2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese günaydın mutlu haftalar olsun inşallah. Kizimdayken 6 ay sabah akşam kusmuştum ama şimdi ya daha başlamadı ya da olmayacak:nazar:5+0 ken keseyi gördük 2 akgün sonra ağrıdan gidince dr kese 14 mm olmus dedi cumaya gelin kalp atisini duyariz dedi. O zaman 6+2 olucam sizce de duyulur mu kızlar :dua:

Normalde uzun yurumuyordum onu alalım bunu alalım derken o kadar vakit geçti Dr um da uyarmadi inş bişey olmamıştır korktum şimdi
Canim bişey olmamıştır korkma ama bir dahakine dikkatli ol dinlene dinlene yürü yürümen gerekiyorsa ben de geçen hafta AVM ye gittim kıyafetlerim sıkmaya başladı gobekten ama hiç dolasamadim hemen yoruldum kasiklarim ağrıdı biraz erteledim ama isyer istemez alışveriş yapmamız lazım ayakta duracaz yani ama dikkat edelim dinlenelim sürekli ayprensesinin dediği gibi 3 saat çok fazla
gunaydin guzel tazecik annelerr:nazar: yahu bn bugunde heyecandan uyuyamadim allah izin verirse insallah 1bucukta doktra gidicem allahim insallah guzel haberlerle donebilmemi nasip etsin bnm gibi kontrole gidecek herkese allahim guzel haberler alabilmemizi nasip etsin insallah AMIN
Günaydın cnm güzel haberlerini bekliyoruz
Günaydınlar herkese,

Bu sabah kalktığımda sağ kasığımda biraz ağrı vardı, sonra işe geldiğimde farkettim ki sıvı, biraz fazla akıntım olmuş. çamaşırıma ve taytıma bulaşmış hatta :KK43: ilk kez bu şekilde bir akıntım oldu, hiç buna benzer birşey yaşayan var mı aranızda :110:
Bu konu hakkında bilgim yok cnm doktorunu ara sor istersen için rahatlar hem
@GurbetGuzeli canım doktordan sonra bize de haber ver seni çok merak ediyorum
ayprensesii ayprensesii nedense benjm de hala umudum var içimdeki ses bebek iyi diyor hep inşallah güzel haberlerle gelirsin cnm inşallah umudumuz boş değildir

Herkese günaydın mutlu haftalar olsun inşallah. Kizimdayken 6 ay sabah akşam kusmuştum ama şimdi ya daha başlamadı ya da olmayacak:nazar:5+0 ken keseyi gördük 2 akgün sonra ağrıdan gidince dr kese 14 mm olmus dedi cumaya gelin kalp atisini duyariz dedi. O zaman 6+2 olucam sizce de duyulur mu kızlar :dua:

Günaydın cnm kendine nazar değdirme kuzum inşallah öyle devam eder hiç yaşamassn güzel bir hamilelik geçirirsin ben Dé senin haftada öyle diyordum hatta doktor bulantı var mı demişti yok ya sabah aç karna su bile içiyorum turp gibiyim doktor bey demişti ne olduysa ondan sonra oldu tok karna bile su icemiyorum simdi:63::halay:

Günaydın kızlar kanamasiz mutlu haberler alacağımız bir gün olsun inşallah :)
Bulantım azalacagina günden güne artıyor olsun çok şükür bebeğim bana korkma ben iyiyim anne diyor herhalde :KK200:
Hiç Bişey den şikayet etmicem ne kilodan ne kusmadan dün kahverengi akinti görünce aklım çıktı kilo verilir kusmalar da biter ne yapalım yani sağlıklı olsunlar da :emir_bebek::anneadayı::nazar:

günaydın kızlar 6+4 üz kalbinide 6+1 de duyduk çok şükür ❤ yoğun tempoda ayak üstü çalışıyorum.. meleğimin olduğu yer ara ara yerden bişi alırken ve yatarken dönerken falan ara kasılır gibi bi acıma oluyor.sizdede oluyormu yada oldumu bunlar
Cnm korkma buyuyor damarlar falan kanama falan yoksa bısey olmaz inş merak etme herkeste oluyor bu tür ağrılar

Günaydın kızlar mutlu haftalar inşallah bugun dra gidenler güzel haberler verirler
Uyanamıyorum.... c.tesi pazae gün içinde uyumadım ondannı bilmem kalkamıyorum yataktn..

