2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba. Size bir şey danışacağım. Çok kararsız kaldım. Ben tüp bebekle hamile kaldım. Tedavimi yapan doktorun özel muayenesi vardı ona gidiyorduk. Çok sevimli babacan biri. Her anlamda aileyi düşünüyor. Ancak doğum için iki hastaneyle anlaşması var. İzmirde olanlar az çok bilir. Kent ve çınarlı. Kentte doğum 10bini buluyor maddi olarak çok geldi bana. Çınarlı ise pek içime sinmedi hastane havasını alamadım sanki tıp merkezi mi. Sizce doğumda doktor mu hastane mi önemli? Çok erken bunları düşünmek için ama başka bir doktora gideceksen şu zamanda başlayıp takibimi onun yapmasını isterim.
Canım kesinlikle önemli olan doktor hiç düşünme gerekli ortamı doktor oluşturacaktır zaten sizin için. Çınarlı da Doğum yapan çok tanıdığım var gayet memnunlardı

Benim 2. gebeliğim. İlkinde de şimdikinde de 1 kez bile midem bulanmadı:) Doktorlar bulantıyı sempatik göstermek için böyle bişey söylüyorlar bence. Hiç merak edilecek bişi yok.
Maşallah sana canım bulantısız hamilelik kim bilir ne güzeldir :halay:

Kızlar lavaboya çıktım bir de ne göreyim taze kan geldi ödüm koptu hemen doktoru aradım yanına gittim çok şükür bebeğim iyi her şey yolunda kanama alanı da yok çok yürüdüm bugün ondan mi oldu acaba anlamadım ha bir de agdaya gittim orda çok ksildim agridan ondan mi bilmiyorum ama ömrümden ömür gitti daha sabah görmüştüm kuzumu aklım çıktı
Canim dikkat et lutfen normal olan seyler bile kanamaya sebep oluyor .Benim ilk kanamamda evin icinde cok dolasmistim esim temizlik yaparken icime sinmeyip pesinde dönmüştüm bir ona bagladim bir de cok yedigim ananasa .

Kızlar bu 7 haftalık görüntü.doktor bu hafta erkek dedi.sizin toeriye uyuyor mu?

Eklentiler

• IMG_20171214_174143.jpg
    IMG_20171214_174143.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 66
kızlar selam ben de geldim..bilenlere bir sorum var: gebelik takibini özel klinik doktoruna yaptıran çalışan anneler gerektiği takdirde doğum sonrası rapor alma durumunu nasıl hallediyor? özel mauyene doktorlarının verdiği raporları işyerleri kabul etmiyor.
Benim ilk haftalar gittiğim doktor özeldi SGK ile anlaşması olmadığı için çalıştığım kurum raporunu kabul etmiyor. SGK ile anlaşmalı biryerden alman gerekli

Maşallah sana canım bulantısız hamilelik kim bilir ne güzeldir :halay:
Teşekkür ederim:) Ben evlenmeden önce hamile kalındığında insanın midesi bulanır başı döner diye kendimi şartlamışım :) olmayınca üzüldüm desem yeri :) Zaten 9 yıl sonra ilk bebeğime kavuştum:nazar: Annemde ve kız kardeşimde de bulantı vs olmamış. Herhalde genetik:KK200::anneadayı:

Teşekkür ederim:) Ben evlenmeden önce hamile kalındığında insanın midesi bulanır başı döner diye kendimi şartlamışım :) olmayınca üzüldüm desem yeri :) Zaten 9 yıl sonra ilk bebeğime kavuştum:nazar: Annemde ve kız kardeşimde de bulantı vs olmamış. Herhalde genetik:KK200::anneadayı:

ebe bana hormon yüksekliğiyle alakalı olduğunu söylemişti ,benim hormonlarım normaldi çok yüksek değildi bulantım olmadı ,ebe de zaten senin olmaz hormonların düşük dedi ..

