2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Nazar falan degilde söyledigin insanlara
Sonradan Allah korusun bide kaybetttihini nasil oldugunu falan anlatiyorsun cok yipratiyor

Allah korusun ama nedn herkez kaybedecekmiş gibi konuşuyor...bn 4 yıl gizledim tedavi olduğumu çocuğumun olmadığını gizlemek te zor kaybettikten sonra onun acısını tek başına mı atlatacaksınız yapmayın

Ben de ne mide bulantısı, ne yorgunluk vs hiç bir şey yok. Kasıklarım hafif hafif sızlıyordu oda gitti. İkiz gebelik var bende bir de etkileri daha fazla hissedilir falan yazıyor anlamadım. Yani gerçi memnunum sonuçta rahat böyle giderse ama insan gene de korkuyor hiç belirti olmayınca da.
Bende de hiç bir şey yok kızlar ya bugün 5+4 oldum bende korkuyorum canım kasık ağrılarm var ve dün geceden beri acayip sırt ağrılarm çok oldu bu belirtimi bilemiyorum

Sat 27 Eylül benim. Tahmini doğum tarihi 4 temmuz ama gebeligim ikiz olarak sürerse haziran annesi olurum. çoktan söyledik herkese tutamadık ağzımızı.
Kan sulandırıcı iğne kullanan arkadaşlar kan pıhtılaşmasi olduğunu nasıl anladınız? Benim trombositim de sınıra yakın çıkmış hem de coraspin kullanirken. Dr iyi dedi... Bilemiyorum
Seninki demi ikiz canim maşallah ikiz olduğu kesinmi

Hepinize hayırlı olsun kızlar ben de 2016 temmuz annelerindenim:anne:

Bugün benim oğluma hamile olduğumu öğrendiğim günün 2. Yıldönümü:KK200:
İnşallah siz de sağlıkla kucağınıza alın evladınizi. Ben hamileyken her önemli olayı not ettiğim bir günlük tutmuştum size de tavsiye ederim. :KK36:

Hepinize hayırlı olsun kızlar ben de 2016 temmuz annelerindenim:anne:

Bugün benim oğluma hamile olduğumu öğrendiğim günün 2. Yıldönümü:KK200:
İnşallah siz de sağlıkla kucağınıza alın evladınizi. Ben hamileyken her önemli olayı not ettiğim bir günlük tutmuştum size de tavsiye ederim. :KK36:

Tebrik ederm allah analı babalı büyütsün..senin geçtiğin yollardan bizde geçiyoruz...
Bende günlük aldm ve yazmaya başladm :)

Ikiz gebelikte değer kaç çıkıyor ?ben de merak ediyorum.2 ay klomen kullandim ben 3. Ay puregon iğne yaptık tuttu.sagda 2 yumurtam vardı ama ikiz olma şansı var mıdır?
Bende şüpheleniyorum ikizden. Bende klomen kullandim ve 4 yumurtam olmuştu. Kan degerimde gecikmenin 6. Günü 1999 çıktı bana biraz yüksek geldi. Senin kan degerin kaç

Ikiz gebelikte değer kaç çıkıyor ?ben de merak ediyorum.2 ay klomen kullandim ben 3. Ay puregon iğne yaptık tuttu.sagda 2 yumurtam vardı ama ikiz olma şansı var mıdır?
Bende şüpheleniyorum ikizden. Bende klomen kullandim ve 4 yumurtam olmuştu. Kan degerimde gecikmenin 6. Günü 1999 çıktı bana biraz yüksek geldi. Senin kan degerin kaç

İyi akşamlar herkese yeni katıldım aranıza ben de inş temmuz annesi olacağım 5 ekim sat tarihimdi 5+1 im bugün keseyi gördüm çok şükür darısı bebeğimi ve kalp atışlarını duymaya olur inş

Hoşgeldin tebrik ederim hemen görebilmişsin maşallah darısı başıma :)

Allah korusun ama nedn herkez kaybedecekmiş gibi konuşuyor...bn 4 yıl gizledim tedavi olduğumu çocuğumun olmadığını gizlemek te zor kaybettikten sonra onun acısını tek başına mı atlatacaksınız yapmayın
Ben kaybettigim icin ve herkese ayni seyleri anlatmak herdafasinda ayni aciyi hissetmek kötüydü
Son 3 kaybimi kimseye sölemedim Allahtan gelene Raziyiz Rabbim sagsalim kucagimiza almai naIp etsin

İnşaallah siz de en yakın zamanda görürsünüz benim döngüm kısa olduğu için erken göründü sanırım

Bnm döngümü bn bilmiyorum pco vardı ve yeni düzene girmişti bazen 27 bazen 25 oluyodu...inşsllah 16 kasmda randevm var görürz sat 9ekim

X