2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Uzulursun canm ama cabuk toparlarsin insallah. Biz kadinlarda o guc var Rabbim cok sukur nasip etmis insallah tez zamanda hayirli saglikli nasip eder dusunsene ya hamile kalamasaydin. Simdi bombos hissedersin ama hemende toparlayip yeni ay planlari yaparsin gecen yil dis gebeligi ogrendigimde o hastane koridorlarinda gece bi ben esim annem sinirlerim bozulup hungur hungur aglamistim ama ameliyattan sonrada hemen tekrar tup yaptircam demistim :) 5 yildir denemedigimiz yontem kalmadi yoktu olmuyordu cok caresiz kaliyor insan ama yinede Rabbim guc veriyor. İnsallah Rabbim isteyen herkese hepimize nasip etsin hayirli saglikli salih evlatlar.

Sağol canim allah senin de yardim cin olsun insallah :KK43: allah isteyen herkese nasip eder insallah. Bugün daha iyiyim 2 gündü psikolojim çok bozulmuştu

Su mide yanmasi kaynamasi kacinci haftada geciyor kizlar? Birde 2-3 gundur felaket bas agrisi geldi gecmiyor doktor ilaci dayadi hepsi icin ayri ayri ilac verdi ama hic icesim yok almadin simdilik

Leblebi aldım canım o iyi geliyor. Ara ara 2,3tane atıyorum ağzıma. Çantamda taşıyorum hep. Bi dene istersen sen de. Bide ayva iyi geliyor mideye. Beni rahatlattı.

Kandilimiz Mübarek ola.....
Hayırlar feth ola.❤
Şerler def ola.
Gönüller şâd’u handân ola
Müşkilâtlar hallü âsân ola.
Hastalar şifayâb,
Dertliler devayâb,
Borçlular edayâb,
Nâ-murâd olanlar ber-murâd ola.
Kalplerimiz mesrûr,
Sırlarımız mestûr,
Zâhirimiz mâmûr,
Bâtınımız pür nûr ola.

Son düzenleme:
Dun ayni seyi ben de yasadim igneden sonra kanamam durdu progestan kullanmaya devam ediyorum ama agrilarim cok siddetli kanama devam ediyorsa hastaneye gidin dr kanama olursa hemen gel dedi bana[/QUOT

Evet canım bende onu kullanıyorum ama bana iyi bir bilgiveren olmadıdüşük tehlikesi mi diyorum yerleşme kanaması mı cevap vermiyor doktor kanamam kesildi çok şükür ama hala kahverengi akıntım var bugün yine doktora gidecem bakalım ne diyecek üstüne birde ateşim çıktı grip geçiyorum çok zor geçiyor ALLAH yardım etsin hepimize

X