2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bilmiyorum ki ben bogaz kurulugundan sikayetciyim faranjitim o kadar cildirdi ki dun iki kere bogazim kanadi gece aglamaktan ne esimi uyuttum ne kendim uyudum
Günaydın bayanlar bende gazımdan uyuyamadım karnım gerginlikten acıyor resmen gazım indikçe eşimde şehir dışında üstelik uçağı rötar yaptı aklım hep ondaydı gelemedi bi türlü korkunç rüyalar gördüm gerçekten berbat geceydi

Benim öğrencilerimin haberi var.Hatta ikiz olduğunu da biliyorlar.Kuzucuklar öğretmenim siz 3 kişilik yemelisiniz die peşimdeler.pprtakallar,mandalinalar masamda hep
Onların ilgisi ayrı bir güzel değilmi Allah sağlıklı sihatli hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize

Bilmiyorum ki ben bogaz kurulugundan sikayetciyim faranjitim o kadar cildirdi ki dun iki kere bogazim kanadi gece aglamaktan ne esimi uyuttum ne kendim uyudum
Bende çok yaşıyorum Of antibiyotik olmadan geçmiyor maalesef dün gece limonlu sıcak su içtim biraz iyi geldi sende yap istersen

Günaydın bayanlar bende gazımdan uyuyamadım karnım gerginlikten acıyor resmen gazım indikçe eşimde şehir dışında üstelik uçağı rötar yaptı aklım hep ondaydı gelemedi bi türlü korkunç rüyalar gördüm gerçekten berbat geceydi
Geçmiş olsun canım stres yapmışsın canım ılık duş alsaydın iyi gelir

Günaydın kızlar hayırlı hafta sonları...

Günaydın Kızlar. Uykusuz geceden merhaba:KK43: gece 2ye kadar burun tıkanıklığından nefes alamadım. Yastığımı başlığa dayadım oturur gibi uyumaya çalıştım. Yine kalktım ara ara tıkanıp. En son 8de uyandım bidaha da uyuyamadım. Keşke grip olsam da aksa burnum yada temizleyebilsem.bendeki burun etlerini alerjik bişey tetikledi gene anlaşılan balon gibi şiştiler. Sanki tampon yapılmış gibi burnuma. Bugün doktor randevum var bakalım ne diyecek. Hamilelikte de östrojen hormonuna bağlı olarak burun etlerinde şişme oluyormuş belki de o yüzden tıkandım ben. Benim gibi olan var mı acaba??
Geçmiş olsun cnm inşallah dr sorununu çözer rahatlatsın.
Gecen yıl ameliyat oldum bnde kemik ve geniz eti aldırdım o zmn beri iyiydim ama son bi haftadır fln bnde zor uyuyorum boğzım acıyor nefes alamıyorm
11+4 üm canım dün öğrendik :)
doktor siz söyleyin deyince ne kadar belli olduğunu anladık :halay:
Tebrik ederim cnm gözn aydn

X