2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Öyle yapcam Can'ım eşim bırakıp geleyim Dedi ama denetleme hazırlığından eve bile gelemiyor.Araba var ama başım dönüyor.2 düşük olunca korkuyorlar şimdi yalnız bırakmaya.Poşet falan alırım artık mecbur.Uyursam da iyi olur valla Zaman geçer
Allah yardımcın olsun canım zor olacak biraz ama dönüşte eşinle beraber bulantısız rahat eğlenceli bir şekilde döneceksiniz inşallah yolüstü farklı yerlerden bebek eşyaları falan alırsınız baya eğlenceli olur :KK60:

Kizlar benim hala sabit gittiğim doktor yok...
Izmirdryim.
Ozel su hospitale gidicem.
Cinarliya gitmek istiyodum aslinsa..
10 . Haftada cinsiyeti ogrenmeniz beni sasirttii
Bende sonunda buldum üniversite bıraktım riskli gebelik uzmanımla devam kararı aldım erkek bebek belli ediyormuş canım benim 2 hafta sonra 13. Hafta olucam o zaman kesinleşir dedi doktorum

Bende sonunda buldum üniversite bıraktım riskli gebelik uzmanımla devam kararı aldım erkek bebek belli ediyormuş canım benim 2 hafta sonra 13. Hafta olucam o zaman kesinleşir dedi doktorum
Canim ben kontrole gittim..
Ama bir sikinti yok dediler...
Bende uni ogrencisiyim. Bi hafta sonra sinavlarim basliyor...

Bende surekli yatma istegi icerisindeyim...
Yerimden kalkmak bile eziyet olarak geliyor..
Haftaya çarşamba kontrole gidecegim..
Bakalim belli olacak mi

Canim ben kontrole gittim..
Ama bir sikinti yok dediler...
Bende uni ogrencisiyim. Bi hafta sonra sinavlarim basliyor...

Bende surekli yatma istegi icerisindeyim...
Yerimden kalkmak bile eziyet olarak geliyor..
Haftaya çarşamba kontrole gidecegim..
Bakalim belli olacak mi
Allah kolaylık versin hamile halinle okula ve sınavlara gireceksin kesin belli olur canım

Allah kolaylık versin hamile halinle okula ve sınavlara gireceksin kesin belli olur canım
Ay insallah
Gerçi bebegin dogumuna yakin alışveriş yapmayi düşünüyorum burda cok kisi yazmis.. fazla alip kullanilamamis falan...
Bilmiyorum birse ilk bebisimmmm..

Aynen.. insallah su uc haftayi atlatirim.. bir bucuk ay keyfime bakarimmm insallahhhh

Ay insallah
Gerçi bebegin dogumuna yakin alışveriş yapmayi düşünüyorum burda cok kisi yazmis.. fazla alip kullanilamamis falan...
Bilmiyorum birse ilk bebisimmmm..

Aynen.. insallah su uc haftayi atlatirim.. bir bucuk ay keyfime bakarimmm insallahhhh
Bende öyle yapıcam son aylarda alışverişi Yeni şeyler çıkar gözümüz onlarda kalır sağlıklı ilerlesinde aceleye gerek Yok

Bende kalayım dicem ama eve market malzemelerini alıp yukarı Nasıl taşırım onları düşünüyorum.Benim eşim 3.5 aylığına gidiyor.Telefonla da ulaşım olmayacak.
Allah yardımcın olsun canım benim eşimde asker ve 2 ay önce göreve gitti ve daha 4 ay daha gelemeyecek ama su var evindeki kadar hic bir yerde rahat edilmiyor ama yalnız kalınca da insanın hepten psikolojisi bozuluyor hakkında hayırlısı olsun inşallah

Doğumda hastane daha önemli diye düşünüyorum ben .. Sonuçta doktor doğumda olsa da işi gerçekleştiren ebeler oluyor❤️
Teşekkür ederim :KK39: normal doğumda olsa kendisi giriyor doktorum. Hastanede yenidoğan ünitesi varmış. İlk aklıma o geldi benimde olurda ihtiyaç duyarsak diye. Doktorla bir senedir her ay görüştüğümüzden bir bağ oluştu aramızda. Ona karşı bir sorumluluk hissediyorum nedense. En çok ondan arada kaldım. Keşke bir hastane alternatifim daha olsaydı.

Allah yardımcın olsun canım benim eşimde asker ve 2 ay önce göreve gitti ve daha 4 ay daha gelemeyecek ama su var evindeki kadar hic bir yerde rahat edilmiyor ama yalnız kalınca da insanın hepten psikolojisi bozuluyor hakkında hayırlısı olsun inşallah
Evimdeki gibi olmaz tabiki ama genç kızki odamda kalıcam gittiğimde dolaplarım yatağım duruyor.Babannemde ben bakarım sana gel diyor.Yemekleri odama kadar getiriyordu hamile değilken bile.Burda kahvaltı yemek yapamıyorum tiksiniyorum.En azından hazır yerim orda diye düşündüm.

Evimdeki gibi olmaz tabiki ama genç kızki odamda kalıcam gittiğimde dolaplarım yatağım duruyor.Babannemde ben bakarım sana gel diyor.Yemekleri odama kadar getiriyordu hamile değilken bile.Burda kahvaltı yemek yapamıyorum tiksiniyorum.En azından hazır yerim orda diye düşündüm.
O zaman iyi gerçi hayırlısı olsun kendine ve bebişine dikkat et :emir_bebek:

X