu tıkayarak fircaliyorum kendi yaptigim yemeği yiyemiyorum ayrıca banyodan burnuma pis koku geliyor napicam ben dakika başı banyoyu temizliyorum 1 saat sonra kokuyu yine alıyorum offf :KK43:

kızlar az önce yatarken hapşurdum karnım şiş ve hapşurunca kasığımın sağ tarafı acıdı :KK17: 2 haftada öncede arabada otururken hapşurdum ve rahmimde dikiş varmış gibi ve dikişlerim patlamış gibi acımıştı hapşururken anlık ama. ozaman da şimdi de kanama olcakmi die çok korktum ama gelen giden yok bi zararı olmuşmudur sizce :KK17:
mezajım yarım gitmiş şarj bittince:KK66:
Ay kıyamam sana ya çok güldüm canım ya :halay:o hepimizde oluyor eğer aniden gelirse hapşırık yapacak bir şey yok sancidan kacamiyoruz ama oturdugun ve uzandigin yerde gelirse hemen bacaklarını karnına doğru çek o zaman acimiyor yani herhangi tehlike yok korkma sakın butun hamilelerin yaşadığı bir durum bu :KK15:

kizlar ben hic temizlik yapmiyodum ama dayanamadim ilk kez banyoya domestos camasir suyu doktum az doktum yikadim ama kokusu cok geldi bana 2 3 dakika agzimi kapatip yikadim ciktm hemen ama cok korkuyorm ya bebegi etkilermi insallah bise olmaz nasil boyle hata yaptim ya

Kizlar bulantilari her an devam eden var mi, niye hic hafiflemiyorum ben kafayi yicem yetmezmis gibi bide mide agrisindan nefes alamiyorum, mide koruyucu onerdi doktorum ama hic etki etmio ki onerisi olan var mi?

Bulanti olayinda ben de oyleyim. Her an her yerde sokakta avmde is yerinde kusabiliyorum. Premisin zofer hic bi ise yaramadi. O igrenc tadindan daha da kusturdu. Yedigim biseyi sindirmeyi basarirsam sevinc dansi yapiyorum sabah yedigim peyniri kusmadim bugun diye :halay:

kizlar ben hic temizlik yapmiyodum ama dayanamadim ilk kez banyoya domestos camasir suyu doktum az doktum yikadim ama kokusu cok geldi bana 2 3 dakika agzimi kapatip yikadim ciktm hemen ama cok korkuyorm ya bebegi etkilermi insallah bise olmaz nasil boyle hata yaptim ya
İlk bebegimde ben de yapmıştım basım dönmüştü gözlerim kararmıştı koku çok etkilemişti hemen balkona çıkıp oturmustum iyi gelmişti çok şükür bir şey olmamıştı , sen de cik balkona bolca hava al derin derin nefes al bir şey olmaz merak etme canım

Bende ağzıma bişey bağlayıp yıkıyorum banyoyu bi kac kez yaptım Allaha şükür bişey olmadı nefesini tutarak yıka cnm

En büyük korkum eşimin beni sevmemesi ve aldatması daha dün gece gördüm yine... Adamın da bi sucu yok halbuki. Çocuk doğunca da onla ilgili şeyler görürüm heralde. Sen ne görüyorsun?
bendede terkedilme korkusu var sanirim halbuki bna cok duskun ben duskun deilimdit aksine. hep ruyalarmda gttiginj aradgmda donmedni goruotum esimin. yada adet oldugumu ne bilim sagliksiz bebekler vs okadsr korkuyorumki bu ruyalarma kadsr grio ve cok gercekci ruyalar. arastrdm bu haftalarda ruyalsr zaten cok canli gozukurmus bi hormondan dolayi

BUgün iyiydim temizlik yaptım biraz yarın kahve günüm var nasıl olucak bilmiyorum şuan çok bulantım yok ama yarın nolur bilemedim ertelesem mi sizce kızlar bazen çünkü bulantıdan duramıyorum bayan parfüm kokusundan sigara kokusunda şimdi sigara içende olucak napsam :KK17::KK17:

BUgün iyiydim temizlik yaptım biraz yarın kahve günüm var nasıl olucak bilmiyorum şuan çok bulantım yok ama yarın nolur bilemedim ertelesem mi sizce kızlar bazen çünkü bulantıdan duramıyorum bayan parfüm kokusundan sigara kokusunda şimdi sigara içende olucak napsam :KK17::KK17:
Sigara içenler balkonaaaaa :) sonra dönüşte banyoya el ağız yıkamaya.. Evde hamile var. Azıcık anlayış göstersinler.. :anneadayı:

Ayni hatayi bende yaptim bugün canim domestosla yikadim bende az döktüm ama sanki içime doldu bütün koku bi anda esimde evdeydi çok kizdi yoğurt yedim biraz sende ye

Canim domestos olsun ace olsun hepsi cok tehlikeli .Koku gorunen kismi içindeki kimyasallar soluyunca zaten zarar veriyor .Genel konusuyorum hamilelik icin degil .Bazen gercekten gerekli benimde evimde var ama hamileligimi ogrendigimden beri kapagini bile acmadim .Amway in banyo wc icin olan urunu var parlatiyor onu deneyebilirsin kokusuz zaten ve domestos ace kadar zararli olamaz bence bunlar

Arkadaşlar kusma yok hiç bişey yok çok güzel ama sıkıntım şu dişlerimi burnumu tıkayarak fircaliyorum kendi yaptigim yemeği yiyemiyorum ayrıca banyodan burnuma pis koku geliyor napicam ben dakika başı banyoyu temizliyorum 1 saat sonra kokuyu yine alıyorum offf :KK43:
Banyoya guzel kokan cubuklu kokulardan koyabilirsin ya da glade in jel olanlarindan .Eminim kokmuyordur sana oyle geliyor ama zihninde banyoyu guzel bir kokuyla bagdastirman ise yarayabilir.:KK66:

X