2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yaptırmayı neden istemiyorsunuz? Sakıncalı bi durum değil bildiğim kadarıyla.
Testin yanılma payı çok fazla down sendromlu diyipte sapasağlam doğan bebekleri çok gördüm ve duydum Allahtan gelene sual olunmaz Rabbimden ne gelirse başımızın üstnde yeri var. O yanılma payını göze alarak 9 ayı kendimede bebeğimede zehir etmek istemiyorm

Keşke dursam ama eşim gidiyor göreve bırakamam seni böyle yalnız dedi.Eşim gidicek kontrolden sonra ben kendim gidicem zaten taa 10 saat.Belki ilaç verir doktor.
Allah yardımcın olsun canım, evet mutlaka sor doktora bir ilaç versin genellikle uyku yapıyor bulantı ilaçları yolun çoğunu uyursun, yanına da koyu renkli poşet al ne olur ne olmaz bir de uyuduğun için yanına değerli bir şey alma ne fazla para ne ziynet eşyası paranı da iç cebine falan koy

Ben özelden msj attım ama gelmedi me yaş 26 istanbul kalp için doktora gitmedim daha

Canım eşin asker mi benimde küçük oğluma hamileyken eşim 20 günlük 1 aylık görevlere gidiyordu ama ben kalıyordum evde üstelik 3 yaşında oğlumla birlikte zor oluyordu ama gerçekten kendi evimde daha rahattım kimse gelmesin ben böyle iyiyim diyordum
Bende kalayım dicem ama eve market malzemelerini alıp yukarı Nasıl taşırım onları düşünüyorum.Benim eşim 3.5 aylığına gidiyor.Telefonla da ulaşım olmayacak.

K koprulu Bu arada birde birşey daha eklemek istiyorum hastanenin önemli olduğu noktalardan biri de yenidoğan yoğun bakımı .. Allah korusun olmasın ama aksi bir durumda sevk vs çok yıpratıcı oluyor ❤️ Her durumda her ikiside önemli tabii ❤️

Kızlar cevap verenlere cok teşekkür ederim insan herseyı kafaya takıyor bide kaybı olunca ıkı katı oluyor bu durum maalesef :KK43: İnş Rabbim korusun hepsini

Bende erkek hissediyorum canim tabi sağlıklı olsunlar hiç farketmez. Bu arada senin adına çok sevindim bence bebegin sağlıkli doğacak hiç canini sıkma benim kuzenimde çok ağır ilaçlar kullaniyodu hamileliginide geç farketti her doktor bu bebek özürlü olur aldir dedi hiç olumlu konuşan olmadı ama sağlıklı cin gibi oğlu oldu. Seninkide öyle olacak hiç canini sıkma
Sağol canım inşallah Benim bebişte öyle hepimizin öyle olsun

Allah yardımcın olsun canım, evet mutlaka sor doktora bir ilaç versin genellikle uyku yapıyor bulantı ilaçları yolun çoğunu uyursun, yanına da koyu renkli poşet al ne olur ne olmaz bir de uyuduğun için yanına değerli bir şey alma ne fazla para ne ziynet eşyası paranı da iç cebine falan koy
Öyle yapcam Can'ım eşim bırakıp geleyim Dedi ama denetleme hazırlığından eve bile gelemiyor.Araba var ama başım dönüyor.2 düşük olunca korkuyorlar şimdi yalnız bırakmaya.Poşet falan alırım artık mecbur.Uyursam da iyi olur valla Zaman geçer

Yok cnm çok şükür risk yok gebeliğin başından beri her şey yolunda
Yürüyüşe bağladı cnm çok yürüme en azından 12.haftaya kadar dinlen dedi agdayi söyleyemedm cekindim

Evet cnm haklısın ben bebegimi gördüm sevinçten bir de kendimi iyi hissediyordum kızımla çıkmıştım dolaşıriz biraz dedim bit daha yapmam ama
Ben bir yerde okudum ağdalı özellikle Doğuma yakın yaptırınca kasları açıyormuş diye canım aman dikkat et

X