2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Keseyi ne zaman görmüştünüz benim vajinadan görüldü bugün kan değerim 4binlerde kan bakilmadi bugun ama cuma 1128di oyuzden 4bin diye tahmin etti dr bu değerlerde karından görünmemesi normaldir insallah
Canim kese ultrosonda genelde 7000 lerde gorunuyormus doktor oyle demisti bana benim 4+1 de gozuktu 9 mm di zaten ama vajinadan dusuk riskininarttiriyor diye baktirmadim hic ben bekledim

Canim ya hic uzme kendini sıkma canini
Doktorun da çok kötüymus hemen değiştir başka doktora git
Benjm doktorum keseyi gördukten sonra 20 gün sonra gel dedi bana aslında 7.haftada duyulur ama bazen duyulmuyor sizi endiselendirmiyim duyulmadı gidin 3 gun sonra gelin demeyim diye 20 günden sonra gelin dedi cnm o zaman da 8 haftalik olacam
Ben kızımla da 8.haftada duydum kalp atışlarıni daha erken gittim ama duymadım hiç doktorum öyle saçma şeyler söylemedi bana o yüzden içini ferah tut daha çok erken ama aramızda kaç hafta var ben bile duymadım daha
İyi bir doktor araştır bul ve ona randvu alıp git cnm

Keseyi ne zaman görmüştünüz benim vajinadan görüldü bugün kan değerim 4binlerde kan bakilmadi bugun ama cuma 1128di oyuzden 4bin diye tahmin etti dr bu değerlerde karından görünmemesi normaldir insallah
5+4 kese göründü iki hafta sonra gel demişti 7+4 hem bebek göründü hem kalp atışı vardı canım

Karından ultrasonda ne zaman sonra gördünüz acaba.birde bana verilen ultrason kağıdında hafta falan yazmıyor sadece 0.44cm yaziyor
Can'ım karından 1 hafta geç öğreniliyor ve 5+3 de 4 mm gibi birşeydi benim de.Devlete gittim sonra gitmez olaydım.Eski cihazlar oldugu için saptayamıyor tam.Özelde gayet net görünüyor.Senin bu hafta öğrendiğin hafta Degil mi zaten? Korkma hiç

Can'ım 4080 iken benim karından çoktan görülmüştü.Makineyle alakalı o seninde gözükür

Afilim92 Canım daha erken ki Bebek görmek ve kalp atışını duymak için.Korkma hiç kanama duruyor ilaçla.Boş gebelik olsa bebek görünmezdi.Ben yaşadım çünkü.Kese de yavaş gelişiyor onda hem.Dinlenmen lazım ama.

Kizlar cok sukur kalp atisini duydum sukurler olsn. ayprensesii listeye eklermisin cnm 6+4 te keseyide kalp atisinida gordum cok sukur
Gözünaydın canım. Karından görüldü dimi. Darısı başıma artık bizde cuma sat a göre 6+4 olucaz galiba bizimde keseside kalbide görülür inşallah
Kızlarrrr dayanamadm normalde yarındı kontrol ama çıktim grldim bebegim iyiii kalbi atiyo cok sukur
Nolucak biZim bu aceleciliğimiz gözünaydın canım darısı bizim başımıza artık inşallahh

Ya dr bu defa 2 defa karından uğraştı görülmesi gerekiyor diye sonra göremeyince vajinadan baktı ama o arada ben moralmen yoruldum zaten çıkarken de çok umutlu uğurlamadı beni daha erken mi acaba dedim kizimdayken son adet tarihinden 10 gün sonra görmüştük keseyi 23 - 24 kasım battı benim 25 ekim de sat özele gittim ben de ama 1 hafta sonra tekrar gel kesenin büyümesi gerekiyor dedi yalancı gebelik yalancı kese falan her kotu olasiligi söyledi bu arada

Yatiyorum canim gercekten sayfadaki okuduklarım rahatlatti degilse hala agliyordum biraz toparlandim kese buyumus cumaki kontrolde dr isaretlemisti ancak oyle gormustuk simdi buyumus gozle gorunuyor

Hayır hiç sorun yok bende de ters ben 3 sene önce normal doğum yaptım, ters olması normal doğumu biraz zorlaştırıyor o kadar
Nasılsın cnm sana bişey sormak istedim... ilk bebeğinden ultrason varmı acba?
6.7.haftalardan keseye ve sağ damı sol damı diye bakılarak cinsiyete bakıyorlar ya sende baktınmı acba birde rahim ters olınca sağda olsan bebek aslında soldamı olmuş oluyor yoksa normalmi sorular sorular kafam çorba olduu

Aslinda dr u seviyorum guven veriyor belki de ben anlamak istedigim gibi anladim esimde dna hasari var tedavi gorurken hamile kaldim ya cok endiseleniyorum .Dr da biliyor durumu o yuzden pofpoflamak istemedi galiba hatta sey dedi eger anomali yoksa kanamaya rahmen bizle kalir bebek ama anomali varsa kanama bile olmadan kaybedebilirsin ..simdi sakinlesince yeni yeni geliyor aklima

Canım benim 10 Ekim sat ama bebeği göremedik doktor normal dedi bir hafta sonra yine bakalım dedi niye doktorun umutsuz konuştu ya benim doktorum normal dedi şimdi bende evham yaptım =(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…