2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Toparla kendini unutma herşey de bi hayırdır belki de sınanıyorsundur... daha zamnın var üzülmek için erken cnm..
Ilyrason kağıdının sağ alt köşede

Canım doktor evde yatıp dinlene biliyor musun dedi bende evet hep yatıyorum annem var hiç iş yapmıyorum dedim ha tamam o zaman eğer dinlenemiyorsan yatış verecektim dedi evde ya da hastanede yatış arasında bişey yok burda da yatsan progestandan başka birşey veremem zaten dedi progestanı sadece fitil olarak al daha etkili olur dedi bide 200mg günde 2 defaymış alttan

Seninle aynıyız canım bende 8+4 üm ve ikiz benimkiler ikiside 2cm, ben sabah akşam crinone jeli vajinadan uyguluyorum. Haftada bir prolutan depot iğnem var. 10 gün yattım 2 gündür işe devam ediyorum inşallah sende istirahatten sonra düzelirsin. Moralini bozacak birşey değil inanki dinlenerek düzelir Allahın izniyle.

Canım çalıştığın için Allahım sana daha çok güç kuvvet versin bebeklerini sana bağışlasın hep ağlamaklıyım bazen kendimi toparlıyorum kendine gel diyorum ama sonra dalıp gidiyorum inşallah herşey güzel olacak

Evet cnm vajinadan bakıldı, tam olarak 4h 2g 2 mm dediler, küçük denmedi, hatta şu anda da tam gününde gidiyoruz bi sıkıntı yok yani
Karından ultrasonda ne zaman sonra gördünüz acaba.birde bana verilen ultrason kağıdında hafta falan yazmıyor sadece 0.44cm yaziyor

K karyaaa48 canım benim ilk kaybettiğim gebeliğimde 6+6 kalp atışı duyulmuştu bu gebeliğimde 7+4 duydum
Keseyi ne zaman görmüştünüz benim vajinadan görüldü bugün kan değerim 4binlerde kan bakilmadi bugun ama cuma 1128di oyuzden 4bin diye tahmin etti dr bu değerlerde karından görünmemesi normaldir insallah

bana doktorum erken mi soyledi kizlar o zaman ya gec mi duyuluyor bu kadar ben suan 4+2 deyim pazartesi 4+3 haftada olucam gel dinleyelim dedi ki normalde onun demesiyle benim persembe gitmem lazim ben pazartesi gidiyorum daha garanti olur diye

He o şekilde yanii tamam yoksa kızıyordummm :))
Bnm kanamam yok riskim yok çok şükür iyiyim ama hiç bişey yapmıyorum yatıyorm arda yemek yapıp bulaşık yıkıyorum o kdr.. bebeğimden başka önemli bi işim yok cnm imkanı olan herkez dinlensin şunun şurasında 1 2 ay daha risklerimiz var geçşin gitsin inşallah

Karından ultrasonda ne zaman sonra gördünüz acaba.birde bana verilen ultrason kağıdında hafta falan yazmıyor sadece 0.44cm yaziyor
Yazar cnm 0.44cm in altında 2 3 tane ultrason kağıdı varsa en sonki görüntüdedir
Bn dün 7+1 gittim ama alttan gördük kalo seside alttan duyduk rahmim tersmişş

Kızlarrrr dayanamadm normalde yarındı kontrol ama çıktim grldim bebegim iyiii kalbi atiyo cok sukur
Çok şükür cnm güzel haber verdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…