2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Mrb benimde açlık geçen hafta 91 çıkmış nasıl oldu anlamadım ailede hiç şeker hastası yok doğru düZgün beslenemiyorumda. Doktor haftaya tekrar edelim yine yüksek çıkarsa endokriniye yollarım dedi max 80 olmasını istiyolarmış
evet maalesef cnm o sekilde istiolar. bnm drda ikere bakti ikisndede 93 cikinca artl diyet ve cihaz raporubyaziorum evde dikkat et dedi diyetisyene yoneldnridi. bizdede sker hastasi vs yok . nerden oldu anlamadm

Bugün çıkışta bi velim geldi yanıma. Hocam sizi rüyamda gördüm dedi. Hayır olsun inş dedim. İnş hocam hamileydiniz demesin mi ben şok?:oha: Hayırlısı olsun inş deyip güldüm geçtim napayım. Kadına malum mu oldu yoksa yem mi attı bana anlamadım. Öğretmen olan arkadaşlar velilerinizin haberi var mı hamile olduğunuzdan?ben daha söylemedim. bi de sınıf öğretmeni olunca ayy derslere kim girecek stresine başlayacak kesin veliler??:bicak:
Benim öğrencilerimin haberi var.Hatta ikiz olduğunu da biliyorlar.Kuzucuklar öğretmenim siz 3 kişilik yemelisiniz die peşimdeler.pprtakallar,mandalinalar masamda hep

varsın şiş tutamayın, yapacak komşu teyzeler nineler olur, olsun:) ben de meraklısıyım elimden geldiğince öğrene öğrene yapıyorum.
Ben de küçükken meraklıydım , çok heveslenirdim annrm yaparken . Ama solak olduğum için sabırlı olamadı öğretirken öylece soğudum gitti . Gördükce imrenmiyorum değil maşallah ❤️

Ben de küçükken meraklıydım , çok heveslenirdim annrm yaparken . Ama solak olduğum için sabırlı olamadı öğretirken öylece soğudum gitti . Gördükce imrenmiyorum değil maşallah ❤️

teşekkür ederim, örgü işi biraz da terapi oluyor, normalde de ara ara örerim.
El yatkınlığı farklı bir şey bazıları çok güzel makine gibi örüyor bende onlara imreniyorum.

Valla ben arada dinliyorum kendimi ama bazen derinde çok nadir batma gibi ufacık birşey hissediyorum ama sanmıyorum çok erken değil mi ? keşke erken hissedebilsek ne güzel olurdu.
Günlük tutuyorum ben bebeğime ona olan ve yaşadığım duygularımı yazıyorum.

Kullandığım programda anne artık bebeğin hareketlerini hissedebilir diyor . 9+1 iz şu an :emir_bebek: Var mı kımıltı hisseden :anneadayı::KK200:

teşekkür ederim, örgü işi biraz da terapi oluyor, normalde de ara ara örerim.
El yatkınlığı farklı bir şey bazıları çok güzel makine gibi örüyor bende onlara imreniyorum.

Valla ben arada dinliyorum kendimi ama bazen derinde çok nadir batma gibi ufacık birşey hissediyorum ama sanmıyorum çok erken değil mi ? keşke erken hissedebilsek ne güzel olurdu.
Günlük tutuyorum ben bebeğime ona olan ve yaşadığım duygularımı yazıyorum.
Anneciğinin el emeklerini güle oynaya eskitsin yumurcak ❤️ Ben de bişey hissetmiyorum , programda yazınca da şaşırdım . Elimi koydum kasığıma . Ya elimin içindeki damar atışı ya da karnımdan geçen bir damarın atışı gibi pıt pıt birşeyler oluyor ama acaba kalbi mi diye de düşündüm bi an . O kadar yüzeyde değildir herhalde . Belki hissetmekten kastı oturup kalkarken ya da ani hareketteki kasılmalar batmalar da olabilir :anne: şaşkınım :dondurma: ekran resmini attım en altta yazıyor :bicak:

Eklentiler

• AA6D8A0D-11B5-4530-8C22-C3CB5E3A0C18.png
    AA6D8A0D-11B5-4530-8C22-C3CB5E3A0C18.png
    126 KB · Görüntüleme: 38
Anneciğinin el emeklerini güle oynaya eskitsin yumurcak ❤️ Ben de bişey hissetmiyorum , programda yazınca da şaşırdım . Elimi koydum kasığıma . Ya elimin içindeki damar atışı ya da karnımdan geçen bir damarın atışı gibi pıt pıt birşeyler oluyor ama acaba kalbi mi diye de düşündüm bi an . O kadar yüzeyde değildir herhalde . Belki hissetmekten kastı oturup kalkarken ya da ani hareketteki kasılmalar batmalar da olabilir :anne: şaşkınım :dondurma: ekran resmini attım en altta yazıyor :bicak:

Sağolasın..

ya evet öyle yazıyor programda ama şaşırmış herhalde :) normalde bilinçli hareket etmeye başlamışlar artık 10.haftada. ama o kadar minikler ki şu an bi yeşil zeytin boyutundaymış ve onun kıpırtısı da olsa olsa 2-3 cm olur onu da anlamayız herhalde.. kendilerini yaya yaya ata ata hareket ediyorlar ya çok komik :KK70: ben başkalarının aynı haftadaki ultrasonlara bakıyorum youtubedan oradan biliyorum.

Sağolasın..

ya evet öyle yazıyor programda ama şaşırmış herhalde :) normalde bilinçli hareket etmeye başlamışlar artık 10.haftada. ama o kadar minikler ki şu an bi yeşil zeytin boyutundaymış ve onun kıpırtısı da olsa olsa 2-3 cm olur onu da anlamayız herhalde.. kendilerini yaya yaya ata ata hareket ediyorlar ya çok komik :KK70: ben başkalarının aynı haftadaki ultrasonlara bakıyorum youtubedan oradan biliyorum.
Programa göre benim mucizem kiraz büyüklüğündeymiş şu an :21: Geçenlerde 6 aylık gebeliği olan bir arkadaşımla karşılaştık . Çok zor oturup kalkabiliyordu . Ama miniği kımıl kımıl olmuş maşallah nasıl hareketliydi :emir_bebek: Ben de ondan hevesliyim biranönce kımıldasın diye :anneadayı::KK200: ben de birazcık izleyim hazır aklıma getirmişken :KK200::KK49:

Benim gozumden uyku akiyor . progestan leyla yapiyor zaten gec bile kaldim :) cumleten iyi geceler :KK15:

Benim gozumden uyku akiyor . progestan leyla yapiyor zaten gec bile kaldim :) cumleten iyi geceler :KK15:
bendede uyku yok canım geçmişi okuyorum hep bilgi ediniyorum ilk olunca :anneadayı:progestan yat dio ama gerisi gelmio :KK70: sana da ii geceler :uykucu:

X