2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar gobegim bu şekilde kahvaltı yapmadım kilo almadım. Akşama doğru daha da büyüyor. Artık pantolonlarim karnıma baskı yapıyor çok rahatsız oluyorum üst düğme açık dolaşıyorum. Ablamın da bu sekildeymis tek bebek ama ikiz bebek gibi karnı varmış ne kadar krem sürse de 9. ay catlamis. Benim de kaşintilarim var :110:
Bende de buna benzer şekilde akşama doğru bende de biraz daha büyük oluyor şimdi yatakday im kalkınca ben de çeker atarım , hatta herkes atsın bakalım kimin göbeği ne kadar çıkmış :anneadayı:

NasilYarDiyeyim NasilYarDiyeyim senin o göbüşünü sevsinler maşallah... benimde aslında gündüz hiç yok gibi ama akşam sanırsın 6 aylık neden öyle oluyo anlamıyorum ya

RYSA RYSA parfüm, kolonya kokularından bende nefret ediyorum yaaa herşey ne kadar iğrenç kokuyor

G Gaia 3 ya normalde bende tek şeker atarak içerdim şimdi şekerli de olsa şekersiz de olsa sadece 1 yudum ikinci öldürsen gitmiyo boğazımdan

Maşallah sizee:KK200: kocaman olmuşlar. Eğer devlette calisiyorsan rapor hakların yılbaşında yenileniyor canım rahatlıkla 40 güne kadar rapor alabilirsin. Ben de nihayet pazartesi çalışmaya baslicam ama masa başı değil isim kaç saat dayanabilecegim hakkında en ufak fikrim yok.
Devlette değilim canım hatta özelinde özeli iş kanunu hak getire ofisteyim yani rapor getirmezsem zaten maaşım kesiliyor doktor kontrolüne bile o şekilde çıkıyorum. Seninde işin zor yani ben otururken bile zorlanıyorum sana Allah yardım etsin.

Kızlarr bu da benim kocaman göbeğim :KK54:

Ben daha 6. haftada pantolonlarımı düğmesi açık zor giyiyordum, o zamandan beri tayt giyiyorum hatta şuy an hamile taytı giyoyorum yoksa çok bunaltıyo beni her kıyafet. Atletim bile sıkı ise eğer daralıyorum :olamaz:
Bir de sadece göbeğim değil komple büyüyorum sanki :KK48: Basenlerim ve üst baldırım da genişledi

Eklentiler

• UNTITLED-1.png
    UNTITLED-1.png
    128,4 KB · Görüntüleme: 118
Aşırı bulantısı olanlarda çıkıyor yani vücudun susuz kalmış demek , çok mu kusuyorsun ? Bulantinin şiddetini o ketondan anlıyorlar ve yatış veriyorlar hemen serumlar falan takılıyor , ne yaptılar sana , hastaneye yatirdilar mi ?

Yok ben tahlil yapmstm sonuclarnda gordm pozitif diye. Ondan sordm evet kusuyorum

Ben daha 6. haftada pantolonlarımı düğmesi açık zor giyiyordum, o zamandan beri tayt giyiyorum hatta şuy an hamile taytı giyoyorum yoksa çok bunaltıyo beni her kıyafet. Atletim bile sıkı ise eğer daralıyorum :olamaz:
Bir de sadece göbeğim değil komple büyüyorum sanki :KK48: Basenlerim ve üst baldırım da genişledi

bende sanırım sen gibiyim ama hala pantalonlarımın üst düğmesi açık giyebiliyorum ama sanırım 2 haftaya kadar onları da giyemicem ama şuna da seviniyorum hala 36 bedene sığıyorum... basenlerin genişlediğini nasıl anlıyorsunuz ya

bende sanırım sen gibiyim ama hala pantalonlarımın üst düğmesi açık giyebiliyorum ama sanırım 2 haftaya kadar onları da giyemicem ama şuna da seviniyorum hala 36 bedene sığıyorum... basenlerin genişlediğini nasıl anlıyorsunuz ya