Aman hiç üzülme bulantıyı tavsiye etmiyorum zaten :KK70:benimse ilk gebeliğimde 2-3hafta bulantı olmamıştı herhalde olmayacak demiştim ki bir geldi pir geldi :KK70: bu seferkinde hemen başladı bulantı sağolsun hiç vakit kaybetmedi, ama artık yüzüp yüzüp kuyruğuna geldim inşallah az kaldı, bir de sağ salim kucağımıza alsak inşallah ondan sonra gelsin uykusuz geceler :anne:

Ben 1 hafta sonra ilk önce 3 saat 40 dakikalık hemen ardından da 1 saatlik uçuş yapıcam. Bendeki korkuyu anlatamam :) Doktorum seyahatten 1 gün önce progesteron iğne yapacak. Ankara'ya varınca da yaptırmamı istedi. İğne koruyacak bebeği diye düşünüyorum. Çünkü cidden basınç kötü.
Evet bende tedirginim henüz belli değil ama gidersek diye düşünürken bile kasıyorum

Canım hastaneye gidemedim ki daha, gidince yazacağım insallah, sadece keseyi gördüm 5 haftalıkken =)

Canım riskli gebelik mi senin ağda ve yürüyüş olabilir aman dikkat et doktor tam olarak ne söyledi
Yok cnm çok şükür risk yok gebeliğin başından beri her şey yolunda
Yürüyüşe bağladı cnm çok yürüme en azından 12.haftaya kadar dinlen dedi agdayi söyleyemedm cekindim
Canim dikkat et lutfen normal olan seyler bile kanamaya sebep oluyor .Benim ilk kanamamda evin icinde cok dolasmistim esim temizlik yaparken icime sinmeyip pesinde dönmüştüm bir ona bagladim bir de cok yedigim ananasa .
Evet cnm haklısın ben bebegimi gördüm sevinçten bir de kendimi iyi hissediyordum kızımla çıkmıştım dolaşıriz biraz dedim bit daha yapmam ama

Yok cnm çok şükür risk yok gebeliğin başından beri her şey yolunda
Yürüyüşe bağladı cnm çok yürüme en azından 12.haftaya kadar dinlen dedi agdayi söyleyemedm cekindim

Evet cnm haklısın ben bebegimi gördüm sevinçten bir de kendimi iyi hissediyordum kızımla çıkmıştım dolaşıriz biraz dedim bit daha yapmam ama
Bugun ben de okula yuruyerek gitmek zorunda kaldim cok yoruldum

Evet bulantılar geldiğinden beri kasık agrilarim da geri geldi biraz huzursuz ediyor insanı kasık ağrıları , gitmesen olmaz mı uzak yola erteleyemez misin çok zor olacaktır bu halinle :KK43:
Keşke dursam ama eşim gidiyor göreve bırakamam seni böyle yalnız dedi.Eşim gidicek kontrolden sonra ben kendim gidicem zaten taa 10 saat.Belki ilaç verir doktor.

Keşke dursam ama eşim gidiyor göreve bırakamam seni böyle yalnız dedi.Eşim gidicek kontrolden sonra ben kendim gidicem zaten taa 10 saat.Belki ilaç verir doktor.
Canım eşin asker mi benimde küçük oğluma hamileyken eşim 20 günlük 1 aylık görevlere gidiyordu ama ben kalıyordum evde üstelik 3 yaşında oğlumla birlikte zor oluyordu ama gerçekten kendi evimde daha rahattım kimse gelmesin ben böyle iyiyim diyordum

Canım yaşım 33 oldu 18 yaşında bile giren insanlar var menopoza bu biraz genetik sanırım benim ablam 40 yaşında 2. Çoçuğunu doğurdu düşün canım eğer imkanın varsa burada ismi geçiyor erbil yağmur olması lazım yumurta rezevri düşük hastalarda olumlu sonuçlar alıyor onu araştır zaten en son görüştüğüm Prof. Periantoloji yani riskli gebelik uzmanı şunu dedi rahim zarar görürse asla hamile kalamazsın buna yumurta donasyonuda dahil dedi aman dikkat et rahmini herkese elletme
allahim hayirlisini nasip etsin insAllah baklaim icabina bakicam
Kızlar bu 7 haftalık görüntü.doktor bu hafta erkek dedi.sizin toeriye uyuyor mu?
erkek dedigi resim yokmu

X