2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 19.haftada hissetmiştim kızımda o da seyirme gibi böyle pitpitpit

gunaydin kizlarr gecmisi okudumda besikler odalar masallah simdiden baslabilmis allahim hepimizinkini tamamina erdirsin insallah oda yapacak anneler kesinlikle anne yani besigi alin bende oda yaptim buyuk besik sifonyer dolabi bazasi ogluma bide anne yani besik almistim iyiki almisim oglum 21 aylik ama hala odasina koyamiyorum korkuyo zorlada olsa besige sigmaya cabaliyo yanimizda yatiyoama gercekten lazim yani cok rahat oluyomus insallah onu bebegime kullanicam tabi abisi izin verirse

Şimdi sen diyelim 1990 doğumuzun 3 ekliyorsun 1990-1993-1996 gibi esin diyelim 1986li ona da 1986-1990-1994 gibi ekliyorsun hamile kaldığın ay en son kimin hücresi yenilenmisse onun cinsiyetinde oluyormuş bebek
Eşim1978. Doğumlu Ben 1984 doğumluyum. Kasımda hamile kaldım. Bir bakarmısın canım beceremedim ben

Günaydın Kızlar. Uykusuz geceden merhaba gece 2ye kadar burun tıkanıklığından nefes alamadım. Yastığımı başlığa dayadım oturur gibi uyumaya çalıştım. Yine kalktım ara ara tıkanıp. En son 8de uyandım bidaha da uyuyamadım. Keşke grip olsam da aksa burnum yada temizleyebilsem.bendeki burun etlerini alerjik bişey tetikledi gene anlaşılan balon gibi şiştiler. Sanki tampon yapılmış gibi burnuma. Bugün doktor randevum var bakalım ne diyecek. Hamilelikte de östrojen hormonuna bağlı olarak burun etlerinde şişme oluyormuş belki de o yüzden tıkandım ben. Benim gibi olan var mı acaba??

gunaydin canim yalovada uzmanlarda filiz cigerim eder kadin dogumcu cok iyi tavsiye ederim

Günaydın kızlar ben de tüm gece uyuyamadm...
Bir de benim gibi ağzında tat olan var mı ne yesem agzimda inanılmaz bir tat oluyor ve geçmiyor midem bulanıyor hep sakiz da çözüm olmuyor artık var mı çözümü olan

Bilmiyorum ki ben bogaz kurulugundan sikayetciyim faranjitim o kadar cildirdi ki dun iki kere bogazim kanadi gece aglamaktan ne esimi uyuttum ne kendim uyudum

Kullandığım programda anne artık bebeğin hareketlerini hissedebilir diyor . 9+1 iz şu an Var mı kımıltı hisseden
Yok cnm bebek hareket eder de bu haftada hissetmek mümkün değil çünkü daha minnaciklar 15 16. Haftadan sonra hissedikmeye başlanır kişiden kişi ye değişir gerçi ama :)
Bilmiyorum ki ben bogaz kurulugundan sikayetciyim faranjitim o kadar cildirdi ki dun iki kere bogazim kanadi gece aglamaktan ne esimi uyuttum ne kendim uyudum
Canim cok geçmiş olsun bence bir doktora görün istersen daha çok ilerlemeden belki bir çözümü vardır
temmuz anneleri günaydın, ben cinsiyetini öğrendim oğlum olucakmış :)
Günaydın ne güzel bir haber gözünaydin
Kaçıncı haftadasn cnm maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…