6. Haftadan beri her hafta eşim fotoğraflarımı çekiyor böyle , ordan biliyorum :)

Son aylar elbette alinir da ben ilk bastan alinca bi cöküs yaşadım canim..
Aynen bende, birde ikiz gebelik olunca daha fazla kilo alırım son aylarda. O yüzden baştan sıkı tutayım dedim ama bende 3 kiloyu şimdiden almışım Doktor bir karnıma baktı bi bana ve sonunda: hamilelik bir hastalık değil, normal hayatını yaşa. kussanda yemek için zorlama kendini. İlerleyen günlerde zaten kilo alırsın:hamarat: dedi Yani yeme evladım yeme kızım demek istedi

Ben de lazer yaptırıyordum hamilelikten sonra iyice Can'ım yanmaya başladı dayanamaz oldum.Ağda daha da can yaktı.Bacaklarımı falan hadi ayda bir zar zor Ağdayla alırım ama,genital bölgeyi şu an için riske atamam.Ben de mecbur ertelemeyi düşünüyorum.
Benim acı eşiğim yüksektir kol bacak neyse de işte özel bölge için o kadar acı çekmişken şimdi beter bir hale getirmeyi de gözüm yemiyor acıkcası .. Arada kaldım . Bugün gidip bi deneyeceğim :KK17:

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza sata göre 7+4 ama kan sonucuna göre 5 haftalıgim doktora gittim keseyı gördü ama bebeği görmedi salı günü tekrar çağırdılar var mı aynı durum da olan
Hayirli olsun. Ağustos annelerinde henüz bebeği gormemis çok kişi vardır sanırım. Burdakilerin haftası ileri olduğu için hepimiz bebeği de gördük kalp atışını da duyduk. Senin muhtemelen geç döllenme olmuş canını sıkma bir iki haftaya görürsün bebeğini.

Kızlar gobegim bu şekilde kahvaltı yapmadım kilo almadım. Akşama doğru daha da büyüyor. Artık pantolonlarim karnıma baskı yapıyor çok rahatsız oluyorum üst düğme açık dolaşıyorum. Ablamın da bu sekildeymis tek bebek ama ikiz bebek gibi karnı varmış ne kadar krem sürse de 9. ay catlamis. Benim de kaşintilarim var :110:

Ayy maşallah size G Gaia 3 ikinizde 11. Haftaya göre spüpersiniz. Ben daha 8. Haftada can simitlerim ve basenlerimleyim Üstelik pantolonlarıma da sığamıyorum. Sağlıklakalın :anneadayı:

Ayy ayy ayy maşallah ❤️ Kaşıntıların varsa ihmal etme canım . Eğer ten yapın esnek değilse (benim gibi) mutlaka çatlaklar olur ama en aza indirmiş olursun .. Gerçi rahatsız olmayanlarda var o görüntüden . Benim de göbük şişti gidiyor . Ben kesin doğuma kadar plates topuna dönüşeceğimmmm :KK49:

maşallah kendini belli etmeye başlamış baya ama sizde zayıfsınız görünüşe göre :)

:anneadayı: Maşallahhhhh büyüyor evlatlar :KK200:

maşallah sizinde bebiş kendini belli etmiş :) sizde zayıfsınız ama ondan böyle belli :) kızmı sizin bebek gördüğüm kadarıyla ve anlattığınıza göre bana kız gibi geldi :)

Yok ben tahlil yapmstm sonuclarnda gordm pozitif diye. Ondan sordm evet kusuyorum
Vücudunu susuz bırakma bulantin olduğu için su icemiyorsundur bu yüzden sağlık ocağı ve ya acile git tahlil sonucunu göster sana serum taksinlar bulantilarin geçene kadar ara ara öyle serum taktir içine b vitamini ve bulantiya iyi gelen ilaçlar koyuyorlar serumun baya enerjik olursun kendini iyi hissedersin

Ben de dün gittim gördüm benim minikleri. Biri sürekli hareket halinde, dönüyor fln, diğeri ise çok çok az hareket etti. daha doğmadan mizaçları farklılıklarını göstermeye başladı :) Ben daha hiç kilo almadım ama bu haftadan itibaren almaya başlarsın dedi doktor. İnternette ikiz annelerinin günlüklerini okuyorum da ne kdr geç almaya başlarsam o kdr iyi zaten biraz gözüm korktu.

X