2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde aynı biri sürekli zıplıyor diğeri sakindi, bizim kilo olayı biraz daha fazla olacak o belli bende henüz almadım ama göbek çıkıntım oldu bu hafta biraz. Kaç cm olmuş seninkiler? Benimkiler 4.5cm ikiside

Günaydın kızlar hayırlı cumalar....
Göbişler paylalılmış maşallah hepinize bnm göbeğim vardı ztn ama şimdi alt kısmı(kasıklar) sepsert üstte sertleşti eskisi gibi yağ değil önceden bebek deil o göbek derdim hamilemisn diyenlere şimdi artık resmen bebek göbek deil

@Kizilcik123 G Gaia 3 maşallah size göbüşler büyümüş :)

benimde büyüdü ama bu esnada 3 kilo aldım ben şaka gibi.. onunda etkisi vardır diyordum. Bir de ben minyon görüntülü olduğum için ve iç karnım sanırım dar şişiverdi :) kilo da 3 kilo aldığım gibi kaldım 15 gündür almıyorum sadece

Bende ogunlerimi azalticam artik. Yoksa kiyafet bulamicam kendine ❤

kızlar benimlede ilgilenin çatlaklar için soru sormuştum hamilelik hormonu bakın küsmek üzereyim

Maşallahh yaa hızla büyüyorlar sağlıkla kavuşalım hepimiz İnşallah canım.. çatlaklarla ilgili bi belirti yada değişim varmı canım vücudunda ?
amin cnm inş çatlaklarla alakalı herhangi bir şey yok cnm vücudum aynı ama tabi ilerde ne olur bilemem. Sende varmı

kızlar benimlede ilgilenin çatlaklar için soru sormuştum hamilelik hormonu bakın küsmek üzereyim

Ben cildiyeciye sordum, annende çatlak varsa mutlka çatlarsın yoksa sende pek çatlamazsın dedi. Krem sordum yurtdışında bi krem var ama türkiyede bulamazsın dedi. Önemli olan krem kullanmak değil masaj yapmakmış. Kremde masajla ugulandığı için zaten etki gösteriyormuş. Bol su ve masaj ☺ben lierac kullanmayı düiünüyorum dedim olur dedi.

Canım yaa ben daha başlamadım ama haftaya bio oil sürmeye başlayacağım birde aloe vera bitkisinin jelinden sürmeyi düşünüyorum.
canım çok sağol cevabın için :) yağlı kremler daha faydalıymış galiba nemlendiricilerin fazla etkisi olmuyormuş bende bitkisel yağ karışımına susam badem kayısı ve kakao yağlarını aynı miktarda bi şişede karıştırıp sürcekmişiz duş sonrası fenomen bi annenin sayfasında okumuştum reklam yapmıyordu marka ismi vermedi yani.. duştan çıkınca kaşınma oluyor karın ve belimde vücudum çok kuru İnşallah çatlamayız

Anladım ama susam ve badem yağı tüylenmeyi artırır diye korkuyorum ben. Hindistan cevizi yağıda sürenler var hatta bende aldım ama cesaret edemiyorum, ben tüp bebek tedavisinden sonra aşırı tüylendim zaten.

onlardada hiç motive edici bi konuşma yok canım :)) lierac mı mustela mı die bi konu vardı orda okumuştum kadının birisi ikiside fayda etmiyor hemde birsürü para yatırmaya rağmen demişti arkadaşı kullanmış ablası falan kullanmış.annemde ablamda çatlak var yazmış.arkonun yeşili varya klasik onu kullanmış dioki hemde 1 lira bol bol hep sürdüm sabah akşam hiç çatlağım olmadı.çünkü çok yağlı bi krem yazmış :) elim çatlayınca bi sürü krem sürerdim geçmezdi eşim hep ısrarla arko sür çok yağlı hemen düzeltio ben çatlayınca sürerdim hep derdi bi ara petrolde çalışmışta :) adam haklı sanırım

Son düzenleme:
Ben daha bir şey kullanmıyorum. Eczanedeki kadın mustela ve lierac'ın sample larını verdi. Ama daha denemedim. Genelde Lierac tercih ediliyor sanırım. Bir de cildi güneşten korumak için bir şeyler almamız lazım, hamilelik lekesi gibi bir şey oluyormuş. Benim tenim de çok açık ama onun için de daha almadım. Niyeyse çok üşeniyorum.

Göbüşlü hamişler çok tatlısınız maşallah size ve bebeklerinize bizede tabi.benim henüz çıkan bi Göbüşüm yok pantolonlar daralmaya başladı o ayrı henüz farkedemiyorum göbeğimi çünkü zaten Göbüşüm vardı. çok güzel anlar bunlar yaa maşalllah tütütütü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…