2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kuzum ona fazla takılma derim bunu kullanan anne doğumdan sonra hormonlar eski halini aldığı için geri dökülüyor dedi.aynen ara sıra hindistancevizi yağıda sürmüş birde arada argan yağı sürmüş.hem çatlak geçmez ama tüyler 1 2 epilasyonla azalıyor

3 aydan önce başlanması gerekmiş canım çatlaklar için bende bu aralar başlıcam önlemini alalımda çatlarsada en azından krem sürmedim falan die kızmayalım kendimize :)

Badem yağı surme canım ya tüyleri güçlendirir ben kakao yağı ve Hindistan cevizi yağı kullanıyorum. Vücuduma da bebe yağı.

kızlarrr instada bir yorum anne olan bi kullanıcı lierac vs hepsi para tuzağı yazmış annemde çatlaklar bir sürü.ben sadecr badem kakao karışım sürdüm göbeğime ve tek çatlağım olmadı.fakat kalçalarıma sürmeyi akıl edemediğim için kalçalarımda oldu yazmış.duştada bebeyağı kullanmış.sanırım doğal yağlar daha faydalı.. deriye esneklik kazandırmak açısından.. sizlerede bir fikir olsun die yazım dedim

Badem yağı surme canım ya tüyleri güçlendirir ben kakao yağı ve Hindistan cevizi yağı kullanıyorum. Vücuduma da bebe yağı.
o zaman sadece susam kakao ve kayısı yapayım canım 3 ü de yeterli olur heralde :) artı olarak hindistancevizi de sürcem yeter sanırım

Çatlak oluşumunu engellemek için dışardan takviyelerden önce mutlaka bol su tüketmek gerekiyormuş. Vücudun susuz kalmaması çok önemli. Sonrasında kullanılan kremin markasının pek de bir önemi Yok, doğal yağlar, bebe yağı, nemlendiriciler( tabi paraben içermemesine dikkat etmek gerekiyor) zaten mustela ve lierac bu yüzden en çok tercih edilen. Ben arkadaşlarımla görüştüm, lierac kullandım ama çatladım diyen de var, çok dikkat etmedim çatlamadım diyen de... sanırım biraz kalıtsal, annemin Yok hiç çatlağı, sonucu ben de merak ediyorum... ben de lierac ya da mustela alıcaktım ama vazgeçtim. Parabensiz bol nem veren nemlendiricileri araştırıp onlara bakıcam fiyat/ kalite dengesi kurarak... şimdilik de bebe yağı

kizlar sekeri yuksek cikan varmi erken ogrenen ben aksine kilo veriyorum diyet yuzunden gerci isimede gelio ama cocuk besleniomudur sorusu var jep
Cnm bnm de açlık şekerim yüksek çıktı diyet yapıyorum ekmek makarna pilav ve tatlı kesinlikle yasak Dr a bnde senin gbi söyledim yasak olmayann gıdalardan az ama sık sık yersen bişi olmaz dedi önmli olan aç bırakmamak kendini dedi bnde kusma yok ama diyettn dolayı hızla zayıflıyorm..

C cigdemmm26 Canım buhar makinesi edindin mi ? Ya da bi çözüm bulabildin mi ?

Canım bi arkadaşta varmış buhar makinesi getireyim sana dedi. Deniycem bakalım. Ama zararı da çok diyen var. Buhar olduğu için havadaki toz zerrecikleri asılı kalıyormuş. Yada soğuı buhar odayı soğutuyor sıcak buhar da bakteri sayısını arttırıyormuş. Arada kaldım resmen. Şuan sık sık havalandırma ve geceleri peteğe ıslak havlu koyuyorum. Yastığımı da yüksek yaptım. Yarın doktor randevum var anlatıcam bakalım durumu ne diyecek bilmiyorum canım. Sende de var mı Burun tıkanıklığı ?

canım benim ki geç döllenme, sat 18 ekim ama bdt: 08.08.2018 olarak güncellendi, yaş 33, konyadayım, 2. bebek olacak kısmetse, kese ve yolc sac 5. haftada görüldü, kalp atışı için haftaya gideceğiz, konya başkent üniversitesi hastanesine gidiyorum.

Kizlar benim gibi burda kuru havadan sikayetci arkadaslar vardi .Buhar makinesi almis esim cok mutlu oldum .Sinbo nun soguk buhar makinesi 120 tl ye almis internette 90 a kadar düşüyor belki bakmaz istersiniz ustunde bebek fotosu olan

Ayy bendim şikayetçi olanlardan biri canım. Buhar makinesi varmış arkadaşta Sinbo nun dedi getirecek bakalım bana. Soğuk buhar odayı soğutmadı mı peki öyle yazmışlar nette?yada buhar ayarı yok mu acaba kendimiz ayarlamak istesek?

maşallah iyi büyümüşler. Benim kocam 2 metre bende 175 o yüzden doktor normal dedi ama bize göre normal sanırım.

hey maşallah boylar ne kadar uzunmuş :) bende sizin bebekler biraz uzun gibi diyecektim ama anlamadığımdan karışmım dedim demekki anne baba ya çekmişler :)

Anldm cnm inşallah kalp atışını da duyduktan sonra haber ver yazalm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…