Günaydınlar herkese,

Bu sabah kalktığımda sağ kasığımda biraz ağrı vardı, sonra işe geldiğimde farkettim ki sıvı, biraz fazla akıntım olmuş. çamaşırıma ve taytıma bulaşmış hatta :KK43: ilk kez bu şekilde bir akıntım oldu, hiç buna benzer birşey yaşayan var mı aranızda :110:
Bnmde oldu cnm renksiz bi su ama şekerli su gibi katı leke bıraktı eşortmanımda progetan ilacındandıe yada akıntının yoğunluğu hamilelikten değişmiştir die tahmin ettm

günaydın kızlar 6+4 üz kalbinide 6+1 de duyduk çok şükür ❤ yoğun tempoda ayak üstü çalışıyorum.. meleğimin olduğu yer ara ara yerden bişi alırken ve yatarken dönerken falan ara kasılır gibi bi acıma oluyor.sizdede oluyormu yada oldumu bunlar
Gözün aydın canım maşallah , olmaz mı her türlü pozisyon değişikliğinde anı hareket ettiğinde eğilip kalktığında oluyor öyle ağrılar çünkü artık karnında önceden olmayan yeni bir şey var ve ben burdayım diyor o ağrılar acılar olmasa kendini nasıl hissettirecek sana annesi ☺️

Kızlar cumartesi de gittim artık çok afedersiniz 3 kilo vermişim kurmaktan dr yavlvardim bulantı ilacı verin olucem dayanamıyorum su dahi icemiyorum die vermedi bulantilari benim gibi olan var mi yaa ne zaman geçer bu bulantı

Kızlar cumartesi de gittim artık çok afedersiniz 3 kilo vermişim kurmaktan dr yavlvardim bulantı ilacı verin olucem dayanamıyorum su dahi icemiyorum die vermedi bulantilari benim gibi olan var mi yaa ne zaman geçer bu bulantı
Olmaz mı en çok bulantıları olanlardan biri benim , bende hem migren hem de gastrit var bulantım zamanı onlar da tetikleniyor TV bakarken bile görüntünün sık sık değişmesi ışık yüksek ses her şey midemi bulandırıyor yemeklerden bahsetmiyorum bile yalnız 9.haftada bı tık azaldı gibi yani bundan sonra azalmaya doğru gidecek diye tahmin ediyorum , biraz daha sık dişini başka çaresi yok çekmemiz lazım maalesef , yeter ki başka sıkıntı olmasın yeter ki bebeklerimiz saglikli olsunlar nasılsa bu bulantıları hep çekecek değiliz ya yakın zamanda geçecek ondan sonra bütün gün internette beşik bak bebek arabası bak kıyafet bak gibi şeyler meşgul edecek bizi inşallah

canım ben 6+1 de duydum çok şükür duyulur bence❤

Cnm korkma buyuyor damarlar falan kanama falan yoksa bısey olmaz inş merak etme herkeste oluyor bu tür ağrılar
çok sağol canım tek ben mi.die düşünmek korkuyor insanı❤
Gözün aydın canım maşallah , olmaz mı her türlü pozisyon değişikliğinde anı hareket ettiğinde eğilip kalktığında oluyor öyle ağrılar çünkü artık karnında önceden olmayan yeni bir şey var ve ben burdayım diyor o ağrılar acılar olmasa kendini nasıl hissettirecek sana annesi ☺️
aynen ama ilk olunca korkuyor insan canın iyiki burası var aynı anda yaşayan eden daha iyi anlıyor çünkü bunları.❤ablalarımda doğurdu ama hatırlayan yok :KK70:
2 sayfa demissin ben de uykulu uykulu hafta anlamisim kusura bakma canim :)
Ayakta durmak cok iyi degil firsat buldukça otur bir sey kaldirmamaya dikkat et bebek su an tutunmaya calisiyor bunlardan etkileniyor haliyle .
dr um çalış demişti zarar gelmez demişti ama ne durumda çalıştığımı fazla anlamafı sanırım işten ayrılıcam öncelik meleğimiz ❤ :)

Günaydınlar herkese,

Benim beyaz ve fazla miktarda su gibi akıntım başladı bir haftadır oluyor ve günlük ped koymadan duramıyorum.

Progestan kullananlarda mi mevcut bilmiyorum ama agizdan degil de alttan almaya basladigimdan beri benim de akintim olmaya basladi

Canım ben de kilo verdim ilaç kullanıyorum kullanmadigimda cok daha fazla kusuyorum kullanınca da kusuyorum ama günde bir iki kere. Bir de benim kilom zaten çok az doktor daha fazla zayiflamami istemiyor gerekirse damardan besleriz diyor da inşallah gerek kalmaz. Bazen azaldığı oluyor haftam ilerlediği için herhalde. Neden sana ilaç vermedi anlamadım zaten yapılı kilolu musun ondan mı dayanabilecegini düşünüyor acaba? Günde kaç kere kusuyorsun? Her şey kilo yapı değil bazen cikardigin sudan elektrolit dengesi de bozulabilir.

Günaydın kızlar nasılsınız bişey sorucam rüyada bişey yemek aşermek mi? Ama normal yemedim bildiğiniz doyana kdr yedim ne olduğunu söyleymem mevsimi deil.. birde memlekette yedim illa ordanmı olması lazm :/ aşermek nasl bişey bilmiyorm olmadm diodm inşallah deildr

Canım rüyamda balık gördüm uyandım canım hiç çekmiyordu bende önemsemedim alıp pişirmedim. Bir kaç gün sonra annem yaptı canım çekmiyor sanıyordum ama tek başıma yarım kilo balık yemişim. İmkanın varsa ne gördüysen ye mutlaka

X